Jump to content
PAGOURISTAS

Εκδρομή Στο Μέτσοβο

Recommended Posts

ok θα σε περιμενω το βραδι.... για οσους θελουν πληροφοριες για αυριο το τηλ. ειναι 6945246056

Edited by nanos
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη έτσι λέω... ( Αν προλάβω να πλύνω το Golf μου ΧΑΧΑΧΑ) Θα ρθώ μετά απο εσένα να τα πούμε...

Θα προλάβεις, εστω και τελευταία στιγμή. Κι εγώ τώρα θα το πλύνω :p

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω τελικά .... Οικογενειακά βάρη!! no.gifno.gifno.gif

Δημήτρη -2....

Link to comment
Share on other sites

Οποτε εκμεταλευομαι το -2 του ΤΣΟΛΙΑ και κανω το +1 που ειμαι ηδη +2! :p

Link to comment
Share on other sites

καλα να περασετε παιδια!! καντε το Μετσοβο να την θυμαται για πολυ καιρο αυτη την εκδρομη.

Γαμω τον κωλο στρατο μου!! :p:frantics::thumbsup::p

Pagourista θελω να δω πολλες φωτο και video.

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ!! ΜΙΑ ΚΩΛΟ_ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΕΙΝΑΙ!! ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει που κανετε αφαιρεση και προσθεση. χαχαχαχχαχαχα

Λοιπον καλο ταξιδι να εχετε ολοι αυριο και προσοχη στο δρομο.

Ραντεβου στο Μετσοβο.

Link to comment
Share on other sites

Το κομβοι απο Καβαλα-Σερρες ξεκινησε!!! Καλο δρομο κ προσοχη σ' ολους που θα ταξιδεψουμε σημερα.. Μετσοβο ερχομαστεεε!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιλογος μιας πρωτοφανους εκδρομης... Παρα πολλες συμμετοχες, τελεια διαδρομη, απειρο φυσικο καλλος... Περασαμε υπεροχα ολοι!!

Για να μην ξεχασω καποιον, θα ηθελα να πω ενα μπραβο σε ολα τα παιδια που συμμετειχαν σε αυτη την εκδρομη (Απο Καβαλα, Σερρες, Κατερινη, Βεροια, Κοζανη, Ιωαννινα, Θεσσαλονικη, Λαρισα, Βολο, κλπ κλπ).... Επισης, να ευχαριστησω προσωπικα και δημοσια τον "Παγουριστα" κ "Νανο" που εκαναν πραξη αυτην τη εκδρομη, την οποια σχεδιαζαμε επι μηνες! (Νανο, στην επομενη θα εχουμε αυτα που ειπες πηγαινοντας στην ταβερνα.... :whistling: χαχαχαχα!!)

Καλη επιστροφη σε ολους....... Αναμεινατε το πλουσιο υλικο που συλλεξαμε ολοι!!!

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια παιδια για αυτην την εκδορμη σας αν μετρησα καλα πρεπει να εισασταν καπου 100 ατομα!!!!

πολυ καλο μπραβο!

μακαρι να μαζευομαστε παντα ετσι στο μελλον για να δυναμωνει και η λεσχη μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε ο χαμος αφου κατι μπαρμπαδια στην πλατεια στο παρκινκ ψαρωσαν τοσο πολυ και ρωτουσαν αν ειναι εκθεση και ποσο τα πουλαμε χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Και αναμενουμε φωτο της αστυνομιας μεσα απο τα τουνελ.. :D Αυτος ο γυρισμος εχει γλυκο γκαζι!

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομιζω να λειτουργουν εγω μεχρι τα γιαννενα δεν επεσα πουθενα κατω απο 150 και το ανωτατο 200 μεχρι το σπιτι μου στην ελεουσα 30 λεπτα

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Ωραία η εκδρομή και με αρκετά μέλη. :D

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζεται το βιντεο. 10 ολοκληρα λεπτα.

Για την εκδρομη θα γραψω μετα.

Link to comment
Share on other sites

Επιλογος μιας πρωτοφανους εκδρομης... Παρα πολλες συμμετοχες, τελεια διαδρομη, απειρο φυσικο καλλος... Περασαμε υπεροχα ολοι!!

Για να μην ξεχασω καποιον, θα ηθελα να πω ενα μπραβο σε ολα τα παιδια που συμμετειχαν σε αυτη την εκδρομη (Απο Καβαλα, Σερρες, Κατερινη, Βεροια, Κοζανη, Ιωαννινα, Θεσσαλονικη, Λαρισα, Βολο, κλπ κλπ).... Επισης, να ευχαριστησω προσωπικα και δημοσια τον "Παγουριστα" κ "Νανο" που εκαναν πραξη αυτην τη εκδρομη, την οποια σχεδιαζαμε επι μηνες! (Νανο, στην επομενη θα εχουμε αυτα που ειπες πηγαινοντας στην ταβερνα.... :D χαχαχαχα!!)

Καλη επιστροφη σε ολους....... Αναμεινατε το πλουσιο υλικο που συλλεξαμε ολοι!!!

Μπράβο στα παιδιά που διοργάνωσαν αυτήν την πολύ ωραία εκδρομή!! Ειδικά, πολλά μπράβο στον Pagourista, στον Nano αλλά και στον Billgr4. Πολλές συμμετοχές, πάντα τέτοια!! 44 αυτοκίνητα με περίπου 100 άτομα......

Edited by Jimtic
Link to comment
Share on other sites

Και 2 ακομη ερασιτεχνικα βιντεο απο εμενα...

Να ευχαριστησουμε ολους οσους εδωσαν το παρον και τον Δημητρη απο τα Ιωαννινα για την εξαιρετικη του

οργανωση...! :D:clapping:

:goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Ήταν απλά τέλεια!! :frantics:

Μπράβο στην τέλεια οργάνωση(Pagourista,billgr4,nano) και όσους βοήθησαν στο να εκπληρωθεί!!

Το υλικό είναι αρκετό και θα δωθεί σιγά σιγά!! :rolleyes:

Και πάλι μπράβο!!

Αυτό θα πει ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!! :D:clapping::goodjob:

Υ.Γ.:Dimake την επιστροφή πρέπει να την καταευχαριστήθηκες!! :yahoo:

Σταμάτα να ποτίζεις με αναβολικά το golf!! :gym:

Link to comment
Share on other sites

Κοψε το TORCO ρε... θα παθεις καμια ζημια στο τελος......

Ελα ελα σταματα :D:clapping: !

Κοιτα κοιτα τον σαλιαρη......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.