Jump to content
stratigos

Λάστιχα Για Καινούργιες Ζάντες Βοηθεια!

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. είμαι Καινούργιος στο φόρουμ Και θα ήθελα την βοήθεια σας. Έχω το GOLF V TSI 1400 πήρα ζάντες 18" Barracuda Tzunamee (φώτο) Και θέλω να ψάχνομαι για λάστιχα. Προτείνεται μου Κάποια (όχι πολύ αΚριβά) Και σε ποια διάσταση (225/40 , 234/40, 255/35); ευχαριστώ εΚ των προτέρων.

post-15260-0-45353000-1319638635_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμΑι κΑλά, με 600€ Αγοράζεις τΑ michelin pilot sport 3. Πολύ κΑλά λάστιχΑ κΑι σε πολύ κΑλή τιμή.

Με το νΑ Αγοράσεις τώρΑ φθηνά λάστιχΑ κΑι νΑ τΑ πληρώσεις ΑργότερΑ πολύ πιο Ακριβά γιΑτί το Αμάξι δεν φρένΑρε, μήπως θΑ έπρεπε νΑ σε βάλει σε σκέψεις?

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμΑι κΑλά, με 600€ Αγοράζεις τΑ michelin pilot sport 3. Πολύ κΑλά λάστιχΑ κΑι σε πολύ κΑλή τιμή.

Με το νΑ Αγοράσεις τώρΑ φθηνά λάστιχΑ κΑι νΑ τΑ πληρώσεις ΑργότερΑ πολύ πιο Ακριβά γιΑτί το Αμάξι δεν φρένΑρε, μήπως θΑ έπρεπε νΑ σε βάλει σε σκέψεις?

συμφωνώ μΑζί σου φίλε Αλλά δεν περισσεύουν πολλά. Πάντως τΑ michelin pilot sport 3 μου φΑίνοντΑι πολύ κΑλά. ΠΑίζει κΑνΑ μΑγΑζι με κΑλές τιμές;

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ μΑζί σου φίλε Αλλά δεν περισσεύουν πολλά. Πάντως τΑ michelin pilot sport 3 μου φΑίνοντΑι πολύ κΑλά. ΠΑίζει κΑνΑ μΑγΑζι με κΑλές τιμές;

κοίτΑ στον ΑνΑστΑσιάδη που είνΑι ΠειρΑιά. Χίλιες φορές νΑ πληρώσεις τώρΑ 50 με 100€ πΑρΑπάνω πΑρά κάποιο Χιλιάρικο ΑργότερΑ! είνΑι κρίμΑ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κοίταζα για το michelin pilot sport 3, αλλά μου είπαν κάποιοι ότι τα michelin (τουλάχιστον πριν μερικά χρόνια) σκίζονταν Παρα πολύ εύκολα. Ποιά η γνώμη σας γι' αυτό; Έχουν αλλάξει τις γόμες; επίσης ποια η γνώμη σας για τα vredestein;

Edited by stratigos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κοίταζα για το michelin pilot sport 3, αλλά μου είπαν κάποιοι ότι τα michelin (τουλάχιστον πριν μερικά χρόνια) σκίζονταν Παρα πολύ εύκολα. Ποιά η γνώμη σας γι' αυτό; Έχουν αλλάξει τις γόμες; επίσης ποια η γνώμη σας για τα vredestein;

vredestein sessanta οτι καλυτερο εχω φορεσει δυστηχωσ σταματησε η εισαγωγη του στην ελλαδα.michelin δεν εχω φορεσει.τωρα εχω continental sc5 σε gt 170 αρκετα καλο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.