Jump to content
Guest Garbakos

Pioneer Deh-9300Sd (Ερωτηση Για Αγορα Απο Εξωτερικο!)

Recommended Posts

Guest Garbakos

Καλησπερα παιδια!Επειδη θελω να παρω μια πηγη (cd player) για το αυτοκινητο μου εχω βρει την καταλιλη για μενα που ειναι αυτη

Οπως βλεπετε κανει 192 ευρο εδω στην ελλαδα.

Αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι οτι επειδη την εχω βρει και στο ebay αρκετα φθηνοτερα εδω,αμα την φερω απο εξωτερικο υπαρχει περιπτωση να μην πιανω ελληνικους σταθμους η να μην πιανω τα fm??

Ειχα ακουσει κατι τετοιο γιαυτο ρωταω..

Επισης την εχει καποιος η γενικα αμα ξερετε απο πηγες πως την βλεπετε?

Καλη δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαινεται και πολυ φθηνοτερη. η τιμη ειναι σε λιρες αγγλιας αν Δεν κανω λαθος, οποτε πας στα 175e+ η μεταφορα (40e περιπου). κατα τα αλλα μια χαρα ειναι η πηγη με 3 rca (Δεν λεει ποσα volts αλλα λεει high). ριξε μια ματια και στην καινουρια σειρα της kenwood. http://www.ixokinisi.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=knflypage.tpl&product_id=4086&category_id=73&option=com_virtuemart&Itemid=9〈=el για παραΔειγμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!επειδη θελω να παρω μια πηγη (cd player) για το αυτοΚινητο μου εχω βρει την Καταλιλη για μενα που ειναι αυτη

οπως βλεπετε Κανει 192 ευρο εδω στην ελλαδα.

αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι οτι επειδη την εχω βρει Και στο ebay αρΚετα φθηνοτερα εδω,αμα την φερω απο εξωτεριΚο υπαρχει περιπτωση να μην πιανω ελληνιΚους σταθμους η να μην πιανω τα fm??

ειχα αΚουσει Κατι τετοιο γιαυτο ρωταω..

επισης την εχει Καποιος η γενιΚα αμα ξερετε απο πηγες πως την βλεπετε?

Καλη δεν ειναι?

Καλησπέρα φίλε μου,

την ίδια πηγή έχω Κι εγώ Και μάλιστα την αγόρασα από ελλάδα (στο λινΚ που δίνεις!)

την έχω από το ΚαλοΚαίρι Και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

επειδή το είχα ψάξει αρΚετά το θέμα Κατέληξα σε αυτήν παρόλο που είναι λίγο αΚριβή.

απλά ήταν από τις λίγες που με Κάλυπτε όσο αφορά τις ανάγΚες μου.

Έχει card slot, usb stick (έως 32 λέει, εγώ ένα 8αρι Κουμπώνω),Καρφί aux Και Κλείνει ολόΚληρη ηπρόσοψη (δεν ήθελα να βλέπω την εγΚωπή του cd).

Ένα σοβαρό μεινέΚτημα, είναι πως δεν έχει νούμερα για τις μνήμες του tuner αλλά το Κινείς με το scroll.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.