Jump to content
autostar

Επισκευη Δερματινων-Υφασματινων Επιφανειων.

Recommended Posts

Aνοιγω αυτο το Thread για να ενημερωσω τα μελη του club για μια καινουργια υπηρεσια που προσθεσα στο καταστημα μου και μπορω να την παρεχω προς τα μελη και δεν ειναι αλλη απο αυτη που αναφερει και ο τιτλος του τοπικ δηλαδη Επισκευη-Επιδιορθωση Δερματινων και Υφασματινων Ολων των Φθαρμενων Επιφανειων του Εσωτερικου του Αυτ/του μας.!!

Με αυτη την υπηρεσια μπορουμε να επισκευασουμε-επιδιορθωσουμε καθε ειδους επιφανεια απο δερμα ή υφασμα,βινυλιο,πλαστικο,μοκετα.

Με αυτο τον τροπο γλυτωνουμε την αντικατασταση των φθαρμενων μερων του εσωτερικου μας και παραλληλα εξοικονομουμε ενα σημαντικο μερος χρηματων που θα διαθεταμε για την αντικατασταση τους ενω ταυτοχρονα εχουμε επαναφερει το εσωτερικο μας στην αρχικη του κατασταση.!!

Στις παρακατω φωτογραφιες που σας παραθετω μπορειτε να δειτε μια τετοιου ειδους επισκευη-επιδιορθωση που εγινε σε Δερματινο Σαλονι αυτ/του...

Edited by autostar
Link to comment
Share on other sites

Πλατη καθισματος πριν την επισκευη...

13122011577.th.jpg

Πλατη καθισματος μετα την επισκευη..

13122011580.th.jpg

Κατω μερος καθισματος πριν την επισκευη...

13122011576.th.jpg

Κατω μερος καθισματος μετα την επισκευη ....

13122011583.th.jpg

Χερουλι πορτας πριν την επισκευη...

13122011578.th.jpg

Χερουλι πορτας μετα την επισκευη....

13122011581.th.jpg

Edited by autostar
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον

Μπορείς να αναλάβεις και την αποκατάσταση πιο δύσκολων κομματίων πχ τιμόνι δερμάτινο ;

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον

Μπορείς να αναλάβεις και την αποκατάσταση πιο δύσκολων κομματίων πχ τιμόνι δερμάτινο ;

Βεβαιως φιλε Κωστα!

Μπορουν να αποκατασταθουν ολες οι επιφανειες οπως τιμονια,λεβιεδες,πλαστικα μερη ακομα και τρυπες απο τσιγαρα ειτε σε δερμα ειτε σε υφασμα και το κοστος τους ειναι πολυ πιο συμφερον απο το κοστος αντικαταστασης τους.

Δεν ξερω αν παρατηρησες στο κατω μερος του καθισματος που επισκευαστηκε οτι εκτος απο την φθορα που ειχε οτι ειχε κανει και ενα σχισιμο το δερμα οπως επισης το δερμα αυτο εχει και τρυπες που επρεπε να γινουν ξανα μετα την επιδιορθωση του που αυτο και μονο απο μονο του εκανε ακομα πιο δυσκολη την εργασια επιδιορθωσης του!!

Edited by autostar
Link to comment
Share on other sites

Ωραια δουλεια!! εχω υφασματινο καθησμα και εχει ανοιξει στην ραφη μπορεις να μου το αναλαβεις??

Σε ευχαριστω φιλε μου!

Αν θες στειλε μου μια φωτογραφια του προβληματος σου να το δω και να σου πω ή αν μπορεις και εισαι κοντα στο καταστημα μου περνα να το δω και να σου πω σιγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.