Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Τι σας έπιασε ρε με τις καταναλώσεις?

Για μαθήματα οικονομικής οδήγησης συμβουλευτείτε τον Αντώνη και τον Νεοκλή. tongue.gif

Α και για να είμαι εντός κλίματος..............

ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑ Π@ΥΣΤΗ, ΜΠ@ΥΡΔΕΛΟ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ. -_-

Link to comment
Share on other sites

Μην λες τόσα πολλά εσύ, θα πάθεις τίποτα. Μουχαχαχα...

Αύριο για τον παραδοσιακό καφέ τι έχετε να προτείνεται; Ώρα, μέρος συνάντησης, προορισμός; Θέλετε να έρθετε από τα μέρη μου; Να ανεβούμε Πετρούπολη, αν και το παρκάρισμα και η εύρεση τραπεζιών θα είναι κάτι σαν mission impossible. Ή γουστάρετε κάτι σε στυλ Γαλάτσι, Υάδες, Ζέπελιν που είναι χαλαρά; Και η Πολιτεία δεν μας χαλάει βέβαια, απλά έτσι για αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

χμμμ, κοιτα να δεις, πολιτεία θα κόψουμε πέταλο....Στάνταρ πράγματα...

+ οτι δεν μπορώ ρε π*&*&& να βάζουν στο διαπασών την μουσική και να μην ακουγόμαστε καθόλου, δεν λέω και εγώ παιδί της νύχτας είμαι(αλα μαζώ) αλλα δεν τον μπορώ τον κάθε πικραμένο να μου βάζει την μουσική στην τσίτα λές και παίζει σε καμια Ibiza...

Πάμε κανα ζέπελιν?Χώρο να παρκάρουμε έχει κτλ....

Ή πάμε στο καφέ Αίγλη στο Ζάππειο?

Link to comment
Share on other sites

Ζάπειο; Pas mal... Παρασκευή όμως βράδυ αν δεν κάνουμε κράτηση θα κάτσουμε στα σκαλάκια. ¶σε που πρέπει να συννενοηθούμε και για το παρκάρισμα, να τα βάλουμε όλα μαζί να παίζουν, όπως κάνουν τα φιλαράκια από το ΜΙΝΙclub. Εγώ μιας και το ξανασκέφτηκα, ψηφίζω ή Υάδες ή Ζέπελιν. Να έχουμε και ολίγη θέα. Αλλά ας πει και κανένας άλλος τίποτα, όλο εμείς λέμε.

Link to comment
Share on other sites

μεσα για zepelin, αν και πρεπει να φτιαξω το κρεβατι που πηρα...ερχεται το πιπινι μου και πρεπει να ειναι ετοιμο new_lol.gif

Υ.Γ το κρεβατι ειναι διπλο...με κουκουλοσε η γκομενα:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Και γω μάλλον μέσα αλλά το νου σας ρεμάλια 10:30 παίζει Ελλαδαρα για τα ημιτελικά.....Τον Τάσο τον έχει πάρει κανείς κανα τηλ??

Edited by Black V GTi
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Geo & Puck:

Υπογραφή είναι το κείμενο που προστίθεται στο τέλος κάθε μηνύματος που αναρτάται στο Φόρουμ. Οι υπογραφές δεν θα πρέπει να υπερβαίνουν:

* Κείμενο : 8 γραμμές κανονικών χαρακτήρων ή μέχρι 5 γραμμές μεγέθους 2 ή bold, μέχρι 120 χαρακτήρες μήκος για κάθε γραμμή.

* Εικόνα : 1 εικόνα μέχρι 450 pixels μήκος, 180 pixels ύψος και 20k μέγεθος (ή 2 εικόνες που συνολικά θα έχουν τα ίδια όρια και θα βρίσκονται στην ίδια γραμμή)

* Κείμενο και εικόνα : 4 γραμμές (ή 2 γραμμές μεγέθους 2 ή bold) και μία εικόνα (σε νέα γραμμή) μέχρι 450 pixels μήκος, 120 pixels ύψος και 20k μέγεθος (ή 2 εικόνες που συνολικά θα έχουν τα ίδια όρια και θα βρίσκονται στην ίδια γραμμή).

Οι υπογραφές σας έγιναν edit

Link to comment
Share on other sites

μεσα για zepelin, αν και πρεπει να φτιαξω το κρεβατι που πηρα...ερχεται το πιπινι μου και πρεπει να ειναι ετοιμο new_lol.gif

Υ.Γ το κρεβατι ειναι διπλο...με κουκουλοσε η γκομενα:cry:

Αντε με το καλό και οι κούνιες tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

JDL ποιες κούνιες; Εδώ σχεδιάζει να δώσει το GOLF να πάρει πολυμορφικό...

Renault Espace γιατί ο αριθμός των μπεμπέ παραμένει άγνωστος

:cry::rolleyes::baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby:

Y.Γ. :

Εγώ φταίω που του είπα πως γίνονται τα μωρά και έπεσε αμέσως στην πρακτική εξάσκηση.

Edited by JDL9
Link to comment
Share on other sites

Οπότε όλοι σήμερα Γαλάτσι για καφέ. Πάμε Υάδες που πιστέυω θα είναι πιο άνετο και το πάρκινγ. Στις 8.30.

Αν κάποιος έχει αντίρηση, μην ντραπεί να το πει.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε όλοι σήμερα Γαλάτσι για καφέ. Πάμε Υάδες που πιστέυω θα είναι πιο άνετο και το πάρκινγ. Στις 8.30.

Αν κάποιος έχει αντίρηση, μην ντραπεί να το πει.

Εγώ δεν έρχομαι, δεν πολυγουστάρω την παρέα σας. Κι αυτός ο Αντώνης πολύ μ....κς βρωμ@ν τα πόδια του!! upyours.gif

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.