Jump to content
yiannismichalas

Συνδεσμολογία Defi Bf Boost Meter

Recommended Posts

Καλησπέρα , εχω τοποθετησει το μπαρομετρο αλλα δεν βγαζω ακρη για το πως θα συνδεσω το boost unit με το μπαρομετρο γτ τα καλωδια και οι μπανάνες δεν ταιριαζουν χρωματικα και φοβαμαι μην κανω καμοια στραβη και το καψω. Να αναφερω οτι το οργανο ειναι το 60αρι χωρις control unit.

post-11735-0-77411100-1294824670_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπέρα!

εχω δει απο κοντά το αυτοκινητό σου στον Ασιμάκη μια μέρα που πέρασα. μιλήσαμε και μαζι. τουμπανο, να το χαιρεσαι!

Σιγουρα οι οδηγίες θα λένε ποιο καλώδιο πάει που.

Αν δεν τις έχεις, πήγαινε στο site της defi και βρες ποια εκδοση ακριβως , εχεις και εχει τα manual εκει..

http://www.defi-shop.com/product/rg/rg_manual.html

αυτο ειναι για τα blue racer... 52aria omws..

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπέρα!

εχω δει απο κοντά το αυτοκινητό σου στον Ασιμάκη μια μέρα που πέρασα. μιλήσαμε και μαζι. τουμπανο, να το χαιρεσαι!

Σιγουρα οι οδηγίες θα λένε ποιο καλώδιο πάει που.

Αν δεν τις έχεις, πήγαινε στο site της defi και βρες ποια εκδοση ακριβως , εχεις και εχει τα manual εκει..

http://www.defi-shop.com/product/rg/rg_manual.html

αυτο ειναι για τα blue racer... 52aria omws..

Ευχαριστώ, τις οδηγίες τις έχω αλλα ούτε εγω καταλαβαίνω τιποτα ούτε ο ηλεκτρολος που πήγα και το κακο είναι εδω Κερκυρα δεν εχει ξαναβαλει κανεις αυτο το μπαρομετρο και δεν μπορω ούτε να ρωτισω κανενα. Οριστε και οι οδηγιες οποιος καταλαβει κατι να μου πει και μενα...

post-11735-0-50428800-1294938864_thumb.j

post-11735-0-70190800-1294938885_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, τις οδηγίες τις έχω αλλα ούτε εγω καταλαβαίνω τιποτα ούτε ο ηλεκτρολος που πήγα και το κακο είναι εδω Κερκυρα δεν εχει ξαναβαλει κανεις αυτο το μπαρομετρο και δεν μπορω ούτε να ρωτισω κανενα. Οριστε και οι οδηγιες οποιος καταλαβει κατι να μου πει και μενα...

Γιάννη πήγες στον Κούρκουλο?

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη πήγες στον Κούρκουλο?

Nαι στον Κουρκουλο πήγα.. δεν μπορεί να κανει κατι συμφωνα με τις οδηγίες και δεν αναλαμβάνει να κάνει πειράματα γιατί υπάρχει περίπτωση να το κάψει.

Μου το έχει δεσει πρόχειρα και απλα περιμένουμε να μαθουμε τωρα.. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.