Jump to content
skaraviaios

Weekly Night Out @Αττική - 21/6 - Λιοντάρι - Πειραιάς!

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Ένεκα του Wash Day που κανονίσαμε αυτή τη Κυριακή, θεωρήσαμε λογικό, να σας πάμε σε μέρος ήρεμο και χαλαρό, για να συζητήσουμε τις τελευταίες λεπτομέριες.

Βέβαια, εκτός του μεγάλου θέματος του Wash Day, θα είστε ελεύθεροι να παρουσιάσετε τα τουτούνια σας, στο πάρκινγκ του μαγαζιού, να πειράξετε ο ένας τον άλλο, αλλά και να ρωτήσετε ότι θέλετε...

Το μαγαζί που για άλλη μια φορά θα μας ανεχθεί είναι το «Λιοντάρι» στον Πειραιά!!!

Φέρτε γατιά, σκυλιά, γυναίκες και παιδιά, για να περάσετε άλλη μια νύχτα καλά με τη παρέα του VWClub.

Δεκτά βέβαια είναι όλα τα VW, είτε αγωνιστικά, είτε «για το σουπερμάρκετ»!!!

Σας περιμένουμε από τις 21:30 έως τις 22:15 στο πάρκινγκ του μαγαζιού, να πούμε τα περί αυτοκίνησης, και μετά να απολαύσουμε τον καφέ, ή το ποτό μας!!!

Δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο: nickname + αρ. ατόμων!!!

Συμμετοχές:

- skaraviaios

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

μεσαααααα...και σας εχω κλεισει ενα τραπεζακι φινοοο!!εκτος τα παραπανω εχει και ωραιες ποικιλιες με μπυρες πυργους...καποιοι εχουν δοκιμασει και ξερουν.. :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

Εννοείται ότι είμαστε μέσα και εμείς.... Προβλέπονται όλες οι εξόδοι με το VWclub να είναι τέλειες...!!!

maria_Vor + Miltos_Golf6

μεσαααααα...και σας εχω κλεισει ενα τραπεζακι φινοοο!!εκτος τα παραπανω εχει και ωραιες ποικιλιες με μπυρες πυργους...καποιοι εχουν δοκιμασει και ξερουν.. :thumbsup2:

Ωχχχχ.... κατάλαβα.....!!! :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

και εγώ εκτός, ανωτέρα βία :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.