Jump to content
SAVVASGT

Oil Cooler

Recommended Posts

φιλε μου εχω ξανανοιξει topic....δεν ξερω πως μπαινει αυτο το sandwitch που δηλαδη ανοιγει οταν ζεσταθει το λαδι για να μπει το κρυο στα δικα μας φιλτρα λαδιου!που ειναι χαρτινα...θελει βιδωτο.....για ρωτα κανενα γνωστο μαγαζι

για τοποθετηση θα ειναι καλη στον αεραγωγο του συνοδηγου αφου βαλεις τρυπιτες γρυλιες!

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=46684&st=0&p=455138&hl=%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CF%85&fromsearch=1entry455138

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχω ξανανοιξει topic....δεν ξερω πως μπαινει αυτο το sandwitch που δηλαδη ανοιγει οταν ζεσταθει το λαδι για να μπει το κρυο στα δικα μας φιλτρα λαδιου!που ειναι χαρτινα...θελει βιδωτο.....για ρωτα κανενα γνωστο μαγαζι

για τοποθετηση θα ειναι καλη στον αεραγωγο του συνοδηγου αφου βαλεις τρυπιτες γρυλιες!

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=46684&st=0&p=455138&hl=%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CF%85&fromsearch=1entry455138

Γιατί Τον Gti Τι Είναι Μεταλλικά;;;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί Τον Gti Τι Είναι Μεταλλικά;;;

οχι και αυτοι προβλημα εχουν!γιατι εουν καπακι και μεσα φιλτρο!θελει το φιλτρο του 4αριου που βιδωνει ειναι 1 κομματι φιλτρο σιδερενιο χωρις καπακι γινεται να μπει αυτο σε μας?που θα βιδωσει?πρεπει να ρωτησουμε καπου ρε γαμωτο και να παμε να μας κανει προσφορα να μας το βαλει...............αν εχετε μηχανικους ρωτηστε!
Link to comment
Share on other sites

Βιαζεσαι Σαββα......................... ;)

κτμ εχεις καμια ιδεα?εγω θελω να βαλω ψυγειο λαδιου εδω και 2 χρονια σαν τρελος!ελπιζω μην επειρεαζεται η πιεση του λαδιου

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

οχι εαν βαλεις σωστες σωληνωσεις και σωστο ψυγειο.Να μην "στραγγαλισεις" το λαδι δλδ στην διαδρομη του.Ναι εχω κατι στον νου μου αλλα θελω λιγο χρονο γιατι τρεχω σαν παλαβος αυτον τον καιρο.

Link to comment
Share on other sites

οχι εαν βαλεις σωστες σωληνωσεις και σωστο ψυγειο.Να μην "στραγγαλισεις" το λαδι δλδ στην διαδρομη του.Ναι εχω κατι στον νου μου αλλα θελω λιγο χρονο γιατι τρεχω σαν παλαβος αυτον τον καιρο.

το προβλημα ειναι στο sandwitch τι θα γινει με το φιλτρο που ειναι καπακι φιλτρο και οχι ενα πραγμα Οπως 4αρια golf ;)

Link to comment
Share on other sites

σαββα τα καλυτερα ειναι τα settrab και δεν ειναι ακριβα.τη θερμοκρασια λαδιου βλεπεις?καλο ειναι το λαδι να ειανι αναμεσα σε 90 και 110?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.