Jump to content
Guest Scorpio

Cd Holder

Recommended Posts

Guest Scorpio
Φιλαράκο (scorpio)

Πιστεύω ότι η ιδέα σου είναι πολύ καλή . Έιχα βάλει cd holder στο προηγούμενο αυτοκίνητο μου (Opel Corsa) και με είχε βολέψει απίστευτα.Τώρα με το Golf V επειδεί έβαλα mp3 έχω το κενό απο κάτω και ήθελα να το γεμίσω με ένα cd holder.Και οχι τίποτε άλλο έχω και τεμπέλη οποτε μου δεν με βολελυει πουθενα το κενό κάτω απο το mp3.

Έγω πάντως θα το πάρω.

Ευχαριστώ για την πληροφορία.

Τίποτα φίλε μου και καλωσήρθες στην παρέα μας!!! :)

Αν το βαλεις φιλε μου, σε παρακαλω, ανεβασε καποια φωτο, γιατι ενδιαφερομαι  αμεσα :)

Σε ευχαριστω

Γειά σου ρε Mike ακόμα δεν το ξέχασες ε?

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν, στο ebay το βρήκα 39,90ευρώ (μαζί με τα μεταφορικά). Το παρήγγειλα ήδη και αναμένω εναγωνίως να έρθει!! :wub::excl:

παραθέτω και το λινκ για όποιον θέλει:

-για polo 9N

-για polo 6N2

-για golf 4

-για polo 6N

-για golf 3

εδώ είναι η φωτογραφία:

d4_1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
λοιπόν, στο ebay το βρήκα 39,90ευρώ (μαζί με τα μεταφορικά). Το παρήγγειλα ήδη και αναμένω εναγωνίως να έρθει!!  ;)  :D

παραθέτω και το λινκ για όποιον θέλει:

-για polo 9N

-για polo 6N2

-για golf 4

-για polo 6N

-για golf 3

εδώ είναι η φωτογραφία:

d4_1.JPG

Μπράβο!!!

Mike τί λες...?

Υπάρχει και αυτό:

CD Holder - Flat front panel

db_1.JPG

Μπαίνει σε Opel από ότι λέει, αλλά είναι 1din άρα μπαίνει και στα δικά μας άνετα + του ότι είναι flat εμπρός για να έρχεται "πρόσωπο" με το ταμπλό....

Link to comment
Share on other sites

Η φωτο που εβαλες ειναι πολυ ωραια, γιατι ερχεται πολυ σαν εργοστασιακο και ειναι πολυ κομψο...

Απλα δεν ξερω πού θα φυγει τωρα ενα 50ευρω...Σε επενδυση του τεμπελη μου με δερμα, ή σε αυτο.. Ή και πουθενα, να κανουμε λιγη οικονομια... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε πολυ η θηκούλα που πιανει πανω στο αντηλιακό...Τώρα αν γουστάρετε να βλέπετε το είδωλο σας στο καθρέπτακι του αντηλιακου.......Δικαίωμα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
Στις πορτες κανονας-δεν βαζουμε τπτ ολα τριζουνε !!!!!!!!!

Σωστός...

Παίδες γιατί να μην βάλετε τα CD σε μια θήκη (πχ caselogic, argoodaki, BURN OUT) και να την έχετε στο ντουλαπάκι? Ποιο φτηνή είναι και δεν χάνεις χώρο για τσιγάρα και κινητό!

Είπαμε να κάνουμε κάτι πιο προτότυπο απο την απλή θυκούλα!

Λοιπον Scorpio, μενω ανατολικα και η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να παω,μιας και εκει δεν ξερω και πολυ καλα τους δρομους...Παντως θα προσπαθησω...Η τιμη δεν ειναι και μικρη οφειλω να ομολογησω...Αν ηταν και φωτιζομενο δεν θα ηταν πολυ καλυτερο...?

Τοτε θα το εβαζα στα σιγουρα :blink:

Κοίτα να δεις...αν την βάλει κάποιος θα κοιτάξω να σας βρώ πατέντα να την κάνετε φωτιζόμενη...εγώ άλλωστε είμαι η π΄ρωτη που ανακάλυψα τις φωτιζόμενες ασφάλειες!!! ;)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Telika για GOLF 5 ΤΟ έβαλε κανείς ?

Αν υπάρχει έστω κάποιο λινκ

Link to comment
Share on other sites

Tα λινκ είναι νεκρα.

To flat panel το έχει αγοράσει κανείς από Ελλάδα?

Κανείς που να έχει μια φωτό ή κάποιες πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.