Jump to content
Guest Scorpio

R32 Interior...

Recommended Posts

Από οτι έμαθα το R16 έγινε ΤΟΥΜΠΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ. Να είσαι καλά να το χαίρεσαι και εμείς να το καμαρώνουμε. Ρε γμαώτο δεν είμαι Αθήνα να το δω. Δεν πειράζει θα το θαυμάσουμε όλοι μαζί την Κυριακή. I can't wait till Sunday!!!!!!!!!!!!!

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

@Mike: Καλά μου τα είπε όλα ο Θανάσης! "Δεν έβρισκα άκρη, ούτε σχεδιαγράμματα, ούτε οδηγίες και οι ελάχιστες στα Γιαπωνέζικα..." Πρέπει να έγινε super το εσωτερικό σου! :blink:

@Σπύρος: Μαρτυριάρηηηηη.... :D

@Θανάσης: Είσαι απίστευτος!!! Ευχαριστώ για όλα!!!

Το παλικάρι κάθησε μες στο τρελό κρύο και έλυσε όπως καταλαβαίνετε το μισό ταμπλό και όλη την κεντρική κονσόλα!!!

Καταλαβαίνετε και τα εγκεφαλικά που έφαγα χθες, βλέποντάς το...

Να σας δώσω images ή την Κυριακή??? lick.gif

gallery_30_20_12763.jpg

gallery_30_20_22395.jpg

gallery_30_20_16457.jpg

gallery_30_20_24218.jpg

gallery_30_20_52850.jpg

worthy.gif Μαρίνο βλέπεις τί έχω ακόμα στην θήκη της πόρτας μου... worthy.gif

Αυτές οι φώτο τραβήχτηκαν το πρωί από το κινητό (δεν είχα την cam μαζί μου) θα ακολουθήσουν και άλλες καλύτερης ποιότητας asap...

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Thanks Σπύρο!!! Ναι 3οC είχε και όσο πλησίαζα προς Ν. Σμύρνη ανέβαινε στους 5οC... tongue.gif

Τώρα είμαι επικίνδυνος οδηγός tongue.gif όλα αυτά χαζεύω :blink:

@meco: Ευχαριστώ φίλε μου!

Edited by Scorpio
Link to comment
Share on other sites

Γρηγορη, τελειο, τελειο, τελειοοοοοοοο....

Μπραβο ρε φιλε, με γεια, πολυ ΟΕΜ φαση, και χαιρομαι που το εκανες και το ηθελες τοσο πολυ καιρο... :blink::D

Να σαι καλα να το χαρεις... :o

Οσο για μενα, ναι ρωτα το Χρονη πως ταιριαξαν αυτα που εβαλα μεσα, και θα σου πει....καλυτερα δεν γινοταν...GReddy βλεπεις...εγγυηση... :o

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...

ΑΧ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΣΟΥ

ΠΕΡΝΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΜΕΤΑ ΞΕΡΕΙΣ..

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια , ομολογώ ότι είναι πολύ όμορφο το εσωτερικό σου , του πάνε πολύ ωραία , και οι πεταλιέρες με το footrest έδεσαν με το όλο σύνολο .

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
βγαλε ρε καφρε το αυτοκολλητο αλλαγης λαδιων απο το καπακι της ασφαλειοθηκης!

Αμάν ρε Χρόνη... Κοίτα τί είδε... tongue.gif

Πολλα λεφτα για το τιποτα αλλα μεγια ειναι ομορφα

Εεεε όχι και για το τίποτα... R32 parts πήραμε :blink: Thank you!

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...

ΑΧ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΣΟΥ

ΠΕΡΝΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΜΕΤΑ ΞΕΡΕΙΣ..

Μήτσο ένα σου λέω θα χ@0$32#44265σεις... Εγώ δεν το περίμενα τόσο καλό... hearts.gif

¶ντε ρε καλορίζικη η αναρτησούλα!

Μετά δεν ξέρω τίποτα με έχεις μπερδέψει... Τί θα πρωτοβάλεις επάνω??? tongue.gif

Λοιπόν σε βλέπω να πουλάς τα ξύλα του GTi και να πας σε αλουμίνιο μεριά... :)

BRAVO GRHGORH POLY OMORFO EIDA AKOMH EXEIS TO PERIODIKAKI ME TA EXTRA APO TO R32

Ευχαριστώ πολύ Μαρίνο! Φυσικά ξέρεις ποιός είναι υπαίτιος της όλης φάσης... 21-8-2004...

Το φυλλάδιο δεν έχει βγεί από το αμάξι από το καλοκαίρι!!!

Τέλεια , ομολογώ ότι είναι πολύ όμορφο το εσωτερικό σου , του πάνε πολύ ωραία , και οι πεταλιέρες με το footrest έδεσαν με το όλο σύνολο .

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ :blink:

Ευχαριστώ πολύ Μάνο! Από κοντά είναι άλλη φάση! Για εμένα άξιζε με το παραπάνω!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
KALA RE TRELE AKOMA THUMASE THN HMEROMINIA POU BRETHIKAME STHN LAMIA???

Εννοείται! Τα καλά δεν ξεχνιούνται! :lol:

Με γειες το R16 !!!

Και άντε, περιμένουμε πιο καλές φωτογραφίες!!!!!

Αύριο θα τα δείτε live tongue.gif

Edited by Scorpio
Link to comment
Share on other sites

Thanks Σπύρο!!! Ναι 3οC είχε και όσο πλησίαζα προς Ν. Σμύρνη ανέβαινε στους 5οC... tongue.gif

Τώρα είμαι επικίνδυνος οδηγός tongue.gif όλα αυτά χαζεύω :lol:

Δεν είσαι επικύνδινος. Πορωμένος είσαι. tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Αύριο θα τα δείτε live tongue.gif

Αντε μερικές ώρες μείνανε

Link to comment
Share on other sites

Oπως τα λες Σπυρο.

Το Pacific εγινε πανεμορφο εσωτερικα. Τα πραγματα τα αξιζουν τα λεφτα τους και με το παραπανω. Αλλο αμαξι λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Φιλαράκο Γρηγόρη πάρα πολύ ωραίο το τουτού σου, να το χαίρεσαι, ξέρω πως ήταν κάτι που το ήθελες πάρα πολύ και πως το περίμενες πως και πως.

ΜΕ ΓΕΙΕΣ και πάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα Γρηγόρη! Πολύ καλό αποτέλεσμα... Θύμαμαι τα μελετούσες αρκετό καιρό και να που ήρθε η ώρα να τα πάρεις. Πάντως βλέπω ότι μπήκες δυναμικά το τελευταίο καιρό. Τι έχει σειρά??? Πες όλη την αλήθεια!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
¶λλο να τα βλέπεις από κοντά και άλλο από φωτογραφίες

Απλά τέλεια.

Oπως τα λες Σπυρο.

Το Pacific εγινε πανεμορφο εσωτερικα. Τα πραγματα τα αξιζουν τα λεφτα τους και με το παραπανω. Αλλο αμαξι λεμε.

Φιλαράκο Γρηγόρη πάρα πολύ ωραίο το τουτού σου, να το χαίρεσαι, ξέρω πως ήταν κάτι που το ήθελες πάρα πολύ και πως το περίμενες πως και πως.

ΜΕ ΓΕΙΕΣ και πάλι!!!

Καλορίζικα Γρηγόρη! Πολύ καλό αποτέλεσμα... Θύμαμαι τα μελετούσες αρκετό καιρό και να που ήρθε η ώρα να τα πάρεις. Πάντως βλέπω ότι μπήκες δυναμικά το τελευταίο καιρό. Τι έχει σειρά??? Πες όλη την αλήθεια!

Ευχαριστώ παίδες! :rolleyes:

Όντως νομίζω ότι άλλαξα αμάξι new_lol.gif

Πάνο έχουν και άλλα σειρά... Ένα ένα όμως θα έρχεται!

Τώρα είναι να το πάω για να μπουν τα σπόϊλερ, μετά για εξάτμηση και τέλος σκέφτομαι ανάρτηση. Θα δείξει... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.