Jump to content
stavros geoldasis

Να Ξανανεβασει Ο Τσολιας Το Βιντεο ?

  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

συγνωμη δεν την πιανω τετοιου επιπεδου πλακα...μπερδευτηκε με την υπολιπη ειρονια και μαγκια μαλλον...

δυστυχως η εντυπωση που μου δινουν ειναι οτι οντως το πιστεουν. μακαρι να κανω λαθος.

αλλο επαρχιακος δρομος και αλλο επαρχιακος κλεισμενος, εστω υπο ελεγχο δρομος (ενας στην αρχη και ενας στο τελος της διαδρομης για ελεγχο). τουλαχιστον αυτο το ειπε πρωτος καποιος φιλος σας. δεν ειμαι μονο εγω ο παραλογος! κι ας εφαγα εγω το κραξιμο εκφραζοντας ισως την πλειοψιφια. δεν πειραζει.

οπως ηπα και αλλου, πρεπει και στην κουβεντα να υπαρχουν ορια.

χαρηκα για τις αποψεις

δεν ειπα top gear,ειπα fifth gear!

"Η δημοκρατία είναι το πολίτευμα όπου η εξουσία πηγάζει από τον λαό, ασκείται από τον λαό και υπηρετεί τα συμφέροντα του λαού. Κεντρικό χαρακτηριστικό της δημοκρατίας είναι η λήψη αποφάσεων με ψηφοφορία: των πολιτών, στην άμεση δημοκρατία, ή κάποιων αντιπροσώπων τους, στην αντιπροσωπευτική δημοκρατία."

"Σύμφωνα με τον Τσάτσο, ως λαός νοείται το συγκεκριμένο κάθε φορά

κοινωνικό μόρφωμα με τις κοινωνικά, οικονομικά, ιδεολογικά και πολιτικά

προσδιοριζόμενες συγκρούσεις του. Ετσι κατά το Σύνταγμα :

1ο ως δημοκρατική αρχή νοείται η αρχή της πλειοψηφίας σε μία όμως

διαλεκτική σχέση με την προστασία της μειοψηφίας. Η διαλεκτική σχέση αυτή

διασφαλίζεται με διαδικασίες που τελούν υπό το καθεστώς της ισότητας και της

ελευθερίας. Η αρχή της ισότητας εκτός του ότι ως θεμελιώδες δικαίωμα, δεν

υπόκεινται σε αναθεώρηση, διαχέει σε όλη την οργανωτική του λογική το

Σύνταγμα."

Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας είναι εμφανή σε όλους. Η μια άποψη μειοψηφεί και η άλλη πλειοψηφεί.

Δεν διαπίστωσα προσωπικά να υπήρξε απαγόρευση έκφρασης οποιουδήποτε. Όσοι επιθυμούσαν και επιθυμούν μπορούν να εκφράσουν άποψη. Αν γνωρίζετε περιπτώσεις φίμωσης ας τις αναφέρετε.

:D;):sorcerer::clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: στο Wikipedia τα βρηκες ολα αυτα?

Εγω λεω αν ξανανεβασει βιντεο ο Τσολιας,να τον κλεισουμε φυλακη κ να του κατασχεσουμε το Polaki.....

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να σταματήσετε να ασχολείστε με χαζομάρες.

Ο κόσμος ψήφισε αρνητικά, επίσης σας είπα ποια η θέση μου. Αφήστε το και ασχοληθείτε με τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι συμφορουμίστες μας στα αυτοκίνητά τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.