Jump to content
sodimitris

Να Μαζευομαστε Εμεις Απο Αργολιδα Και Πελοπονησσο Γενικα

Recommended Posts

Ανοιγω το θεμα αυτο εδω γτ δεν μπορουσα σε αλη κατηρογια,αν ειναι καπιο λαθος ας διαγραφει απο τους διαχειριστες.

Πρωτεινω οσοι ειμαστε απο αργολιδα ή ακομη και απο ολη την πελοπονησσο να γραψουμε εδω απο κατω ολοι κατι και απο πιο μερος ειμαστε ακριβως!πολα μελη απο διαφορα μερη της ελλαδας βλεπωεχουν οργανωσει πολυ καλες συναντησεις και εμεις βλεπω μενουμε λιγο πισω....ελατε λοιπον να ναζευτουμε και αν ειναι να κανονισουμε εστω και πολυ αργοτερα!!!

http://www.facebook.com/groups/354956711245020/

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

έλα εγώ από τα Λευκάκια στο δήμο Ναυπλίου είναι και αυτά χαχα.

βασικά μένω Αθήνα αλλά τουλάχιστον ένα σαββατοκύριακο το μήνα είμαι κάτω. έτσι να μαζευόμαστε να πάμε για καμιά ήσυχη βόλτα :roadrage: :roadrage: :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απ οτι βλεπω υπαρχουν καμια δεκαρια αμαξακια στην πατριδα!θελετε παρασκευη κατα τις 5 6 απογευμα να συναντηθουμε στα καρτ στην παραλιακη ναυπλιου κιου να τα πουμε ετσι ωστε ανεβαινοντας αθηνα να κανονησω με το δσ να ξεκινησουμε επισημες συναντησεις

Link to comment
Share on other sites

παιδια να μαζευτουμε λοιγοι ακομη να εχουμε ατομα παραπανω....δυστιχως αυτητ ην κυριακη εγς δεν μπορω και δεν ειμαστε 10, γινε μελος παπακαλω και εδω: http://www.facebook....54956711245020/

και ναι κανονισε και το οργανονουμε,θελει χρονο και κοπο!ποωθηστε το ολοι οισοι εχετε γνωστους κλπ "κατω απ τ'αυλακι"!!

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

Περιμενω συμετοχες για παρασκευη!εγω ειμαι απο αθηνα αλλα εχω νταλαβερι με αργος κ μπορω να το προωθησω το θεμα μιας κ με το δσ τα λεμε συχνα

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου για να μπει στο προγραμμα των συναντησεων του κλαμπ απετουνται συγκεκριμενες διαδικασιες που θα πρεπει πρωτα να συζητηθουν εγω εχω ηδη μιλησει με εκπροσωπο του δσ απλα θα πρεπει να συναντηθουμε πριν ξεκινησουν οι εκδηλωσεις δεν γινεται μεσω fb δεν συναδει με το καταστατικο της λεσχης.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μες το πσκ ακουω προτασεις για συναντηση

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε 3 γιατι;σε λιγο καιρο 5 μετα 10 κτλ!εσεις ειπατε να ξεκινησουν συναντησεις πως θα ξεκινησουν λοιπον;μεχρι κυριακη ειμαι κατω οποτε θελετε μου λετε

Link to comment
Share on other sites

Oλα θα γινουν... Μην αγχωνεστε!!! Αν κ εγω μενω Αθηνα κατεβαινω συχνα Ναυπλιο λογο καταγωγης. Ας γινουν οι διαδικασιες που χρειαζονται γιατι βλεπω αρκετο ενδιαφερον... Επισης μεσα στο φθινόπωρο θα οργανωσουμε τη πρωτη μας συναντηση. Ας ειναι κ 4-5 ατομα. Δημητρη θα μιλησουμε εμεις.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια ακουστε η μαλλον διαβαστε προσεκτικα!

απ οτι εχω καταλαβει ειστε 3-4 εγω εχω νταλαβερι με αργος οποτε κ εγω 5.

για να γινει επισημη συναντηση πρεπει να υπαρχει ενας ανθρωπος που θα το τρεχει ολο αυτο.

αυτος ο ανθρωπος πρεπει να ειναι εγεγραμμενο μελος (αφου μιλαμε για επισημα σαν κλαμπ).

εγω σε συννενοηση με το δσ της λεσχης μας μπορω να το ξεκινησω.αρχικα με εμας τους 4-5

και υστερα βλεπουμε.εχω μιλησει για το θεμα σας και εχω το οκ αν ασχοληθω τουλαχιστον αρχικα.

οποτε επειδη αυτες τις 10 μερες λογω του γαμου μου τρεχω

θα κανονισουμε μια προσυναντηση μετα τις 15 σεπτεμβρη(μαλλον 21-23)να γνωριστουμε ,να μαθετε τα

κριτηρια που απαιτει το καταστατικο της λεσχης και αν ολοι ειμαστε συμφωνοι να ξεκινησουμε τις

επισημες συναντησεις στον νομο αλλα και γενικα στην πελλοπονησο.

αναφερω πως αν επιθυμειτε να ενταχθει στις επισημες εκδηλωσεις της λεσχης πρεπει να ακολουθησουμε

μια στανταρ διαδικασια.αυτα για τωρα και μετα τον γαμο μου θα το τρεξω ακομα πιο πολυ και ισως μεσα στον σεπτεμβρη

κανουμε και την 1 επισημη

Link to comment
Share on other sites

προχωρα.....εγω ανοιξα το θεμα και ακολουθω οδηγιες σου φιλε,και επι την ευκαιρια να ζησετε και με το καλο ευχομαι!!πες μας και το ονομα σου και αν εισαι χρηστης του facebook κανε και ενα add στην ομαδα που εχω δημιουργισει και εκει..λινκ θα βρις λιγο πριν..

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.