Jump to content
polo_6566

Συχνότητα Κερώματος Και Δαπάνη Αγοράς Κεριού.

  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εχμμ... με μωρομαντηλο.

Με φαγατε με αυτη την αραχνη.. δεν εχω δεν εχω δεν εχω! upyours.gif

Αν χρησιμοποιείς τεχνικές όπως αυτή με το μωρομάντηλο να είσαι σίγουρος ότι έχεις και μάλιστα αρκετή. Οι φωτογραφίες πιο πάνω είναι λάθος. Αν έτσι ψάχνεις για αράχνη τότε μπορείς να συνεχίσεις να το καθαρίζεις με μωρομάντηλα γιατί πολύ απλά δεν θα δεις ποτέ αράχνη.

Link to comment
Share on other sites

1η φορα το καθαρισα τοπικα με μωρομαντηλο για τις αναγκες της φωτο. Απο δευτερα που θα παω να το πλυνω ας ελπισουμε οτι θα εχει ηλιο βασικα για να βγαλω και τις φωτο να δειτε και βαθος και υψος και 0 αραχνη.

Υ.Γ Ουτε κατα διανοια δεν εχω καν σκεφτει να ξενερωσω με κατι που γραψατε.

Υ.Γ2 Για να βγαλω φωτο για αραχνη να παω απο ψιλο πλαγια με ηλιο κοντρα ή μπροστα μου?

Εδιτ. Βρε να σας τραβηξω ενα βιντεο???!! :p

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

1η φορα το καθαρισα τοπικα με μωρομαντηλο για τις αναγκες της φωτο. Απο δευτερα που θα παω να το πλυνω ας ελπισουμε οτι θα εχει ηλιο βασικα για να βγαλω και τις φωτο να δειτε και βαθος και υψος και 0 αραχνη.

Υ.Γ Ουτε κατα διανοια δεν εχω καν σκεφτει να ξενερωσω με κατι που γραψατε.

Υ.Γ2 Για να βγαλω φωτο για αραχνη να παω απο ψιλο πλαγια με ηλιο κοντρα ή μπροστα μου?

Εδιτ. Βρε να σας τραβηξω ενα βιντεο???!! :p

Για να φανει η αραχνη σε φωτο πρεπει να προσεξεις πως θα τραβηξεις τη φωτο.Σε αυτες τις φωτο ακομα και αρκετη αραχνη να ειχε δε θα φαινοταν.Βασικα χρειαζεται σκοτεινο σημειο ωστε να αναψει φλας για καλυτερη εικονα.

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

θα σκυψεις πανω στην επιφανεια του καπο και θα κοιταξεις πλαγια με τον ηλιο να φωτιζει καθε κομματι που θα επιθεωρεις.δεν θα κανεις λαθος.

dsc00014v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.