Jump to content
nikoskallithea

New 8" Inch Dvd Gpg Multimedia

Recommended Posts

Από το μαγαζί τι περίμενες να σου πούνε? Πάρε κινέζικο και μην αγοράζει από εμάς?

Αυτό που έχω εγώ δεν έχει πρόβλημα με μπαταρία, λαμπάκια κτλ. Λειτουργούν όλα τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

Έχει και κινεζικα, εσύ ποιο απο τα 3 έχεις;θέλω να δουλεύει απροβληματιστα. Προσπαθώ να διαβάσω όσο το δυνατόν περισσότερο για τα περισσότερα συστηματα αλλά έχω μπερδευτεί λίγο. Καμία πρόταση; Διαθέτει μέχρι 600.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει η δυνατότητα για Ίντερνετ με κάποιο τροπο;3g ή wifi?

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=20306&view=findpost&p=461258

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα.

Τον τελευταιο καιρο εχω πραγματικα λιωσει σε ολα τα site για Multimedia πηγη για το πολακι μου (6R).

Μετα το ψαξιμο λοιπον εχω καταληξει στο 8" της Witson : http://www.witson.com/en/displayproduct.html?proID=100903537

Πετυχα και ενα βιντεακι στο youtube απο ενα παληκαρι που το εχει βαλει σε skoda και μου φαινεται πραγματικα καλο : http://www.youtube.com/watch?v=x0NgeMvPKPc&feature=g-like&context=G28e8347ALT4q-8QAAAA

Το εχει βαλει κανενας απο εδω η τουλαχιστον το εχει ακουσει?? Επισης επειδη ζητησα απο τον κινεζο προσφορα επειδη θα παρω 2 πηγες η τελικη τιμη ειναι ιδιαιτερα δελεαστικη..

Link to comment
Share on other sites

Στο video τον διακόπτη τον έχει στην σκάλα που είναι αναμένα τα λαμπάκια. Δεν παίζει στην θέση 0?

Ένα μείον είναι ότι έχει εξωτερικό ψηφιακό δέκτη και όχι ενσωματωμένο και γι αυτό δεν είναι touch η τηλεόραση.

Επίσης δεν μας δείχνει αν στην οθόνη εμφανίζεται ο κλιματισμός.

Για μένα είναι σημαντικό να δουλεύει με τον διακότη στην θέση 0, για να μην σου τρώει περισσότερη μπαταρία όταν ακούς ή όταν βλέπεις κάτι σταματημένος. Ψάξτο λίγο

Link to comment
Share on other sites

Δουλευει κανονικα και στην θεση 0.

Συμφωνα με τον κινεζο υπαρχει λειτουργια εμφανισης του κλιματισμου.

Οντως και μενα ο μεγαλυτερος προβληματισμος ειναι οτι δεν εχει ενσωματωμενο ψηφιακο δεκτη.

Αλλα ειναι πιστευω απο τα καλυτερα σε θεμα ποιοτητας που εχω βρει.

Εχεις καμια προταση με ενσωματωμενο ψηφιακο??

Γιατι οντως δεν θελω να μπλεξω με εξτρα καλωδιωσεις..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε @nick_polo6R εδω εχουμε έτυμη προταση, δεν εχεις κανενα λογο να ψαχνεις αδικα, παρε αυτο που σου λεει ο kattt και τελος.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο καλημέρα απο Αθήνα δεν είσαι; Εσύ έχεις αυτό του φίλου katt?

Oxi εγω, αυτο του kattt το εχω βάλει σε ενα φιλο με tiguan.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση

Το μηχάνημα εχει ένα κουμπάκι με ήλιο και φεγγάρι, πατώντας το δεν υπάρχει καμιά αλλαγή στην φωτεινότητα της οθόνης, με αποτέλεσμα να εμφανίζεται πολύ έντονη τη νύχτα. Πως ρυθμίζουμε την φωτεινότητα?

Εχετε κατι για το παραπάνω πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις το ήλιο και μετά πας στις ρυθμίσεις και βάζεις την φωτεινότηνα σε ποιό σημείο την θέλεις. Μετά βάζεις το φεγγαράκι και πας ξανά στις ρυθμίσεις και βάζεις την φωτεινότητα που θέλεις την νύχτα .Ακόμα μπορείς να συνδέσεις τα δύο καλώδια ILL και να αλλάζει αυτόματα η φωτεινότητα όταν ανάβεις τα φώτα αλλά πάλι πρέπει να τα έχεις ρυθμίσει ξεχωριστά την φωτεινότητα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ερωτηση..

ξερετε τι παιζει με το τελωνιο??

ειμαι στο παρα πεντε για την παραγγελια..ο κινεζος το στελνει με κουριερ ΤΝΤ..

μην σκασει καμια καμπανα απο τελωνιο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ερωτηση..

ξερετε τι παιζει με το τελωνιο??

ειμαι στο παρα πεντε για την παραγγελια..ο κινεζος το στελνει με κουριερ ΤΝΤ..

μην σκασει καμια καμπανα απο τελωνιο...

Με ΕΜS να στο στειλει.

Link to comment
Share on other sites

Για πες μου λιγο, πως πας στην ρύθμιση αυτη μετα τον ηλο και το φεγγαρι

Νίκο απλά βάζεις ήλιο ή φεγγάρι και μετά από το μενού στην δεύτερη σελίδα έχει το εικονίδιο με τις ρυθμίσεις, μετά φωτεινότητα και είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο απλά βάζεις ήλιο ή φεγγάρι και μετά από το μενού στην δεύτερη σελίδα έχει το εικονίδιο με τις ρυθμίσεις, μετά φωτεινότητα και είσαι οκ.

Ευχαριστώ ξερεις το εχω βαλει σε φιλο και δεν εχω επαφη, αν ειχα δεν θα ρώταγα χαχααα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση οποιος ξερει θα βοηθησει πολυ.

Στον κινεζο τι ειναι καλυτερα να του πω για το θεμα του τελωνειου??

Να δηλωσει μια πολυ μικρη αξια (αυτος μου το προτεινε) ή να το δηλωσει μονο ως Gift???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.