Jump to content
mixalis paraskeuas

Επαναφορα Λακουβας Χωρις Βαψιμο

Recommended Posts

Ε κανε μια δοκιμη.! ;):lol:

Τι σπρει ειναι??? Αυτο που εχουνε οι υδραυλικοι που παγωνουν τοπικα σωληνες??

ΥΓ. Χαρα ο τυπος στο βιντεο ομως.!

ειναι σπρευ ψυκτικο για ηλεκτρονικα εξαρτηματα δεν εχω καποιο λακακι για να κανω δοκιμη!!θα τω δω ομως!!

Link to comment
Share on other sites

Ε κανε μια δοκιμη.! :lol: :lol:

Τι σπρει ειναι??? Αυτο που εχουνε οι υδραυλικοι που παγωνουν τοπικα σωληνες??

ΥΓ. Χαρα ο τυπος στο βιντεο ομως.!

πεπιεσμένος αέρας , σαν αυτό που καθαρίζουν τα λαπτοπ ... ;) Για εμένα είναι επικίνδυνο , διότι εάν πετάξει χρώμα .... υπήρχε και καπου αλλου ιδιο θεμα (θα το βρω και θα τα ενωσω)

Link to comment
Share on other sites

πεπιεσμένος αέρας , σαν αυτό που καθαρίζουν τα λαπτοπ ... ;) Για εμένα είναι επικίνδυνο , διότι εάν πετάξει χρώμα .... υπήρχε και καπου αλλου ιδιο θεμα (θα το βρω και θα τα ενωσω)

οχι φιλε spedy ειναι ψυκτικο σπρευ το παγωνει εκεινη τη στιγμη και δημιουργη ενα ιδοσ συστολης διαστολης και ετσι επανερχεται η λακουβα το σπρευ το πουλουν ηλεκτρονικα καταστηματα τον ζεστο αερα τον αφηνεισ το πολλη δυο λεπτα και μετα ριχνεισ το σπρευ

Link to comment
Share on other sites

αυτο το πυρωσε-παγωσε δεν ξερω αν θα κανει καλο στην μπογια

μακαρι να μην αφηνει προβλημα παντως, θα σωσει πολλους αν ειναι εντελως ακινδυνο ;)

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε spedy ειναι ψυκτικο σπρευ το παγωνει εκεινη τη στιγμη και δημιουργη ενα ιδοσ συστολης διαστολης και ετσι επανερχεται η λακουβα το σπρευ το πουλουν ηλεκτρονικα καταστηματα τον ζεστο αερα τον αφηνεισ το πολλη δυο λεπτα και μετα ριχνεισ το σπρευ

Στα σχόλια του βιντεο το λεει τι ειναι ;)

@SPED05 its air duster/canned air.

you hold the air duster upside down and it sprays "ice"

Αir duster , What Air Duster is ?

Με εκτίμηση ,

Speedy

Link to comment
Share on other sites

Στα σχόλια του βιντεο το λεει τι ειναι ;)

Αir duster , What Air Duster is ?

Με εκτίμηση ,

Speedy

φιλε speedy δεσ κι αυτο Easy repeair car only with a hair Dryer and Freezer

Edited by mixalis GTI
Link to comment
Share on other sites

φιλε speedy δεσ κι αυτο Easy repeair car only with a hair Dryer and Freezer

Ναι , αυτή ειναι η ίδια μέθοδος με άλλο σπρευ ;)

Το ίδιο κανουν και τα δυο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι , αυτή ειναι η ίδια μέθοδος με άλλο σπρευ ;)

Το ίδιο κανουν και τα δυο :lol:

πρωφανος αλλα με το ψυκτικο πετυχαινης τη συστολη διαστολη μετα τον ζεστο αερα που ριχνεις επανω οχι με τον σκετο αερα ετσι πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτο εχω μια λακουβιτσα σε ευκολο σημειο θα το ψαξω θα το εφαρμοσω και θα σας πω εντυπωσεις παντως θα σωθουν πολλοι με αυτο τον τροπο.

Link to comment
Share on other sites

Οταν το κρατας αναποδα βγαινει υγρο διοξειδιο του ανθρακα που ειναι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ πιο παγωμενο απο αεριο διοξειδιο του ανθρακα..

Link to comment
Share on other sites

Οταν το κρατας αναποδα βγαινει υγρο διοξειδιο του ανθρακα που ειναι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ πιο παγωμενο απο αεριο διοξειδιο του ανθρακα..

το κραταει αναποδα για να βγει το αεριο σε παγωμενη μορφη!!!!! τωρα εξηγειται το αναποδο! σωστος!!! αρα το αποτελεσμα βγαινη οτι με παγωμενο αεριο γινεται δουλεια ευχαριστω!!!!
Link to comment
Share on other sites

το κραταει αναποδα για να βγει το αεριο σε υγρη μορφη!!!!! τωρα εξηγειται το αναποδο! σωστος!!! αρα το αποτελεσμα βγαινη οτι με παγωμενο υγρο γινεται δουλεια ευχαριστω!!!!

Τωρα πιστευω συμφωνα με αυτα που καταλαβα ειναι σωστο. :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια που το βρισκουμε αυτο το σπρει? ξερετε πως να το ζητησω?

πεπιεσμένος αέρας , σαν αυτό που καθαρίζουν τα λαπτοπ ... :(

Σ' οποιοδήποτε μαγαζί για Η/Υ , laptop ,netbook κλπ λογικά θα το έχουν .... ένα είμαι σίγουρος ότι το έχει γιατί το έχω αγοράσει για καθαρισμό ... Π.... :)

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασαμε σε ενα φιλο κ δε πετυχε.

ισως δε το καναμε κ καλα αλλα τι να πω

είναι για μεγάλες λακκούβες όπου δεν εχει τσακίσει η λαμαρίνα, οπου δεν εχει νεύρα γωνιές κτλπ πχ ουρανος το είχα δοκιμάσει πολλές φορες είχα ανεβάσει και ένα video,

σε μικροχτυπηματα δεν κανει τιποτα εχω καταναλωσει πολλα sprei... σε ελαχιστες περιπτωσεις 8α βοηθησει...

http://youtu.be/dd4bNhkg1v0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.