Jump to content
nikosstr

Golf 5 - Επιλογή Ζαντών [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

χεχε μπερδευτικα με το 1 πριν το 50αρικο που εγραπσες γι αυτο σε ειπα για καινουργιες

αν εχεις την 4αδα ενδιαφερομαι

οσο για λαστιχα εχω κανα 2 φιλαρακια και θα βαλω απο εδω

Με τι σκεφτεσαι να τισ στειλεις?για να σινενοηθουμε και για τα λεφτα και για διευθυνσεις οκ?περιμενω

Έχεις ΡΜ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει καποιος προσωπικη εμπειρια απο τα λαστιχα barum?Μου εχουν πει οτι ειναι καλη περιπτωση,θυγατρικη της continental,σε 17αρα διασταση.Κουμπαρε τα δουλευεις καθολου?απο τιμες τι παιζουν σε 225 45 17?

Όλα τα λάστιχα είναι καλές περιπτώσεις,

αρκεί αυτός που τα χρησιμοποιεί να γνωρίζει τα παπούτσια που φοράει

Δεν έχω θέμα με κανένα λάστιχο

Απλώς υπάρχουν λάστιχα που μπορεί να μην καλύψουν τις απαιτήσεις ενός "εξτρεμιστή" οδηγού

Δεν τα έχω δουλέψει τα BARUM στο μαγαζί,

επομένως δεν έχω προσωπική άποψη

Link to comment
Share on other sites

μετα απο χαζεμα βρηκα και αυτο το αστερι ζαντας και βρηκα και φωτο!τι λετε του παει του γολφ αυτες???

28379115953332970504IM107565x421_A565x377.jpg

28379115952332970504IM106565x421_A565x377.jpg

6772-xl.jpg

8239209000_33c8e9ec05_c.jpg

New Audi Sport 5 spoke" 18x8

http://www.finishlinewheels.com/specials/14,AUDI/1221,NEW+Audi+Sport+5+Spoke+++18x8/

Link to comment
Share on other sites

τι εισαι εσυ βρε...τι εισαι εσυ....βρε χακερ βρε αγγελε κυριου....στον ουρανο σε εψαχνα στη γη σε βρηκα.....νομιζω οτι του παν πολυ ωραιες και πρεπει να ειναι και οικονομικες αυτες....

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα

Το έψαξα λίγο και απο ότι είδα οι συγκεκριμένες ζάντες έχουν την ιδιομορφία να φαίνονται μεγαλύτερες...

Αν δεις το έξω κομμάτι είναι πιο "τραβηγμένο" σε σχέση με το μέσα...

Έτσι με βάση την πρώτη φωτό που έδωσε ο Λευτέρης φαίνονται να είναι 19αρες αλλά μάλλον ειναι 18άρες.

Όπως και να έχει δεν ήταν τπτ σπουδαίο,απλά να έχει μια ιδέα του πως θα ήταν ο "χιονούλης" ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα

Το έψαξα λίγο και απο ότι είδα οι συγκεκριμένες ζάντες έχουν την ιδιομορφία να φαίνονται μεγαλύτερες...

Αν δεις το έξω κομμάτι είναι πιο "τραβηγμένο" σε σχέση με το μέσα...

Έτσι με βάση την πρώτη φωτό που έδωσε ο Λευτέρης φαίνονται να είναι 19αρες αλλά μάλλον ειναι 18άρες.

Όπως και να έχει δεν ήταν τπτ σπουδαίο,απλά να έχει μια ιδέα του πως θα ήταν ο "χιονούλης" ;)

+1000

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα

Το έψαξα λίγο και απο ότι είδα οι συγκεκριμένες ζάντες έχουν την ιδιομορφία να φαίνονται μεγαλύτερες...

Αν δεις το έξω κομμάτι είναι πιο "τραβηγμένο" σε σχέση με το μέσα...

Έτσι με βάση την πρώτη φωτό που έδωσε ο Λευτέρης φαίνονται να είναι 19αρες αλλά μάλλον ειναι 18άρες.

Όπως και να έχει δεν ήταν τπτ σπουδαίο,απλά να έχει μια ιδέα του πως θα ήταν ο "χιονούλης" ;)

Οι ζάντες είναι 19αρες ή 20αρες στις photos, δες πόσο μικρό είναι το προφίλ του ελαστικού.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

οι ζαντες ειναι 18 αρες σωμφωνα με τη παρουσιαση του παιδιου αν θυμαμαι καλα στο ξενο σιτε

Link to comment
Share on other sites

τι εισαι εσυ βρε...τι εισαι εσυ....βρε χακερ βρε αγγελε κυριου....στον ουρανο σε εψαχνα στη γη σε βρηκα.....νομιζω οτι του παν πολυ ωραιες και πρεπει να ειναι και οικονομικες αυτες....

quicksilver αν σε περνει οικονομικα πανε σε μια πιο forge ζαντα....οπως την...advan racing rz se 18x8.5 ;) ηδη εχεις πολυ ωραιο project! :thumbsup2:
Link to comment
Share on other sites

τωρα ειμαστε κρατει μηχανε :hmm: ς...επιτελους :money::excl: ....περιμενω μονο κατι ψιλομαλακιες που περιγραφω στη παρουσιαση μου και τους οκαδα αλλα απο εκει και περα μαλλον κρατει ειμαστε...μεχρι να φυγουμε..... :angel: :angel: :angel: next year παλι εκτος και μου πουν οτι βρηκαν τον οεετινγκερ :devil: στην ελλαδα οπου θα κανω την καρδια μου πετρα και αναγκαστικα θα τον παρω :laugh: ,,,κλασικα χαζευουμε για να περναει η ωρα καμια ζαντουλα καμια ανταλλαγη...οτιδηποτε...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

τωρα αμα σου πω οτι ημουν στο καραβι και χρεωνα την πιστωτικη της γυναικας απτην σαουδικη αραβια και επερνε τηλεφωνο η τραπεζα την γυναικα να της πει οτι καποιος χρησιμοποιει την καρτας σας απτην jeda τι θα πεις???χαχαχαχαχαχαχ δεν σημαινει οτι επειδη ειμαι στο καραβι σταματαω τωρα το εμαθε και αυτο λολ...απλα με δυσκολευει στην παραλαβη μιας και ογκοδω πραγματα δεν μπορουν ταν κανουν delivery και πρεπει να φυγει απτη δουλεια της για να παει να τα παραλαβει και ειναι οπως ο ταυρος σε υαλοπωλειο οταν περνει δωρακια ο χιονουλης και αυτη οχι.....χαχαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

θελω να ευχαριστισω τον Βαγγελη τον κουμπαρο για μια συνεργασια που ειχαμε μαζι και με βοηθησε αμμεσα........... :acute:

Link to comment
Share on other sites

θελω να ευχαριστισω τον Βαγγελη τον κουμπαρο για μια συνεργασια που ειχαμε μαζι και με βοηθησε αμμεσα........... :acute:

Να 'σαι καλά Γιώργο

Καλές χιονοδιαδρομές :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη εβδομάδα περιμένω να παραλάβω τις παρακάτω ζάντες σε 18άρες

Ζητάω εθελοντή με GOLF V-VI για να τις προβάρουμε και να τραβήξουμε φωτό

Υπάρχει κάποιος με μαύρο ή κόκκινο, καλά πλυμένο και γυαλισμένο ? =@

Προφανώς ο καφές κερασμένος :drinks:

W565_8_5_X19.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρε τέτοιες έχω κι εγώ

Άλλο πράμα οι ζωντανές όμως

Θέλω μαύρο ή κόκκινο Golf-άκι :pardon:

Για δες ζωντανές 19άρες (σε ΤΤ προ μηνός περίπου)

TT8_J_W565_1.jpg TT8_J_W565_2.jpg TT8_J_W565_3.jpg

TT8_J_W565_4.jpg TT8_J_W565_5.jpg TT8_J_W565_6.jpg

TT8_J_W565_7.jpg TT8_J_W565_8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε κ μια τιμούλα σε περίπτωση που δεν θέλουμε να τις επιστρεψουμε :-)

Ασημί σου κάνει?

Παιδιά, θα βγουν ακριβές, αλλά δεν πειράζει

Στο κάτω κάτω ότι πληρώνεις παίρνεις :give_rose:

Σε ασημί δεν ξέρω αν θα ταιριάζουν, αλλά ευπρόσδεκτος να κεράσω καφέ

Η αίσθησή μου είναι ότι τα κόκκινα και τα μπλέ ανοιχτό θα τα κάνει πύραυλους =@ =@

Θέλω να τις δω και σε μαύρο

Είδομεν, θα περιμένω εθελοντές, τζάμπα είναι :db:

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν θα 'λεγα όχι για μια δοκιμή

Είτε έτσι είτε αλλιώς, όσο περισσότερες φωτό τόσο καλύτερα

Όταν τις παραλάβω, θα ενημερώσω και εφ' όσον έχεις διάθεση περνάς και τις δοκιμάζουμε

Ίσως στο ασημί να ταιριάζει καλύτερα με ανθρακί εσωτερικό ή το matt gun metal

Δεν ξέρω είναι απ' τα δύσκολα χρώματα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.