Jump to content
kostas_the

Πως Παει,Ποσα Αλογα Μπορει Να Βγαζει?

Recommended Posts

Γεια σας κ καλη Ανασταση να εχουμε,σημερα Μ.Παρασκευη βαρεθηκα να καθομαι σπιτι κ ειπα να κανω μια βολτα εδω στην Θεσσαλονικη.Πετυχα ενα 106 rallye που ακουγοταν αρκετα,μαμα δεν το ελεγες κ πηγαιναμε μαζι,ανοιξαμε 2ρες και λιγο ανοιγα λιγο μαζευε κ δνε μπορεσα να βγαλω συμπερασμα!Κ στο επομενο φαναρι πετυχα octavia rs 20vt,ανοιγαμε απο 2ρες την πρωτη φορα εκοψε στα 140 που ημουν 4 αυτοκινητα μπροστα κ την δευτερη φορα που ανοιξαμε με εκοψε ενας μπαρμπας με mercedes εκοψα εκανε 2 αμαξια το rs και μετα πατησα και τον εκανα 3 αυτοκινητα μεχρι τα 160.

Το δικο μου ειναι mk4 gti(AUQ)6speed full εξατμιση 63,5-καταλυτης-ιντερκουλερ-αγελαδα-μανιταρι-Ν75j-και μονο 100αρα.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι ποσα αλογα μπορει να ειμαι τωρα γιατι δεν το εχω μετρησει και κανω τοση διαφορα το μαμα rs.

Με τα rallye-saxo-civic vti τι γινεται?με φευγουν πολυ?Γιατι εχω ανοιξει με ενα σωρο αμαξια εκτος απο αυτα τα 3 :D

Ευχαριστω κ καλη Ανασταση να εχουμε ολοι μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ καλη Ανασταση να εχουμε,σημερα Μ.Παρασκευη βαρεθηκα να καθομαι σπιτι κ ειπα να κανω μια βολτα εδω στην Θεσσαλονικη.Πετυχα ενα 106 rallye που ακουγοταν αρκετα,μαμα δεν το ελεγες κ πηγαιναμε μαζι,ανοιξαμε 2ρες και λιγο ανοιγα λιγο μαζευε κ δνε μπορεσα να βγαλω συμπερασμα!Κ στο επομενο φαναρι πετυχα octavia rs 20vt,ανοιγαμε απο 2ρες την πρωτη φορα εκοψε στα 140 που ημουν 4 αυτοκινητα μπροστα κ την δευτερη φορα που ανοιξαμε με εκοψε ενας μπαρμπας με mercedes εκοψα εκανε 2 αμαξια το rs και μετα πατησα και τον εκανα 3 αυτοκινητα μεχρι τα 160.

Το δικο μου ειναι mk4 gti(AUQ)6speed full εξατμιση 63,5-καταλυτης-ιντερκουλερ-αγελαδα-μανιταρι-Ν75j-και μονο 100αρα.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι ποσα αλογα μπορει να ειμαι τωρα γιατι δεν το εχω μετρησει και κανω τοση διαφορα το μαμα rs.

Με τα rallye-saxo-civic vti τι γινεται?με φευγουν πολυ?Γιατι εχω ανοιξει με ενα σωρο αμαξια εκτος απο αυτα τα 3 :)

Ευχαριστω κ καλη Ανασταση να εχουμε ολοι μας!!!

180αρι ηταν απο το εργοστασιο το δικο σου?Προγραμμα φορας?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μαμα gti ειναι!Οχι χωρις προγραμμα ειμαι!Θα εκανα αλλα προεκυψε να φτιαξω το σπιτι μου κ δεν θελω να δωσω τζαμπα λεφτα εκει.

Link to comment
Share on other sites

Υπολογισε γυρω στα 200 αλογα να εισαι αν το rallye και το saxo ειναι εργοστασιακα φευγεις πολυ ανετα αν ειναι πειραγμενα με πολυ ζορι γιατι σκεψου και τα κιλα με civic vti ειτε μαμα ειτε πειραγμενο μεχρι να ξυπνησει το μοτερ χαιρετα μας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.