Jump to content
billy77

Billy77-Tο Μπρελοκ Μου-Polo6R

Recommended Posts

Καλυτερα να αποφυγεις την 17αρα..Η 16αρα μια χαρα..Η ΜΑΚ XLR εμενα μ αρεσει πολυ :wub: αλλα νομιζω δεν βγαινει σε 16αρα..Βεβαια κ η μπροστινη πηγαινει κ με το χρωμα του αυτοκινητου κ πιστευω του παει..

nai,malon.ti pira apo ena pedi pou kani epigrafes.

mi mou lete pali ia to portokali,malon ta to vgalo! :))

Εχεις βαλει συρητι κ στον πισω προφυλακτηρα ή ετσι μου φαινεται??

Link to comment
Share on other sites

τι διαστασει ειναι αυτες οι ζαντες??

i mprostini einai 17'',kai i piso 18''

Καλυτερα να αποφυγεις την 17αρα..Η 16αρα μια χαρα..Η ΜΑΚ XLR εμενα μ αρεσει πολυ :wub: αλλα νομιζω δεν βγαινει σε 16αρα..Βεβαια κ η μπροστινη πηγαινει κ με το χρωμα του αυτοκινητου κ πιστευω του παει..

Εχεις βαλει συρητι κ στον πισω προφυλακτηρα ή ετσι μου φαινεται??

evala mono ti kokini grami,kai mou fenete pos dixni pio fardi apo piso to amaksi.

Link to comment
Share on other sites

i piso zanta einai pio akrivi 200 euro omos,ala mou aresi pio poli,kai aresi kai sti gineka mou.den ksero ,mipos vro kai kati alo!

18 αρα φιλε μου δεν χωραει στο πολο με τπτ μετα θα εχεις ασχημα ξεμπερδεματα ρε συ..βαλε μια 16 αρα :-)

einai 18'',ala den ta valo 18''.den ixe 17'' na do pos einai sto amaksi.ala ama ta tin valo ta einai17''

Link to comment
Share on other sites

ego itela na balo kati tetio...

γτ μπαινει 18 αρα στο πολο ρε συ???ποσο σου ειπανε δλδ σε τιμη??

1180 euro me lastixa continental,215-40-17,beni kai 18''ala oxi sto dikomou polo pou einai 90 hp.an ixa to gti,ta evala afta pou forai to polaki afto

post-22724-0-79901500-1353618211_thumb.j

Edited by billy77
Link to comment
Share on other sites

18 δεν μπαινει για κανενα λογο φιλε επειδη το εχω ψαξει το θεμα αυτη η φωτο που εβαλες τωρα ειναι 17 αρα φιλε ειναι παρα πολυ ομορφη αλλα δεν ξερω τι μαρκα ειναι για μενα βαλε τις oz tis ultaleggera φιλε εγγυηση 1200 ευρω :-)

Link to comment
Share on other sites

18 δεν μπαινει για κανενα λογο φιλε επειδη το εχω ψαξει το θεμα αυτη η φωτο που εβαλες τωρα ειναι 17 αρα φιλε ειναι παρα πολυ ομορφη αλλα δεν ξερω τι μαρκα ειναι για μενα βαλε τις oz tis ultaleggera φιλε εγγυηση 1200 ευρω :-)

18''einai.tomanson TN5,kai den vgeni pio mikri apo 18''

1200 euro einai mono i zantes?

σιρυτης πρεπει να ειναι φιλε οπως εχω κανει και εγω το δικο μου στην παρουσιαση :-)

na po tin alithia,apo sena pira ti patenta me tis grames,kai ipa na dokimaso kai ego.stin arxi evala mia grami mono opos esi,portokali,kai meta alaksa,2 kokines.:))

Edited by billy77
Link to comment
Share on other sites

χαχα δεν πειραζει ρε φιλε καλα ειναι να βλεπουμε τι εχουνε κανει οι αλλοι και να παιρνουμε ιδεες φιλαρακι ...1200 κανουνε μονο οι ζαντες φιλε μου :-( αλλα ειναι παναλαφρες και πανε πολυ σε ολα τα αμαξια φιλε ..εμενα ειναι κοκκινη η γραμμη απλα το βραδυ το φλας την εκανε πορτοκαλι φιλε...

Link to comment
Share on other sites

χαχα δεν πειραζει ρε φιλε καλα ειναι να βλεπουμε τι εχουνε κανει οι αλλοι και να παιρνουμε ιδεες φιλαρακι ...1200 κανουνε μονο οι ζαντες φιλε μου :-( αλλα ειναι παναλαφρες και πανε πολυ σε ολα τα αμαξια φιλε ..εμενα ειναι κοκκινη η γραμμη απλα το βραδυ το φλας την εκανε πορτοκαλι φιλε...

etsi einai!1200 euro einai pola lefta ia mena mono i zantes:((

Link to comment
Share on other sites

i mprostini einai 17'',kai i piso 18''

evala mono ti kokini grami,kai mou fenete pos dixni pio fardi apo piso to amaksi.

Πιστευω ειναι too much ο συρυτης κ στον πισω προφυλακτηρα..Ειχα βαλει κ εγω πριν κανα χρονο στην μπροστα μασκα (οπως ακριβως εσυ κ ο beckman) αλλα το μετανιωσα κ το εβγαλα μετα απο ενα μηνα.. Στο θεμα ζαντας,αν πας σε 17αρα εγω προτεινω thn XLR (πισω ζαντα της photo)

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω ειναι too much ο συρυτης κ στον πισω προφυλακτηρα..Ειχα βαλει κ εγω πριν κανα χρονο στην μπροστα μασκα (οπως ακριβως εσυ κ ο beckman) αλλα το μετανιωσα κ το εβγαλα μετα απο ενα μηνα.. Στο θεμα ζαντας,αν πας σε 17αρα εγω προτεινω thn XLR (πισω ζαντα της photo)

emena pros to paron mou aresi.oso afora tis zantes,perimeno akoma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.