Jump to content
foivous

Ένα Αξιόπιστο Συνεργείο Στα Πατησια

Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλα σε όλους,έχω ένα Passat 1600 FSI sport line απο τον 7/07 και εκανα μέχρι περσυ όλα τα service.

Αλλα τα πράγματα άλλαξαν και για λάδια (συμπληρωσα ένα έτος) δεν δίνω 160 που ζητάει η Καρεντα στα Πατήσια.

Συμπληρώστε ότι μου έβγαλαν πρόβλημα τα αμορτισέρ στο πορτ παγκαζ ( κολανε στο ανοιγμα)και μου ζητάει η παραπάνω εταιρία 40+40 ευρω για τα αμορτισέρ και 160 εργασία!!

Βάλτε και τα φρένα που είναι ακόμα της μάνας του και θέλουν αλλαγή και δεν ρώτησα καν..

Οπότε για μην σας κούραζω,εάν γνωρίζετε κάποιο καλο και αξιόπιστο συνεργείο με ορθολογικες τιμές γράψτε το η στείλτε στο mail favalkanas@yahoo.gr

Ευχαριστω εκ των πρωτερων,καλη πρωτοχρονια για όλους στο φόρουμ

Φιλικά Φοιβος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Φοιβο και καλωσήρθες.

Αν μιλάς για την Karenta στην Λιοσίων είναι γενικά απαράδεκτοι. Είχα ρωτήσει για καπάκια ζάντας και μου είχε έρθει τριπλό εγκεφαλικό... Έχω επισκεφθεί αφού διάβασα και εγώ εδω τον κ. Μπούτρη που είναι στον παράδρομο δεξιά στο τέρμα της Λιοσίων και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Ο χώρος νοσοκομείο και ξέρει την δουλειά του πολύ καλά και ο ίδιος και ο γιος του.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλα σε όλους,έχω ένα Passat 1600 FSI sport line απο τον 7/07 και εκανα μέχρι περσυ όλα τα service.

Αλλα τα πράγματα άλλαξαν και για λάδια (συμπληρωσα ένα έτος) δεν δίνω 160 που ζητάει η Καρεντα στα Πατήσια.

Συμπληρώστε ότι μου έβγαλαν πρόβλημα τα αμορτισέρ στο πορτ παγκαζ ( κολανε στο ανοιγμα)και μου ζητάει η παραπάνω εταιρία 40+40 ευρω για τα αμορτισέρ και 160 εργασία!!

Βάλτε και τα φρένα που είναι ακόμα της μάνας του και θέλουν αλλαγή και δεν ρώτησα καν..

Οπότε για μην σας κούραζω,εάν γνωρίζετε κάποιο καλο και αξιόπιστο συνεργείο με ορθολογικες τιμές γράψτε το η στείλτε στο mail favalkanas@yahoo.gr

Ευχαριστω εκ των πρωτερων,καλη πρωτοχρονια για όλους στο φόρουμ

Φιλικά Φοιβος

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

Έχω πάει κι εγώ στο συνεργείο που λέει ο φίλος Paul_fsi.......... :unsure:,

αλλά εγώ έχω καταλήξει όμως κάπου αλλού που έχω βρει καλύτερα .

Δεν είναι όμως κοντά στις ανωτέρω περιοχές , είναι στην Δάφνη . Αν σε βολεύει και από εκεί πες μου να σου πω λεπτομέρειες .

Εμένα επειδή το αυτοκίνητο είναι και εργαλείο εκτός από όχημα βόλτας με την οικογένεια , είναι πολύ σημαντικό να έχω συνεργείο με τέλεια εξυπηρέτηση και λογικές τιμές , σπάνιο στην εποχή μας , συμπέρασμα στο οποίο έχω καταλήξει μετά από τέσσερα αυτοκίνητα διαφορετικών εταιρειών και περίπου 1.000.000 Km στην πλάτη !!

Έχουν δει τα μάτια μου φίλε μου :shok: ............... άστα ............ 8)

Καλή επιτυχία στην επιλογή σου

Link to comment
Share on other sites

Σας Ευχαριστω παιδια,αλλα για το συνεργείο στην Δάφνη μου είναι δύσκολο να το πάω λόγω έλλειψης χρόνου.Εάν ο φίλος μπορει να μου δώσει περισσότερες λεπτομέρειες για το συνεργείο που ανέφερε στο τέρμα Λιοσίων η εάν θέλει να μου κάνει μια αναπάντητη στο 6978983258....

Ευχαριστω πολυ τα παιδια που απάντησαν,εύχομαι να έχετε-όπως όλοι στο φόρουμ- καλη και γεμάτη υγεία χρόνια!!

Φιλικά Φοιβος

Link to comment
Share on other sites

Επίσης εάν ξέρετε παιδια η σας έχει συμβεί,εδω και περίπου ένα χρόνο όταν το φουλαρω,μετα απο λίγα λεπτά ο δείκτης κατεβαίνει μια γραμμή κάτω.

Το είχα παει για ελενχο στην Karenta στα Πατήσια και δεν είχαν βρει κάτι.

Εάν κάποιος γνωρίζει τι συμβαίνει- το θέμα του αέρα στα βενζινάδικα το σκέφτηκα,αλλα αλλαξα τόσα και ακόμα έχω το πρόβλημα- ας απαντησει.

Ευχαριστω και πάλι,χρόνια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

Κάλημερα,μάλλον αυριο το πρωι θα πάω στον Ηλία Τσακουλερη στο Αιγάλεω.

Είναι πιο φθηνός απο τον Μπουτρη στην γειτονιά μου στα Πατήσια.

Ελπίζω και καλός στην δουλεια του,θα τα πούμε αύριο το μέσημερακι για τις εντυπώσεις μου απο τον Ηλία.

Φιλικά Φοιβος

Link to comment
Share on other sites

τα αμορτισερ του πορτ παγκαζ τοσο εχουν , τα ειχα αλλαξει και εγω , τα πηρα απο αντιπροσωπεια και τα πηγα στο μηχανικο μου, δεν τα βσισκεις αλλου αυτα. Ο Τσακουλερης ειναι μια χαρα στο Αιγαλεω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τελικά πήγα στον Μπουτρη,τι να πω,αψογος ο Κώστας (ο γιος) λεπτομερής και πολυ ευγενικός.Τους συνιστω ανεπιφυλακτα!!

Και πολυ καλές τιμές....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !

Ψάχνω ενα πιο φθηνό συνεργείο απο τον Μπουτρη,για μεγάλο σερβις (χωρις μπουζι ) θελει 180 ευρω.

Κοίταξα και τις προσφορές σε διαφορα deals και πήγα σε ενα συνεργείο στο Αγ.Δημητριο,(μεγαλο σερβις/πλύσιμο μηχανής/ πλυςιμο μεςα-έξω)αλλα απογοήτευτικα και έφυγα πριν μου το κανει.

Μένω στα Κ.Πατησια.

Ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεις απο τιμες,που ακριβώς ειναι και ποιο,εχεις τηλεφωνο του;

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα αγορινα.....Απλα δεν ειναι συνεργειο,ειναι για τακακια φιλτρα λάδια μπουζι κλπ.

Εχει πολύ καλες τιμες.

Πες του οτι σε εστειλε ο χρηστος με το λευκο πασσατ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Μένω στην Μεταμόρφωση (Αττική) και ήθελα να ρωτήσω αν έχετε υπόψη ένα καλό συνεργείο κοντά στην περιοχή (όχι απαραίτητα στον ίδιο δήμο) για να πηγαίνω το αυτοκίνητο για service κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.