Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

Τα μέλη του Hellenic VWClub από την Στερεά Ελλάδα και κυρίως την Αττική θα πραγματοποιήσουν συνάντηση στο καφέ Vertigo στη Δροσιά την Κυριακή 21 Μαρτίου 2010 στις 15:30. Ελάτε μόνοι ή με την παρέα σας... χώρος υπάρχει για όλους!

Προκειμένου να πάμε όλοι μαζί θα βρεθούμε στο κόμβο της Renault στις 15:00 (αναχώρηση 15:10).

Βασικά θέματα αυτής της συνάντησης:

- Πανελλήνια Συνάντηση Καλαμάτας (προτάσεις - σχόλια)

- Πόσες ημέρες απομένουν για την επόμενη εκδρομή

και....

- Τι θα κάνουμε το επόμενο διάστημα

- Επίσκεψη στο ΦΑΕΘΩΝ

Όπως σε κάθε εκδήλωση περιμένουμε τα νέα μέλη να έρθουν να τα γνωρίσουμε αλλά και τα παλιά για να συζητήσουμε μαζί τους.

Μην ξεχνάτε ότι όλοι οι κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση μπορούν να συμμετάσχουν. Επίσης οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται αποκλειστικά στα αυτοκίνητα.

Η διεύθυνση του Vertigo Cafe είναι: Λ.Μαραθώνος 9, Δροσιά Αττικής.

Χάρτης εδώ: http://www.vertigocafe.gr/contact.html

Δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, π.χ. kouliss +1 (αρ. επιπλέον ατόμων)

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Συμμετοχές:

  • kouliss
  • karpathoulinos
  • doggy
  • Gravedigger
  • xband
  • svouras
  • georgedj
  • passatebos
  • simos-digital
  • nikoskallithea,+1
  • gatoula2008, +1
  • skaraviaios_potasas
  • N.O.S.-->, +1
  • ta6ape
  • COSTAS_
  • lion68
  • marseic

Σύνολο: ~20

Link to comment
Share on other sites

Αν είμαι εντός Αττικής βάλτε και για μένα +1

Να εισαι!!!!!

Νομίζω θα πάθω κι εγώ Vertigo. :lol:

Εσυ θα παθεις απο αλλα, Vertigo :lol:

+1 ( στα λημερια μου :whistling::whistling: )

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΒΑΛΤΕ Κ ΜΕΝΑ ΜΕΣΑ +1. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Να εισαι!!!!!

Εσυ θα παθεις απο αλλα, Vertigo :lol:

+1 ( στα λημερια μου :whistling::whistling: )

Τι , δλδ αν ερθω θα παιζεις εντος εδρας ; μακαρι να τα καταφερω ....

Link to comment
Share on other sites

Τι , δλδ αν ερθω θα παιζεις εντος εδρας ; μακαρι να τα καταφερω ....

Το καλο που σου θελω!!!! new_lol.gif Εν αναγκη βαλε και το <<καρουμπαλο>> :rofl:!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το καλο που σου θελω!!!! new_lol.gif Εν αναγκη βαλε και το <<καρουμπαλο>> :rofl:!!!!

Μπα δεν θα βαλω στο δικο μου το καρπουμπαλο αλλα θα ερθω με το νεο μου C4 !!!! Πανε τα XARA αποσυρονται ! να το δει ο Σωτηρης να ζηλεψει ...

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν θα βαλω στο δικο μου το καρπουμπαλο αλλα θα ερθω με το νεο μου C4 !!!! Πανε τα XARA αποσυρονται ! να το δει ο Σωτηρης να ζηλεψει ...

Να ζηλεψει ή να στο κανει Πασχαλινη λαμπαδα??? new_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια και ο καιρός θα είναι καλός μαθαίνω, θα έρθω κι εγώ για ένα γκαϊφέ....

Link to comment
Share on other sites

Μια και ο καιρός θα είναι καλός μαθαίνω, θα έρθω κι εγώ για ένα γκαϊφέ....

Τωρα που εμαθα πως θα πας κ συ θα το σκεφτω καλυτερα αν θα ερθω .... (εννοω με παρεα!!!!!!) Μα 700€ η φωτογραφικη;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά εμένα με έχεις υπολογίσει;

Link to comment
Share on other sites

Σε υπολόγισα... Σωτηράκη!....

¶λλος / ¶λλη????

Ρωτάω καθώς είναι καλό να ξέρουμε πόσοι θα έρθουν για να προετοιμαστεί κατάλληλα και το μαγαζί σε χώρο και καρέκλες. Μην ξεχνάτε ότι εάν έρθετε τελευταία στιγμή χωρίς ενημέρωση ίσως είμαστε υπεράριθμοι απο όσο θα έχουμε δηλώσει και δεν υπάρχει ο χώρος για να είμαστε όλοι μαζί.

Μέχρι το Σαββάτο απόγευμα δηλώστε την παρουσία σας για να ενημερώσω πιο σωστά το μαγαζί.

Ευχαριστώ :-)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που εμαθα πως θα πας κ συ θα το σκεφτω καλυτερα αν θα ερθω .... (εννοω με παρεα!!!!!!) Μα 700€ η φωτογραφικη;;;;;;;;;;;

Μα τώρα είναι που πρέπει να έρθεις με την παρέα σου για να την ισιώσουμε λίγο. χαχαχαχαχαχαχαχα

Φέρε και σε ένα cd τις φωτογραφίες και χρέωσέ το στη Sony.

χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

Σε υπολόγισα... Σωτηράκη!....

¶λλος / ¶λλη????

Ρωτάω καθώς είναι καλό να ξέρουμε πόσοι θα έρθουν για να προετοιμαστεί κατάλληλα και το μαγαζί σε χώρο και καρέκλες. Μην ξεχνάτε ότι εάν έρθετε τελευταία στιγμή χωρίς ενημέρωση ίσως είμαστε υπεράριθμοι απο όσο θα έχουμε δηλώσει και δεν υπάρχει ο χώρος για να είμαστε όλοι μαζί.

Μέχρι το Σαββάτο απόγευμα δηλώστε την παρουσία σας για να ενημερώσω πιο σωστά το μαγαζί.

Ευχαριστώ :-)

Μεσα και εγω +1

Link to comment
Share on other sites

Μα τώρα είναι που πρέπει να έρθεις με την παρέα σου για να την ισιώσουμε λίγο. χαχαχαχαχαχαχαχα

Φέρε και σε ένα cd τις φωτογραφίες και χρέωσέ το στη Sony.

χαχαχαχαχαχαχαχα

Καλα κατι θα κανω .... Ισως την φερω την παρεα μου .... Φερτε κ σεις ομως καμια φωτο ....

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω και εγώ :good:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.