Jump to content
soto

ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΑ

Recommended Posts

Guest Nightangel
Ξέρει κανείς που υπάρχει δυναμόμετρο στα δυτικά; :thumbsup:

Το πιο κοντινό μου φαίνεται ότι είναι του Μαλλιώρα στη γέφυρα του Μοσχάτου ;)

Καλό δυναμόμετρο με 70 ¤ για κίνηση στους 2 τροχούς.

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξα αυτό το θέμα με αφορμή οτι θέλω να πάω για να κάνω δυναμομέτρηση στο αυτοκινητό μου και δεν υπάρχει θέμα από το οποίο με μια ματιά να βρίσκουμε τα καταστήματα που μπορούμε να κάνουμε δυναμομέτρηση. Επειδή δεν το κατέχω το άθλημα θα ήθελα να γράψετε αν γνωρίζετε τηλέφωνο και διεύθυνση και πόσο κοστίζει περίπου.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
¶νοιξα αυτό το θέμα με αφορμή οτι θέλω να πάω για να κάνω δυναμομέτρηση στο αυτοκινητό μου και δεν υπάρχει θέμα από το οποίο με μια ματιά να βρίσκουμε τα καταστήματα που μπορούμε να κάνουμε δυναμομέτρηση. Επειδή δεν το κατέχω το άθλημα θα ήθελα να γράψετε αν γνωρίζετε τηλέφωνο και διεύθυνση και πόσο κοστίζει περίπου.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Θέλω και εγώ............ :wacko:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο μου δεν αξίζει τον κόπο γιατί είναι λιγάκι τσουχτερή εδώ στην Αθήνα τουλάχιστον,έχω να σου πω την και οδούς απο 2-3 δυναμόμετρα που μπορώ να σε στείλω για ένα πάτημα και να σου πάρουν κάτι λογικό..πάρε με τηλ αυριο!

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο μου δεν αξίζει τον κόπο γιατί είναι λιγάκι τσουχτερή εδώ στην Αθήνα τουλάχιστον,έχω να σου πω την και οδούς απο 2-3 δυναμόμετρα που μπορώ να σε στείλω για ένα πάτημα και να σου πάρουν κάτι λογικό..πάρε με τηλ αυριο!

ΑΞΙΖΕΙ worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Απεναντι απο τον ΤΣΑΚΟΥΛΕΡΗ ΣΤΗ Θηβων ειναι αλλος ενας

Extreme tuners

O συγκεκριμένος μου είχε πει πριν λίγες μέρες (εκεί έβαλα το πρόγραμμα) ότι μια δυναμομέτρηση στοιχίζει περίπου 60-70 Ευρώ, και ότι μπορεί να κάνει καλύτερη τιμή σε club...

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
O συγκεκριμένος μου είχε πει πριν λίγες μέρες (εκεί έβαλα το πρόγραμμα) ότι μια δυναμομέτρηση στοιχίζει περίπου 60-70 Ευρώ, και ότι μπορεί να κάνει καλύτερη τιμή σε club...

Τι λέτε πάμε εκεί τελικά??? Αντε να μαζευτούμε καμιά 10αριά άτομα να μας κάνουν και καλύτερη τιμή!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Το δυναμόμετρο είναι Dynapack σαν του Μαλιώρα νομίζω. Δεν είναι με ράουλα. Βγαίνουν οι τροχοί και προσαρμόζεται το δυναμόμετρο πάνω στους άξονες του αμαξιού.

Θα το ψάξω αυτές τις μέρες...

Edited by soto
Link to comment
Share on other sites

Guest Doria
αμα χτυπήσουμε καλή τιμή κι εγώ μέσα..Το χρωστάω στον Γρηγόρη

Λοιπόν,αγαπητέ Ντάνη,

για να χτυπήσουμε καλητερη τιμή ξέρεις πρέπει να χω σύγουρες συμετοχές...έτσι αόριστα δεν μπορώ κι εγώ να μιλήσω κάπου..γύρω στα 10 άτομα μπορώ να κάνω κάτι,λιγότερα δεν νομίζω να αλλάξει και τίποτα,κανένας δεν θα το κάνει,κι επειδή στο παρελθόν είχα πάρει μια προσφορά είχε αρκετά χαμηλές τιμές αλλα μεμονομένα αν θυμάμαι σωστά το άτομο πήγεναι 70 το πάτημα...οπότε όπως καταλαβαίνει και υσχήει και για όσους θέλουν να συμετάσχουν επίσεις πρέπει να δίξετε ενδιαφέρον ΠΡΩΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

Guest georgemv

Δυναμομέτρησα το κακόμοιρο το passat-άκι μου στην Powerland. (Μωρογιάννη 77, Μπουρνάζι, 210/5786383). Υπήρχε μια προσφορά, δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα, 2 δυναμομετρήσεις 60 ευρώ. Οπότε πήγαμε με έναν φίλο μου με ένα corolla και μας ήρθε 30 ευρώ στον καθένα. Νομίζω είναι πολύ καλά <_<:):D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.