Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Αττική

Recommended Posts

και η ιδεα για Φλοισβο πολυ καλη.... worthy.gif μπραβο ΘΑΝΟ worthy.gif .......αλλα και το Ναυπλιο τελεια ιδεα.....

Link to comment
Share on other sites

και η ιδεα για Φλοισβο πολυ καλη.... worthy.gif μπραβο ΘΑΝΟ worthy.gif .......αλλα και το Ναυπλιο τελεια ιδεα.....

η ιδεες καλες ειναι ποιος τις διαβαζει ομως και τι κανει γι'αυτο?

Link to comment
Share on other sites

η ιδεες καλες ειναι ποιος τις διαβαζει ομως και τι κανει γι'αυτο?

Φιλε BADBOY μην ανησυχεις.

Ολες οι ιδεες διαβαζονται και λαμβανονται υποψην οταν βγαινει το μηνιαιο προγραμμα συναντησεων. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καινουργιος χωρος ψυχαγωγιας στο ΦΛΟΙΣΒΟ!!!

Αρκετες καφετεριες,μπαρακια και εστιατορια μεσα σε μαρινα,με θεα τη θαλασσα σε αποσταση αναπνοης,κοτερα και την Καστελλα....

τεραστιος παιζοδρομος για βολτα........και ανετος χωρος παρκινγκ!

Ας το ψαξει καποιος που ειναι αρμοδιος με τα meeting

Μια χαρά είναι ο Φλοίσβος και είναι και δίπλα μου. Μπράβο Θάνε(Bad Boy που μόνο bad boy δεν είσαι)

Link to comment
Share on other sites

η ιδεες καλες ειναι ποιος τις διαβαζει ομως και τι κανει γι'αυτο?

όλα καταγράφονται...μην ανησυχείτε...απλά υπάρχουν πολλές δραστηριότητες και δεν γίνονται όλα μαζί...αυτό για το ΝΑΥΠΛΙΟ πάντως θα γίνει και το χω ακούσει ότι έχει γίνει και από άλλη λέσχη όπως προείπε ο γιώργος....

Link to comment
Share on other sites

+100.000.000.000

Μέσα!!!!!!!!!!!!!!

Απο τις καλύτερες ιδέες που έχω διαβάσει!!!

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ!!!!

Θα φαμε μια ολοκληρη Κυριακη και τοσα χιλιομετρα να παμε Ναυπλιο σε μια πλατεια και να μοιραζουμε αυτοκολλητα και μπλουζακια του club??????????

Tην παλευετε??? :o:o<_<

Αυτο αν το ακουσει κανενας απο το Ναυπλιο θα γελαει ολη η Πελοποννησος μαζι μας........!!!!!!!

Τι ειναι πανηγυρι???

Αν θελετε να μοιρασετε αυτοκολλητα και να γινει δημοσιευση της λεσχης σε ενα μερος που ειναι χωρος του αυτοκινητου και πολυ πιο κοντα.... ATHENS TUNING SHOW που οντως προβαλεται μια λεσχη που ειναι εκει....

(Μου φαινεται μαζι με την Ελλαδα καηκαν και πολλα μυαλα.... :lol::lol::lol::lol::lol: )

Αν ειναι δυνατον....!

Link to comment
Share on other sites

Αν θελετε να μοιρασετε αυτοκολλητα και να γινει δημοσιευση της λεσχης σε ενα μερος που ειναι χωρος του αυτοκινητου και πολυ πιο κοντα.... ATHENS TUNING SHOW που οντως προβαλεται μια λεσχη που ειναι εκει....

Εχεις αμφιβολιες οτι δεν θα κατεβουμε φετος στο Athens Tuning Show? tongue.gif

και....OXI η συγνωμη σου δεν γινεται αποδεκτη! ΤΕΛΟΣ!!!! :o

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι ο Φλοίσβος και είναι και δίπλα μου. Μπράβο Θάνε(Bad Boy που μόνο bad boy δεν είσαι)

ΣΩΣΤΑ!!!!!ακριβαινουν και τα καυσιμα <_<:lol::mellow::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Θάνε(Bad Boy που μόνο bad boy δεν είσαι)

Δεν με εχεις δει να αγριευω γιαυτο τα λες αυτα!!!

Γινομαι πολυ BAD BOY!!! <_<new_grrrr.gifrocket.gif

:lol::mellow::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν με εχεις δει να αγριευω γιαυτο τα λες αυτα!!!

Γινομαι πολυ BAD BOY!!! <_<new_grrrr.gifrocket.gif

:lol::mellow::lol::lol::lol:

ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ!!!! :lol::lol::lol::lol: ελα να στο δειξω tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ας ανοιξει και ενα τοπικ για το show...

Θα εχουμε περιπτερο φετος???

Υπομονη και ερχεται και το topic. Καθε πραγμα στο καιρο του. <_<

Εσυ τι λες? Να μην εχουμε? <_<

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ακούστε τρελή ιδέα!!!!

Μία κυριακή να κλείσουμε ένα πλυντήριο να φέρουμε εμφανίσημα κορίτσια( δεν χρειάζεται να είναι επαγγελματίες μοντέλα) και να κάνουμε ένα τρελό car wash day.Το έκανε νομίζω πρίν λίγο καιρό το minifuns και ήταν super.Να δόσουμε και κάτι τοίς στα κορίτσια!!! μόνο που θα πρέπει να γίνει κατά ΄Μάιο- Ιούνιο μεριά για να μή παγώσοουν τα κοριτσάκια!!! Μήπως να δούμε από τώρα αν είναι δυνατόν να γίνει κάτι τέτοιο?????

Να βάλω δημοψήφισμα???Δεν χρειάζεται νομίζω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ακούστε τρελή ιδέα!!!!

Μία κυριακή να κλείσουμε ένα πλυντήριο να φέρουμε εμφανίσημα κορίτσια( δεν χρειάζεται να είναι επαγγελματίες μοντέλα) και να κάνουμε ένα τρελό car wash day.Το έκανε νομίζω πρίν λίγο καιρό το minifuns και ήταν super.Να δόσουμε και κάτι τοίς στα κορίτσια!!! μόνο που θα πρέπει να γίνει κατά ΄Μάιο- Ιούνιο μεριά για να μή παγώσοουν τα κοριτσάκια!!! Μήπως να δούμε από τώρα αν είναι δυνατόν να γίνει κάτι τέτοιο?????

Να βάλω δημοψήφισμα???Δεν χρειάζεται νομίζω!!!!

γιατρε πολυ καλη ιδεα... :D αν μπορω να βοηθησω...στην διαθεση των υπευθυνων....

Link to comment
Share on other sites

γιατρε πολυ καλη ιδεα... :D αν μπορω να βοηθησω...στην διαθεση των υπευθυνων....

Μην ακούσεις εσύ για γυναίκες Γιάννη :D

Έχεις και τον χώρο...

Link to comment
Share on other sites

Μην ακούσεις εσύ για γυναίκες Γιάννη :D

Έχεις και τον χώρο...

εχω το χωρο αλλα αν δεν κανει....λογω μεγεθους...εχω και τις γνωριμιες για κατι μεγαλυτερο

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ως μελος του VWclub απο τα Ιωαννινα επειδη ετυχε να ερθω στη Αθηνα μονιμα πλεον θα ηθελα να ερθω σε ενα Meeting για να σας γνωρισω. Αλλα αν γινετε το μερος να ειναι γνωστο και κοντα... Μενω στα Ιλισια φανατστειτε τωρα να ειναι το meeting στη βαρκιζα... εκτος απο το οτι θα κανω 2 ωρες να φθασω δε θα το βρω και στο τελος ....

Φιλικα ... ΒΑΣΙΛΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ιλίσσια;;; Γείτονας! (Μένω Ζωγράφου)... οπότε στο επόμενο meeting, πάμε παρέα! :)

Καλωσήρθες !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ως μελος του VWclub απο τα Ιωαννινα επειδη ετυχε να ερθω στη Αθηνα μονιμα πλεον θα ηθελα να ερθω σε ενα Meeting για να σας γνωρισω. Αλλα αν γινετε το μερος να ειναι γνωστο και κοντα... Μενω στα Ιλισια φανατστειτε τωρα να ειναι το meeting στη βαρκιζα... εκτος απο το οτι θα κανω 2 ωρες να φθασω δε θα το βρω και στο τελος ....

Φιλικα ... ΒΑΣΙΛΗΣ

μην αγχωνεσαι οπου κι αν παμε παντα θα βρεις να συναντηθεις με καποιον να πατε-παμε μαζι αρκει να παρακολουθεις το ποτε ειναι τα μιτινγκ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ως μελος του VWclub απο τα Ιωαννινα επειδη ετυχε να ερθω στη Αθηνα μονιμα πλεον θα ηθελα να ερθω σε ενα Meeting για να σας γνωρισω. Αλλα αν γινετε το μερος να ειναι γνωστο και κοντα... Μενω στα Ιλισια φανατστειτε τωρα να ειναι το meeting στη βαρκιζα... εκτος απο το οτι θα κανω 2 ωρες να φθασω δε θα το βρω και στο τελος ....

Φιλικα ... ΒΑΣΙΛΗΣ

Μην ανησυχεις ολο και κα με καποιον θα ερχεσαι. ;):lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ως μελος του VWclub απο τα Ιωαννινα επειδη ετυχε να ερθω στη Αθηνα μονιμα πλεον θα ηθελα να ερθω σε ενα Meeting για να σας γνωρισω. Αλλα αν γινετε το μερος να ειναι γνωστο και κοντα... Μενω στα Ιλισια φανατστειτε τωρα να ειναι το meeting στη βαρκιζα... εκτος απο το οτι θα κανω 2 ωρες να φθασω δε θα το βρω και στο τελος ....

Φιλικα ... ΒΑΣΙΛΗΣ

αρκει να μαθεις κεντρικες οδους και δρομους ωστε να μπορουμε να σου δινουμε ραντεβου...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο drspeed και σε είχα και για σοβαρό παιδί. Τι ιδέες είναι αυτές που έχεις καλό μου? Δεν ντρέπεσαι παντρεμένος άνθρωπος(έστω αρραβωνιασμένος)?

Και εσύ Afterdark τον επιβραβεύεις! Εύγε παιδία!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο drspeed και σε είχα και για σοβαρό παιδί. Τι ιδέες είναι αυτές που έχεις καλό μου? Δεν ντρέπεσαι παντρεμένος άνθρωπος(έστω αρραβωνιασμένος)?

Και εσύ Afterdark τον επιβραβεύεις! Εύγε παιδία!!

Έλα βρε χαβαλές να γίνεται.Δεν ότι θα κάνουμε κάτι!Αλλά όπως και να το κάνεις αλλιώς είναι το γυναικίο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο drspeed και σε είχα και για σοβαρό παιδί. Τι ιδέες είναι αυτές που έχεις καλό μου? Δεν ντρέπεσαι παντρεμένος άνθρωπος(έστω αρραβωνιασμένος)?

Και εσύ Afterdark τον επιβραβεύεις! Εύγε παιδία!!

new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

στο θεμα μας παιδια.....πειτε ιδεες να μπορεσουμε να αλλαξουμε τα σπανια μερη που

συναντιομαστε..... new_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.