Jump to content
cadmaw

Ζαντεσ 17 Σε Fsi(Μπλε Σκουρο)

Recommended Posts

(ΥΠΟΨΙΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΛΑΙΝΑ Κ ΠΙΣΩ ΑΠΟ GTI K ΜΠΡΟΣΤΑ "ΝΥΧΙ" ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΒΑΨΙΜΟ)

Edited by cadmaw fsi
Link to comment
Share on other sites

(ΥΠΟΨΙΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΛΑΙΝΑ Κ ΠΙΣΩ ΑΠΟ GTI K ΜΠΡΟΣΤΑ "ΝΥΧΙ" ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΒΑΨΙΜΟ)

ακριβες ειναι για μεταχειρισμενες..καινουργιες ποσο κανουνε??με 500 ευρω θα βρεις και ultraleggera μεταχειρισμενες :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

Γυρω στα 750-800 καινουργιες....αν μου βρειτε ΟΖ με 500 17" μεταχειρα τις πηρα χθες....

Link to comment
Share on other sites

Η μαρκα ειναι θυγατρικη τησ autostrada...εχω διαβασει καλα λογια,κ επισης σε 17" δεν ειναι ουτε 8 κιλα η μια...

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στα 750-800 καινουργιες....αν μου βρειτε ΟΖ με 500 17" μεταχειρα τις πηρα χθες....

το 500 ειναι τροπος του λεγειν..καποιος ειχε ανεβασει μια αγγελια εδω(δεν υπαρχει τωρα)και πουλουσε 18αρες ultra νομιζω 700 ευρω..ωραιες ειναι οι ζαντες που βρηκες αλλα μπορεις να δωσεις ακομα 200(αν εχεις την δυνατοτητα φυσικα)και να παρεις κατι πιο ποιοτικο :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

αυτιν ηθελα να βαλω και εγω αλλα την ειδα σε γολφ μαυρο και δεν πολυ μου αρεσε?

Link to comment
Share on other sites

απλα επειδη θελω 17αρα ψαχνω κατι σε ακτινοτη κοντα σε ultraleggera για να μη φανει μικρη...(ονειρο μου ηταν 1 πατουρατη keskin kt4 σε 18 αλλα δε θελω να κοψει κ να ανεβει η καταναλωση...)

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε φιλε μου και συντροφε!και εγω μια πατουρατη 19αρα κεσκιν θα γουσταρα!παντος επειδη εχεις 16αρι και να χασεις λιγουλακι απο τις επιδοσεις δεν λεει κατι..επενδυσε σε εμφανιση και στριψιμο ριξε το πενταποντο ελατηριο και την 18αρα την ασημετρη 8 μπροστα 9 πισω ..απο καταναλωση θα εχεις ενα μικρο θεματακι.αλλα απο επιδοσεις δεν θα καταλαβεις διαφορα.οποτε προχωρα το!και ασε τις ντεμεκ λυσεις με 17αρες και @@...οι διστασεις που σου προτεινω ειναι 225/40/18 εμπρος με 45 οφσετ και 235(245)/35/18 πισω με 51 οφσετ.τουμπανο θα γινει το εργαλειο.

Edited by Ane-fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

ποσο θα ηθελα να κανω αυτο που μου λες.αλλα μετα θα ανεβαινω το δερβενι(σαλονικης ανηφορα) με 4η!!!!245/35/18???(αν αλλαξω μοτερ ποτε η το κανουμε τραμπα με το δικο σ θα τις βαλω κ θα σε παω και βολτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

ειχα και εγω 1.6 με τετοιες διαστασεις...μια χαρα ανεβαινε το δερβενι :thumbsup:

:D:o:shok: :shok: :shok:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

ο κολλητος μου εχει 1.6 φσι με 18αρεσ 225/40 κ το οδηγαω συχνα,βλεπω αρκετη διαφορα με το δικο μου κ σε επιδωσεις κ σε καταναλωση....το λυπαμαι ρε γμτ...120 αλογα ειναι που ειναι(αν ειναι ακομα)μη του φαω και αλλα......

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε δεν ειχα δει διαφορα..ταφος πριν ταφος και μετα...στην καταναλωση ηταν κανα λιτρο παραπανω..παιζει ρολο και τι ζαντες θα βαλεις αν ειναι βαριες η ελαφριες οι δικες μου ητανε βαριες..τωρα αλλα κουσουρια δεν θυμαμαι..μετα βγηκε το gti και το αλλαξα αμεσως.(κακως!επρεπε να αλλαξω μαρκα!!)

Link to comment
Share on other sites

φοβερες ζαντες αλλα το κουστουμι ζαντολαστιχα πρεπει να κανει κοντα στο 3χιλιαρο,ε??

:) :)

IMG_1266.jpg

IMG_1263.jpg

IMG_1264.jpg

m33p.jpg

m31.jpg

Link to comment
Share on other sites

ωραιεσ οι φωτο,κ ειναι κ στο χρωμα μου το αμαξι,αλλα ξεφευγω στην τιμη ρε γμτ... (οταν μεγαλωσει θα γινει ετσι...)My link

Edited by cadmaw fsi
Link to comment
Share on other sites

βρηκα ρεπλικα τισ ββς που λετε να βαλω 700 ευρο αλλα μονο 17αρες....!!!!

Edited by cadmaw fsi
Link to comment
Share on other sites

ποιο σχεδιο αδερφε??

τις ββς που εχει βαλει το παλικαρι πιο πανω...παντως επειδη ισως να παρασυρθηκα αποτην τιμη για τις 17αρες,θα περιμενω μεχρι τα χριστουγεννα που τη βγαζουν ακομα τα λαστιχα μου κ θα χτυπησω keskin kt4 18" http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/879129/ που βρηκa μεταχειρα με 999 ευρος,κ ενα vredestein που μ αρεσει το πελμα του κ ολα τζαμι...!!!!

Edited by cadmaw fsi
Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε αρχοντα την καλυτερη δουλεια θα κανεις και πιστεψε με θα το ευχαριστηθεις οπως πρεπει και καθε φορα θα το ευχαριστιεσαι..ενω αν εβαζες απλα μια 17αρα θα ητανε λυση αναγκης και η απογοητευση παντα θα υπηρχε στο πισω μερος του μυαλου σου στην αρχη..και οταν θα το συνηθιζες πληρη απογοητευση!...το εχω ξαναπει οι μετριοτητες ειναι για τους μετριους..16ες-17ες εννοω...

Link to comment
Share on other sites

τις ββς που εχει βαλει το παλικαρι πιο πανω...παντως επειδη ισως να παρασυρθηκα αποτην τιμη για τις 17αρες,θα περιμενω μεχρι τα χριστουγεννα που τη βγαζουν ακομα τα λαστιχα μου κ θα χτυπησω keskin kt4 18" http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/879129/ που βρηκa μεταχειρα με 999 ευρος,κ ενα vredestein που μ αρεσει το πελμα του κ ολα τζαμι...!!!!

Παντως αυτες ειναι πολυ φαρδιες για το δικο σου..και ειδικα οι πισω!

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.