Jump to content
Detuner

S3 Setup Σε Αντιπροσωπεια Vw Για Golf Gti V Dsg

Recommended Posts

Γεια σας υπαρχουν αρκετες αλλαγες που θελω να κανω στο gti μου.. Μια απο αυτες το s3 setup... ομως επειδη εχω δει αρκετα με αυτο το setup αν καποιος ξερει αν δινουν εγγυηση σε επισημη αντιπροσωπεια.. ?? ευχαριστω εκ των προτερων.. Ελπιζω να μην εχει μπει παομοιο θεμα.. εψαξα αλλα δε βρηκα κατι... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν το κάνεις σε επώνυμο βελτιωτικό οικο κ διαθέσεις κ τα αναλογα λεφτα βέβαια.

Αντιπροσωπεία απλα το ξεχνας.-

Link to comment
Share on other sites

σαν παιδι και εγω εχω καποιες ερωτησεις :lol: ...

1: γιατι να ξεχασω αντιπροσωπεια (εχω μια στο μυαλο μου μιας και απο εκει το αμαξι εχει ηδη κανει βελτιωση)

2: ποιο επισημο βελτιωτικο οικο θα μου προτινες?? (αν δε θες να φανει διαφημιση στειλε pm )

ελπιζω να μη σε κουρααζω

Link to comment
Share on other sites

Μήπως επειδη ξεφεύγεις κατα πολυ απο τις εργοστασιακες προδιαγραφες του μοτερ σου? (ασχετο αν αντέχει)

Τo s3 εχει διαφορετικο μοτερ με λεπτομέρειες που του δίνουν την αξιοπιστια που χρειάζεται αρα απο μονο του κ αυτο καθιστά την εργοστασιακή εγγύηση παρελθόν.

Όσο για τους επώνυμους βελτιωτικούς οίκους δεν κανω διαφήμιση αφου ειναι γνωστοί.

ΜΤΜ, APR, GIAC, SKN ειναι μερικοι που μου έρχονται στο μυαλό που διαθέτουν 'πακετα' αλλα σίγουρα εχω ξεχάσει κ αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως επειδη ξεφεύγεις κατα πολυ απο τις εργοστασιακες προδιαγραφες του μοτερ σου? (ασχετο αν αντέχει)

Τo s3 εχει διαφορετικο μοτερ με λεπτομέρειες που του δίνουν την αξιοπιστια που χρειάζεται αρα απο μονο του κ αυτο καθιστά την εργοστασιακή εγγύηση παρελθόν.

Όσο για τους επώνυμους βελτιωτικούς οίκους δεν κανω διαφήμιση αφου ειναι γνωστοί.

ΜΤΜ, APR, GIAC, SKN ειναι μερικοι που μου έρχονται στο μυαλό που διαθέτουν 'πακετα' αλλα σίγουρα εχω ξεχάσει κ αλλους.

Η ΜΤΜ δίνει σίγουρα εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

πιστεψε με Στελιο με 8 - 10 χιλιαρικα που θελει η ΜΤΜ σου δινει ο καθενας εγγυηση ακομα και οι caustomαδες , μαλιστα αυτοι κοιμουνται και μεσα στο αμαξι σου τα βραδια just in case ...

Link to comment
Share on other sites

Το S3 setup δεν ειναι τιποτα δυσκολο καθως γινεται με ΟΕΜ ανταλλακτικα, μπορει να γινει σε οποιοδηποτε συνεργειο αναλαμβανει βελτιωσεις vw-audi.Πρεπει ομως να προσεξεις να παρεις εγγυηση για την μετατροπη και πριν παρεις την αποφαση να πας να κανεις την μετατροπη να ψαξεις για ενα συνεργειο που να εχει ξανακανει την μετατροπη αυτη, για να μην μαθει ο καθενας να βελτιωνει στο κεφαλι σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.