Jump to content
tolismk3

Tolismk3-Η Golfara 3 Από Κρήτη Είναι Κουκλάρα!

Recommended Posts

Καλά σύντεκνε, το Golfaki σου είναι από τα πιό ωραία που έχω δει! (και στο Internet και από κοντά) worthy.gif

Μόνο οι ζάντες δε μου πολυαρέσουν, θα προτιμούσα κάτι σε 18άρες (πχ του Α:blink:!

Μια καλή μηχανούλα μένει για να ολοκληρωθεί!! :D

¶ντε, σύντομα να τη βάλεις!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φιλε αφησα τελευταιο το σχολιασμο του δικου σου αυτοκινητου πριν που τα κοιταζα γιατι ειχα δουλεια και δεν προλαβα να δω τις φωτος που ειχες βαλει!!!

Ειλικρινα οφειλο να ομολογησω αν και δεν ειμαι πολυ τις Φασης Fast of the furioυs μπορω να σου πω οτι σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλο και δεν εχει παρα πολλες ακροτητες και βεβαια μην βαλεις αλλα πραγματα γιατι μετα αρχιζει και γινετε οπως λεω εγω "περιπτερο " και δεν λεει....!!!!Το μονο που με χαλαει για να σου πω και την αληθεια ειναι οι 2 πλαινη μασπιεδες θα μπορουσες να βαλεις λιγο ποιο μικρους χτυπαει λιγο ασχημα.Αυτα.

Οσο για το 2.0L 16ν και εγω ψαχνω φιλε για το polo aλλα μαλλον απο γερμανια αν βρουμε καμια ακρη γιατι εδω αυτα τα μοτερ η πανε ματια ματια η ποια δεν υπαρχουν.

Παντως συγχαρητηρια αρκετα καλη δουλεια και ειναιι και κατι που σπαει φιλε την μονοτονια απο τα ιδια και τα ιδια στυλ.

Montoya.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Κι εμένα το μόνο που με χαλάει το αμάξι είναι οι ζάντες του.

Αν και η αεροτομή δεν είναι του γούστου μου, πάει πολύ με το όλο Concept

Link to comment
Share on other sites

Οσο για το 2.0L 16ν και εγω ψαχνω φιλε για το polo aλλα μαλλον απο γερμανια αν βρουμε καμια ακρη γιατι εδω αυτα τα μοτερ η πανε ματια ματια η ποια δεν υπαρχουν.

Αυτό είναι πέρα για πέρα λάθος, όσοι το λένε ή δε ξέρουνε να ψάχνουν ή περιμένουν να τους έρθει το ABF έξω από την πόρτα τους κάποιο πρωϊ. Χωρίς καν να το ψάχνω συχνά-πυκνά τα πετυχαίνω σε μάντρες.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ρε κοπέλι τωρα……………

το αμαξι απλα είναι μου…….αρα τελείως

Οσον αφορά τωρα από μοτερ φιλε η γνωμη μου είναι η 18Τ η 2λιτρο 16V

για να εισαι και νόμιμος. Ενας φιλος εχει 2λιτρο 16V και μια Τ4 πανω

και το αμαξι είναι τερας για το VR6 δεν στο συνιστώ γιατι πολλα κυβικά

και λίγα αλογα στην καλύτερη αν βρεις το 24V με τα 204 αλλα αν σου

Ανοίξουν καπο τα στρουμφακια αντε γεια μετα. Και παλι μπραβο φιλε

ωραιο το αμαξι σου. :baby::baby:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!!!Αυτή είναι η πρώτη επαφή μου με το forum ενώ έχω εδω και πολλά χρόνια έχω την GOLFARA αλλά περίμενα να έχω κάτι αξιόλογο να δείξω...και τελικά πιστεύω ότι τα κατάφερα!!!Μετά από 1 χρόνο καθημερινά στο internet ψάχνοντας κομμάτι κομμάτι κατάφερα να φτοιάξω το golf σύμφωνα με το δικό μου γούστο όσο δεν πάει άλλο.Θα χαρώ πολυ να έχω και κάποιες δικές σας γνώμες ή συμβουλές (καλές ή κακές).

Αυτή την στιγμή φοράει τον 1.6L και με κάποια λίγα extra έχει πάει στα 116 άλογα.

Το θέμα όμως είναι ότι σε αυτό το look ταιριάζει κάτι πιο δυνατό μιας και έχει τα απαραίτητα (BREMBO 312mm & KONI GOLD).Ψάχνω για 2.0L 16v '94-'97 αλλά τίποτα.Έχει κάποιος λοιπόν κάποια πρόταση ή ιδέα?

FILE TO AYTOKINHTO

EINE K@BLA

I LOVE THE ZANTES

I LOVE THE CAR BRAVO

POTE THA TO DOUME APO KONTA? worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλε το αμαξι σου με μια λεξη εινα καααααυλαααααα worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Το ποιο ωραιο GOLF III μακραν ;):lol::lol:

Μοτερ ή 2.0L ή 1.8L 20V turbo love.giflove.giflove.giflove.gif

Link to comment
Share on other sites

ωραια δουλεια φιλε και special το χρωματακι

οσο για το μοτερ προτιμο το 2.0 16v με εκεντροφορια και προγραμμα φτανει τα 180 αλογακια και τουλαχιστον αθηνα θεσσαλονικη μπορεις να το βρεις ευκολα αυτο το μοτερ

Link to comment
Share on other sites

Το παρόν τόπικ κλειδώνει, εφαρμόζοντας πλέον τους κανονισμούς για την συγκεκριμένη κατηγορία. Θα γίνει ολοκληρωτική καθαριότητα στο τόπικ αυτό (όπως θα γίνει και σε όλες τις παρουσιάσεις) και αν ο δημιουργός του θέλει να κάνει κάποια ενημέρωση για το αυτοκίνητό του, θα πρέπει να ειδοποιεί κάποιον από τους τοπικούς ή γενικούς διαχειριστές να το ξεκλειδώνουμε, να κάνει την ενημέρωσή του και κατόπιν θα ξανακλειδώνει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.