Jump to content
Black Angel

Fmic Cupra

Recommended Posts

καλησπερα παιδια,ειμαι νεος ως μελος κι εχω διαβασει διαφορα,θελω μερικες πληροφοριες για το fmic cupra,εχω polo 1.8gti20vt 2007 με K&N ΣΤΟ ΜΑΜΑ κουτι,σκαρτα ανοιχτου/κλειστου,και costum προγραμμα,εχω και μια 28αρα,και μου πε ο μηχανικος μου να την δωσουμε να παρουμε απο evo9,παλλαπλη εξαγωγης μπαινει χταποδατι η μονο χυτη?μιχαλης ροδος!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το κοψε ραψε δε με απασχολη,καποια γνωμη για την τουρμπινα?28αρα η evo9?

δεν την εχουμε βαλει ακομα,και για πολλαπλη?μπαινει χταποδι η ειμαστε στενα?

Edited by Black Angel
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι ποια 28αρα γτ παιζει ρολο απο gt28r σε 2871...του evo ειναι περιπου μεχρι 400 παροχη η τουρμπινα σκασμενη και αν δεν κανω λαθος ειναι td06!

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

η 28αρα ειναι ρουλεμανατη,για την αλλη δε ξερω.αξηζει ομως?προς το παρων δεν θα πειραξω εντοσθια του μοτερ,μηπως ειναι μεγαλη και δε γεμιζει οταν πρεπει?για πολλαπλη κατι?

Link to comment
Share on other sites

μεχρι ποσα αντεχει?και αν ξερει καποιος που εχει βαλειfmic cypra,και μπορει να δωσει πληροφορια γιατι απο αντιπροσωπια vw-seat,θελουν 380&360 αντιστοιχα για ic της revo λεει και με σωληνες κολλαρα 1400,καποια βοηθεια,αν γινετε να το παραγγειλω πακετο!

Link to comment
Share on other sites

μεχρι ποσα αντεχει?και αν ξερει καποιος που εχει βαλειfmic cypra,και μπορει να δωσει πληροφορια γιατι απο αντιπροσωπια vw-seat,θελουν 380&360 αντιστοιχα για ic της revo λεει και με σωληνες κολλαρα 1400,καποια βοηθεια,αν γινετε να το παραγγειλω πακετο!

Για intercooler της Revo πρώτη φορά ακούω....

Η 28άρα είναι μια χαρά για κλειστό μοτέρ και υπολογίζεις λίγο πάνω απο 300. Τα παραπάνω έτσι κι αλλιώς είναι άχρηστα άμα δεν αρχίζεις να χώνεις χρήμα για μπλοκέ , αναρτήσεις , δίσκο-πλατώ μήπως και πατήσει κάτω.

Το cooler του Cupra όντως κσοτίζει κοντά στα 360 αλλά υπολόγισε οτι θες μάστορα για σωλήνες/κολάρα. Με 5.5 κατοστάρικα είσαι οκ νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον του cupra ειναι και το σπροχνουν ετσι,ο δικος μου μου ειπε οτι η μια γωνια κοστιζει 20πεους και θα ξεφιγουμε παλι,δε γνωριζετε κατι για ''καλουπια'' ας πουμε?αναρτιση φοραω KW VARIAN3 INOX!εδω ροδο βαρανε λιγο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.