Jump to content
3ftw

Kαταραμενα Κολονακια

Recommended Posts

καλημερα παιδια...χθες οπως λεει και ο τιτλος χτυπησα ενα κολονακι με το polo μ..εκανα οπισθεν και το κοπανησα...εχει σπασει ο προφυλακτηρας ο πισω..οχι εξολοκληρου..εκανε μια ρογμη γυρω στους 15ποντους...απο τ οποια η μια μερια π ραγισε εχει σφηνωσει σε κατι σιδερα π εχει μαλλον για να κραταει τον προφυλακτηρα...αμα τ βγαλει τ προφυλακτιρα θα γινει ξανα ισιο...θελω να μαθω..ποσο εχει καινουργιος προφυλακτηρας για πισω...εαν παω για μερεμετακι ποσο περιπου θα μ στοιχισει..?

και αν ξερετε καλο φανοποιω θεσσαλονικη.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια...χθες οπως λεει και ο τιτλος χτυπησα ενα κολονακι με το polo μ..εκανα οπισθεν και το κοπανησα...εχει σπασει ο προφυλακτηρας ο πισω..οχι εξολοκληρου..εκανε μια ρογμη γυρω στους 15ποντους...απο τ οποια η μια μερια π ραγισε εχει σφηνωσει σε κατι σιδερα π εχει μαλλον για να κραταει τον προφυλακτηρα...αμα τ βγαλει τ προφυλακτιρα θα γινει ξανα ισιο...θελω να μαθω..ποσο εχει καινουργιος προφυλακτηρας για πισω...εαν παω για μερεμετακι ποσο περιπου θα μ στοιχισει..?

και αν ξερετε καλο φανοποιω θεσσαλονικη.

ευχαριστω

Καλημέρα Συμπολίτη ,

Δες μας αναφέρεις όμως για ποιο μοντέλο polo μιλάμε ώστε να σε βοηθήσω όσο αναφορά την τιμή του καινούργιου προφυλακτήρα ... επίσης τι χρώμα είναι το αυτοκίνητο ? Εάν μπορείς ανέβασε μια φωτο για να δούμε για τι ζημιά μιλάμε γιατί μια εικόνα 1000 λέξεις ;)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πηγα να ρωτησω σε εναν στην πολιχνη και μ ειπε 150Ε...δεν ξερω αν ειναι πολλα...πολο 2002 το στρογγυλοφαναρο...ειναι πρασινο(ελατι)

φωτο δεν μπορω να βγαλω τωρα γιατι βρεχει..κ δεν βγαζω τ κινητο μ στην βροχη;)

...οταν μπορεσω σιγουρα θα ανεβασω

Edited by polis
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πηγα να ρωτησω σε εναν στην πολιχνη και μ ειπε 150Ε...δεν ξερω αν ειναι πολλα...πολο 2002 το στρογγυλοφαναρο...ειναι πρασινο(ελατι)

φωτο δεν μπορω να βγαλω τωρα γιατι βρεχει..κ δεν βγαζω τ κινητο μ στην βροχη;)

...οταν μπορεσω σιγουρα θα ανεβασω

150¤ καινούργιος ή μεταχειρισμένος ? ¶βαφος ή βαμμένος ?

Link to comment
Share on other sites

μερεμετι μ ειπε...θα τον επιδιορθωσει

Έτσι ναι , γιατί εμένα το ετκα μου βγάζει 260+ άβαφος ... ;)

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι δηλαδη?

εφόσον βαφτεί ολόκληρος καλά είναι!!!

είναι και ένας στην γειτονιά μου ο οποίος έχει καλές τιμές, ρώτα και εκεί αν θέλεις, είναι από την πλατεία Αγ. Αναργύρων, στο Σαίτη δεξιά πάνω και δουλεύει αυτός καλά αυτοκίνητα συνήθως!

αλλά τα 150¤ καλά είναι! εκεί παίζουν οι τιμές, άντε να πέσει στα 100-120¤

Link to comment
Share on other sites

εφόσον βαφτεί ολόκληρος καλά είναι!!!

είναι και ένας στην γειτονιά μου ο οποίος έχει καλές τιμές, ρώτα και εκεί αν θέλεις, είναι από την πλατεία Αγ. Αναργύρων, στο Σαίτη δεξιά πάνω και δουλεύει αυτός καλά αυτοκίνητα συνήθως!

αλλά τα 150¤ καλά είναι! εκεί παίζουν οι τιμές, άντε να πέσει στα 100-120¤

θα πω να ρωτησω φιλε..καθως μενω συκιες και ειναι πολυ κοντα μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.