Jump to content
kouliss

Εκδρομή Στην Γερμανία

Recommended Posts

georgedj + victoria : 4 γεύματα στο εστιατόριο / 4 Χ 18

Λευ kouliss : 2 γεύματα στο εστιατόριο / 2 Χ 18, 2 πρωινά στο εστιατόριο Χ 8

Link to comment
Share on other sites

Λάβαμε σήμερα απάντηση από τους διαχειριστές της πίστας ότι δεν θα είναι διαθέσιμη την ημέρα που θα πάμε καθώς θα υπάρχει ένα αποκλειστικό γεγονός. :(

Link to comment
Share on other sites

οπότε όλοι στα μπαλκόνια μας να το δούμε μαζί με μπύρα καιπατατάκια...χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

οπότε όλοι στα μπαλκόνια μας να το δούμε μαζί με μπύρα καιπατατάκια...χαχαχαχα

τι πατατακια ρε ξενερωτε?

λουκανικα αλλα οχι φραγφουρτης

λουκανικα βολφσμπουργκ!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest beetle1980mexico

Επειδη δεν εχω pmr θελω να ρωτησω αν θελει καποιος να μοιραστουμε τα εξοδα για να αγορασουμε ενα ζευγαρι η αν εχει καποιος ενα ζευγαρι να του δωσω εγω χρηματα ,οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου

Link to comment
Share on other sites

τι πατατακια ρε ξενερωτε?

λουκανικα αλλα οχι φραγφουρτης

λουκανικα βολφσμπουργκ!!!

Εσυ τα λουκανικα τα θες ολοκληρα ..... Οποτε θα παρουμε χωριατικα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω pmr θελω να ρωτησω αν θελει καποιος να μοιραστουμε τα εξοδα για να αγορασουμε ενα ζευγαρι η αν εχει καποιος ενα ζευγαρι να του δωσω εγω χρηματα ,οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου

εγω θα παω να αγορασω την δευτερα η την τριτη, αυτα ειναι ζευγαρια..εγω τι να τα κανω 2.

αρα θα σου δωσω το ενα για το ταξιδι και μου το ξαναδινεις οταν γυρισουμε...

Link to comment
Share on other sites

Εσυ τα λουκανικα τα θες ολοκληρα ..... Οποτε θα παρουμε χωριατικα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παντα ολοκληρα και παντα χωριατικα ξερεις αυτα τα στραβα.....

Link to comment
Share on other sites

Guest beetle1980mexico

εγω θα παω να αγορασω την δευτερα η την τριτη, αυτα ειναι ζευγαρια..εγω τι να τα κανω 2.

αρα θα σου δωσω το ενα για το ταξιδι και μου το ξαναδινεις οταν γυρισουμε...

Ενταξει ramos ευχαριστω πολυ

Edited by beetle1980mexico
Link to comment
Share on other sites

Προκειμένου να επισπεύσουμε την διαδικασία με τις μπλούζες θα ήθελα μέχρι αύριο το μεσημέρι να έχετε ενημερώσετε τον Lupako με την παραγγελία σας, όσοι ήδη δεν το έχετε κάνει. Διαφορετικά θα τα πάρετε μετά την εκδρομή.

Link to comment
Share on other sites

Για την ενημέρωση των ατόμων που θα συμμετάσχουν σημειώνω τις εξής διευθύνσεις απο τις οποίες είναι δυνατή η παρακολούθηση των καιρικών συνθηκών:

Ιταλία: http://www.meteo.it/

Αυστρία: http://www.wetter.at/

Γερμανία: http://www.weather.com/weather/tenday/GMXX0140

Ελβετία: http://www.weather.com/weather/tenday/Lausanne+Switzerland+SZXX0017

Γενικά οι μέχρι στιγμής προγνώσεις δείχνουν θερμοκρασίες μεταξύ 1 μέχρι 15 και καλό καιρό, ενώ σε κάποιες περιπτώσεις υπάρχουν βροχές. Καλό είναι την επόμενη εβδομάδα να ελέγξουμε όλοι μας τα δεδομένα για να ξέρουμε πιο συγκεκριμένα τι ρούχα θα πάρουμε. :-)

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά, υπολόγισε με για το "Self Service φαγητό στο πλοίο"! Θα σου φέρω τα 22,50 € την Πέμπτη!!!

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

κοσμα τις εβαλες τις αλυσιδες???

εγω δευτερη προσπαθεια σημερα κ αυτη ανεπιτυχης!

υπαρχει καποιο σχετικο σεμιναριο?χαχα

ας παρακαλεσουμε τον θεο να μην χιονησει εκει πανω...

Link to comment
Share on other sites

κοσμα τις εβαλες τις αλυσιδες??? εγω δευτερη προσπαθεια σημερα κ αυτη ανεπιτυχης! υπαρχει καποιο σχετικο σεμιναριο?χαχα ας παρακαλεσουμε τον θεο να μην χιονησει εκει πανω...

Check This ....

Edited by MaGiCPaiN
Link to comment
Share on other sites

Με ιδιαίτερη χαρά σας ανακοινώνω ότι οι Kosmocar και Volkswagen αναλαμβάνουν το κόστος εισόδου και ξενάγησης του γκρούπ μας στο Autostadt για την Τρίτη 25/10. Επιπλέον κανόνισαν για 2 ώρες να μας ξεναγήσουν μέσα στο χώρο του εργοστασίου!

Τους ευχαριστούμε θερμά όχι μόνο επειδή θα καλύψουν μέρος των εξόδων αλλά κυρίως επειδή θα μπορέσουμε τελικώς να μπούμε στο εργοστάσιο!

Κατόπιν τούτου αύριο θα εκδοθεί ο τελικός οδηγός εκδρομής και θα ανακοινωθεί το ακριβές ποσό επιστροφής για κάθε συμμετέχοντα σε Π.Μ.

10 ημέρες.... ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το κόστος του γεύματος ισχύουν τα εξής: - οι κάρτες Minoan Club δεν ισχύουν για το γκρουπ - στο εστιατόριο οι κανονικές τιμές για ιδιώτες φαίνονται στον τιμοκατάλογο που θα βρείτε κάνοντας κλικ εδώ a la carte 2011.pdf - υπενθυμίζω ότι για το εστιατόριο η τιμή με έκπτωση ανά άτομο ανα δρομολόγιο είναι για 1 πρωινό 8 ευρώ και 1 γεύμα 18 ευρώ. - για το Self Service η τιμή με έκπτωση ανά άτομο ανα δρομολόγιο είναι για 1 πρωινό 6,5 ευρώ και 1 γεύμα 16 ευρώ. - για το γκρουπ μας υπάρχει η δυνατότητα προπληρωμής με έκπτωση και χρήση συγκεκριμένου μενού. Ενδεικτικές επιλογές υπάρχουν εδώ 2011 MENU GROUP RESTAURANT GREEK..doc - όσοι επιθυμούν να κάνουν χρήση των υπηρεσιών ευεξίας (spa, γυμναστήριο κλπ) ας δουν τον σχετικό κατάλογο. Όμως ισχύουν για εμάς οι εξής τιμές, σε περίπτωση προπληρωμής: χρήση γυμναστηρίου 7 ευρώ/άτομο και πλήρης χρήση (γυμναστήριο, jacuzzi, sauna, steam room) 10 ευρώ/άτομο. post-2-0-43021800-1317817774_thumb.jpg Παρακαλείστε όσοι τελικά επιθυμείτε να χρησιμοποιηθεί η προσφορά για το φαγητό να δηλώσετε την τελική επιλογή σας μέχρι την Παρασκευή. Το πρόσθετο κόστος μπορείτε να μου το δώσετε μέχρι και την Πέμπτη 13 Οκτωβρίου.

chrismht+mommygti ολα τα γευματα, πρωινα κτλ στο selfservice. στειλε PM σε παρακαλω να σου καταθεσω τα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο νέο υπολογισμό και δεδομένου των επιπλέον εκπτώσεων που υλοποιήθηκαν και της κάλυψης μέρους εξόδων του Autostadt από τις Kosmocar & Volkswagen θα επιστραφεί το ακόλουθο ποσό ανά άτομο, αναλόγως των αριθμό επιβατών / όχημα και του αρχικού ποσού.

Ισχύουν τα εξής:

-1 όχημα με 1 άτομο 42,35 ευρώ από τα 535 ευρώ.

-1 όχημα με 2 άτομα 44,70 ευρώ / άτομο από τα 475 ευρώ / άτομο

-1 όχημα με 3 άτομα 35,48 ευρώ / άτομο από τα 445 ευρώ / άτομο

-1 όχημα με 4 άτομα 45,87 ευρώ / άτομο από τα 445 ευρώ / άτομο

Σε μερικές περιπτώσεις π.χ. δίκλινης καμπίνας το ποσό επιστροφής είναι διαφορετικό.

Σημειώστε πως το Σαββάτο 15/10 16:00 - 17:00 θα γίνει η δεύτερη διαδικτυακή συνάντηση (VWClub Instant Messenger / Chat Box) για να καλύψουμε τυχόν απορίες.

Όποια μέλη επιθυμούν, μπορώ το ποσό επιστροφής να το διαθέσω απευθείας για γεύματα στο καράβι. Υπενθυμίζω ότι είναι είτε 16 Χ 2 = 32 είτε 18 Χ 2 = 36 για κάθε άτομο. Το 2 είναι τα δρομολόγια.

Link to comment
Share on other sites

Με ιδιαίτερη χαρά σας ανακοινώνω ότι οι Kosmocar και Volkswagen αναλαμβάνουν το κόστος εισόδου και ξενάγησης του γκρούπ μας στο Autostadt για την Τρίτη 25/10. Επιπλέον κανόνισαν για 2 ώρες να μας ξεναγήσουν μέσα στο χώρο του εργοστασίου!

Τους ευχαριστούμε θερμά όχι μόνο επειδή θα καλύψουν μέρος των εξόδων αλλά κυρίως επειδή θα μπορέσουμε τελικώς να μπούμε στο εργοστάσιο!

Ωραία πράμματα :hyper: :hyper: :hyper: :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη... τις έβαλα... σε 15 λεπτάκια... :-)

Link to comment
Share on other sites

κοσμα καταρχην χιλια μπραβο!πραγματικα ενδιαφερεσαι για το καλυτερο της λεσχης!

συγχαρητηρια!!!!

δευτερον για τις αλυσιδες θα σε εχω απο κοντα....χαχα!αχριαστος να σαι!

και τριτον εμεις ειμαστε 4 ατομα και θα φαμε στο εστιατοριο πηγαινε ελα

οποτε. 8 γευματα * 18 ευρω το γευμα=96 ευρα σωστα????

κανε τις πραξεις σου και φερε πισω το χρημα.......

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΤΕΛΩΝΙΑΚΩΝ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ (ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΥΣΙΜΩΝ) ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΡΚΕΣΕΙ ΓΙΑ 10 ΗΜΕΡΕΣ.ΙΣΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΜΙΖΑΜΕ ΤΑ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ ΜΑΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΩΣ ΤΗ ΠΑΤΡΑ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) !!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ (ΔΕΙΠΝΑ) ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΖΑΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΓΕΥΜΑΤΙΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΠΡΟΤΕΙΝΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ CLUB ΑΞΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ (ΠΡΩΙΝΟ ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ - ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ) !!!!

Link to comment
Share on other sites

κοσμα καταρχην χιλια μπραβο!πραγματικα ενδιαφερεσαι για το καλυτερο της λεσχης!

συγχαρητηρια!!!!

δευτερον για τις αλυσιδες θα σε εχω απο κοντα....χαχα!αχριαστος να σαι!

και τριτον εμεις ειμαστε 4 ατομα και θα φαμε στο εστιατοριο πηγαινε ελα

οποτε. 8 γευματα * 18 ευρω το γευμα=96 ευρα σωστα????

κανε τις πραξεις σου και φερε πισω το χρημα.......

οκ λαθη ειμαστε ανθρωπους κανουμε 8*18=144 χρονια τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λίγο κλείσαμε συμφωνία και ειδική έκπτωση για τα μέλη που θα έρθουν στην Γερμανία σε λιπαντικά Castrol & BP.

Για τον λόγο αυτό ευχαριστούμε τις εταιρείες MRD Tuning και τον επίσημο συνεργάτη της BP, κ. Βρούτση.

vroutsi.png

*Η προσφορά ισχύει μόνο μέσω του καταστήματος MRD Tuning.

Περισσότερες πληροφορίες θα υπάρχουν μέχρι την Δευτέρα!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΤΕΛΩΝΙΑΚΩΝ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ (ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΥΣΙΜΩΝ) ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΡΚΕΣΕΙ ΓΙΑ 10 ΗΜΕΡΕΣ.ΙΣΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΜΙΖΑΜΕ ΤΑ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ ΜΑΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΩΣ ΤΗ ΠΑΤΡΑ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) !!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ (ΔΕΙΠΝΑ) ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΖΑΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΓΕΥΜΑΤΙΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΠΡΟΤΕΙΝΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ CLUB ΑΞΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ (ΠΡΩΙΝΟ ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ - ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ) !!!!

Εγώ σκέφτηκα εκτός του να γεμίσω σήμερα, να πάω να πάρω ένα μπετονάκι για βενζίνη για συμπλήρωμα το Σαββάτο. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.