Jump to content
gfg (γιωργος)

Bistolas-Αυτό Είναι Το Δικό Μου Passat!

Recommended Posts

Λοιπον εχουμε και λεμε!

Μοτερ:

Το αμαξι φοραει 28αρα ρουλεμαν που κρεμεται απο ενα χταποδι απο τον ποπαυ και συνεχιζει με ενα ελευθερο καταλυτη, σωληνωσεις 76 χιλιοστα με ενα μεσαιο και ενα τελικο επισης απο ποπαυ. Ιντερκουλερ τεραστιον διαστασεων Hercules, σκαστρα Hercules. Μοτερ μαμα, προγραμμα Ανδριαννακης και δουλευει 1.4bar.

Αμορτισερ - φρενα:

Αμορτισερ φοραει bilstein PSS9 ρυθμιζομενη, φρενα μπροστα εξαπιστονα GALFER με διαιρουμενος δισκους και πισω εχουν μπει αποστατες στις εργοστασιακες δαγκανες για να μεγαλωσει η διασταση του δισκου. Μπαρα θολων hand made Hercules.

Ζαντες:

Ζαντες BBS με λαστιχα P-Zero Nero 225/40/18

Οτι εχω ξεχασει θα το προσθετω σιγα σιγα!

Μερικες φωτο:

7216796144_b99153ec09_c.jpg

7216798940_4d48d9d73b_c.jpg

7216802244_7d83eb4550_c.jpg

7216795112_16a898733f_c.jpg

7216793800_bec846835b_c.jpg

7216791466_40abf8cfea_c.jpg

Edited by bistolas
Link to comment
Share on other sites

Πενα το εργαλειο εβαλες νυχακι απο cupra τελικα ωραιο εδειξε με ολα τα πλαστικα στο χρωμα του αυτοκινητου ετοιμαζομαι και εγω σιγα σιγα θα ειναι αδερφακια μονο που το δικο μου εχει πολυ πιο λιγοτερα αλογα απο ιπποδυναμη τι λεει 28αρα φορας μηπως εχεις τη μαμα τουρμπινοπολλαπλη και τις μαμα δαγκανες?

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Γράψε, στο αρχικό post σου κάνοντας edit, και 2-3 λογάκια για το εργαλείο σου ώστε να είναι μια παρουσίαση! :)

Link to comment
Share on other sites

Πενα το εργαλειο εβαλες νυχακι απο cupra τελικα ωραιο εδειξε με ολα τα πλαστικα στο χρωμα του αυτοκινητου ετοιμαζομαι και εγω σιγα σιγα θα ειναι αδερφακια μονο που το δικο μου εχει πολυ πιο λιγοτερα αλογα απο ιπποδυναμη τι λεει 28αρα φορας μηπως εχεις τη μαμα τουρμπινοπολλαπλη και τις μαμα δαγκανες?

Ναι το εβαλα το νυχακι και εδειξε πολυ ωραιο. Τωρα θελω να παραγγειλω τον διαχυτη πισω και προχωραμε! Ναι 28αρα φοραει. Απο τα μαμα πραγματα δεν εχω τιποτα. Πες μου ομως τι ψαχνεις μηπως μπορεσω και σε βοηθησω;

Γράψε, στο αρχικό post σου κάνοντας edit, και 2-3 λογάκια για το εργαλείο σου ώστε να είναι μια παρουσίαση! :)

Ετοιμο!

Link to comment
Share on other sites

Δαγκανες απο 1.8τ και αμα εχεις τιποτα ακρες εναν εκκεντροφορο απο 1.8 8ν η 2.0 8ν σε καλες τιμες μη μας ξυρισουν γιατι δεν ειναι εποχες για τετοια παντως πολυ ωραιο το εργαλειο ανεβασε κανα βιντεο να δουμε πως παει και πως ακουγεται αν μπορεις.

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.