Jump to content
nikoskallithea

New 8" Inch Dvd Gpg Multimedia

Recommended Posts

Καλημερα παιδια!

Επιτελους εχω στα χερια μου την πηγη της Witson W2-D9235V που ειχα προαναφερει!

Περασε δυστυχως τελωνειο και ετρεχα πρωι πρωι στο Ελ.Βενιζελος.

Οριστε και 2 φωτογραφιες της πηγης, μια με την οθονη και ολα τα περιεχομενα και μια μονο η οθονη)

img4062i.jpg

img4061t.jpg

Τοποθετηση μαλλον σημερα το μεσημερι!!! ελπιζω γιατι με εχει φαει να την βαλω σημερα!!!!!!

Edited by nick_polo6R
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!

Επιτελους εχω στα χερια μου την πηγη της Witson W2-D9235V που ειχα προαναφερει!

Περασε δυστυχως τελωνειο και ετρεχα πρωι πρωι στο Ελ.Βενιζελος.

Οριστε και 2 φωτογραφιες της πηγης, μια με την οθονη και ολα τα περιεχομενα και μια μονο η οθονη)

img4062i.jpg

img4061t.jpg

Τοποθετηση μαλλον σημερα το μεσημερι!!! ελπιζω γιατι με εχει φαει να την βαλω σημερα!!!!!!

Πες μας λιγο ποσο πληρωσες στο τελωνειο...και τι αξια προιοντος στο ειχε δηλωμεο?

Link to comment
Share on other sites

Πες μας λιγο ποσο πληρωσες στο τελωνειο...και τι αξια προιοντος στο ειχε δηλωμεο?

Κατα αρχας παρειγγειλα 2 τεμαχια.

Δηλωμενη αξια 2 τεμαχιων $130+ εξοδα κουριερ $120 πληρωσα στο τελωνειο 67€+€30 κοστος διεκπαιρεωσης στην εταιρια κουριερ

Link to comment
Share on other sites

Κατα αρχας παρειγγειλα 2 τεμαχια.

Δηλωμενη αξια 2 τεμαχιων $130+ εξοδα κουριερ $120 πληρωσα στο τελωνειο 67€+€30 κοστος διεκπαιρεωσης στην εταιρια κουριερ

Με ποιο κουριερ ηρθε?

Πρεπει να εισαι ο μονος που πληρωσε τελωνειο

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο κουριερ ηρθε?

Πρεπει να εισαι ο μονος που πληρωσε τελωνειο

Αστα..... με ΤΝΤ μου ηρθε το πακετο...

Link to comment
Share on other sites

Αστα..... με ΤΝΤ μου ηρθε το πακετο...

και στο ειχα πει

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=48122&view=findpost&p=495462

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε η κάμερα που είχα παραγγείλει. λέω να την βάλω μόνος μου ελπίζω να μην καταστρέψω τίποτα. ρεύμα πίσω ξέρει κανείς από που παίρνω? εάν ΄το έχει κάνει κανείς ας μου δώσει καμιά πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

katt το withon ειναι καλυτερο απο το δικο σου?

ρε παιδια αυτος που μου βαλε το clifford το συναγερμο με anti jack κτλ μου ειπε οτι αν βαλω κινεζο και δεν βαλω alpine πχ μπορει να τρελαθει ο αγκεφαλος επειδη θα χει πολλα aftermarket...

για το radio που με νοιαζει πολυ χρειαζεται καποιος ενισχυτης?και αν ναι ποιος εχει ebay?

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Αν θεωρούσα καλύτερο το witson θα το έπερνα μια που ήταν και ποιό φτηνό.

Δες τα spect και θα καταλάβεις.

Πάντος όσοι έχουν σαν το δικό μου μπορούν να αλλάξουν και το logo με ότι θέλουν. Εδώ ένα βιντεάκι με τό γνήσιο logo ελαφρός αλλαγμένο από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

τελειο φιλε κατ!οι σταθμοι δεν γινεται να ονομαζονται οπως θες?

και κατι ακομα με τη κεραια και το radio τι γινεται?θελει ενισχυτη?για την tv?εχεις καποιος στα υποψην η κανει οποιος να ναι απο ebay?κακο δεν κανει παντως...

α και το gps δουλευει δωρεαν και σωστα?μπιανουν και μπλοκα και τα παντα?πολυ σημαντικο!

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

τελικα αυτο χρειαζεται? http://www.ebay.com/...984.m1497.l2649 δεν είναι απαραιτητο

και με αυτο θα χω καλυτερο σημα tv http://www.ebay.com/...=item35a9fd1451?

Link to comment
Share on other sites

απλα φιλε katt μαρεσει το μαυρο λοοκ του audiosources ειναι λιγο πιο μαμα!γινεται στο δικο σου να το κανω καπως ετσι?να αλλαξω θεμα?

επισης της audiosources λειτουργει κανονικα το gps?δεν υστερει σε κατι....

Link to comment
Share on other sites

απλα φιλε katt μαρεσει το μαυρο λοοκ του audiosources ειναι λιγο πιο μαμα!γινεται στο δικο σου να το κανω καπως ετσι?να αλλαξω θεμα?

επισης της audiosources λειτουργει κανονικα το gps?δεν υστερει σε κατι....

Τα πάντα είναι θέμα γούστου.Φυσικά και λειτουργεί το gps και όλα τα άλλα.Για το αν μπορείς να αλλάξεις θέμα δεν το γνωρίζω. Παλιότερα που είχα μηχάνημα της audiosources δεν μπορούσες.

Link to comment
Share on other sites

τηλεκοντρολ εχουν και τα 2?

σαν δυνατοτητες το δικο σου ειναι καλυτερο σιγουρα!

αλλα

οσον αφορα αξιοπηστια θερμοκρασιες ποιοτητα κατασκευης?θα κρατησει 5 χρονια ξερω εγω?

αυτα που χρειαζομαι exτra ειναι ενας ενυσχητης σηματος και μια κεραια λεπτη για τηλεοραση...στο προγραμμα του gps μπαινουν τα .....ξερεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

να αναφέρω και το πρώτο πρόβλημα από το 8'' μου κόλλησε το κουμπί που χαμηλώνει την ένταση το τράβηξα λίγο έξω για να το ξεκολίσω αλλά πρέπη τώρα να χαμηλώνω από τηλεκοντρόλ σκέτη ταλεπώρια. φαινόντουσαν τα κουμπιά από την αρχη ότι δεν ήταν το καλύτερο σημείο του

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα!!!Αυτά είναι τα κινέζικα......

Μεγαλύτερη λοιπόν προσοχή στο πάτημα των κουμπιών.

Ρώτησες αν σε καλύπτει η εγγύηση για μελλοντική αντικατάστασή του???

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω και ενα μηνα εχω πανω αυτη

Erisin ES979V HD MPEG4-DVB-T Autoradio Wide Screen

απλα κορυφαια με εξτρα κεραια dvb-t+fm am+can bus

13251669720.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by black1180
Link to comment
Share on other sites

φίλε black1180 επειδή σκέφτομαι να αγοράσω και γω μία παραπλήσια απο αυτήν την εταιρία, ήθελα να σε ρωτήσω γενικά για την ποιότητα του,στα υλικά πλαστικά - αν κολλάει στο μενού όταν επιλέγεις λειτουργίες και τέλος για την ποιότητα του ήχου, η τιμή είναι πολύ ελκυστική μιας και με 250 ευρώ πάνω κάτω κάνει τα πάντα... ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.