Jump to content
billy77

Billy77-Tο Μπρελοκ Μου-Polo6R

Recommended Posts

Σπάνιο αλλά όμορφο χρώμα διάλεξες. Καλοτάξιδο

Α και βγάλε ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ το πορτοκαλί από το πίσω σήμα. Χτες κιόλας!!!

Link to comment
Share on other sites

Σπάνιο αλλά όμορφο χρώμα διάλεξες. Καλοτάξιδο

Α και βγάλε ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ το πορτοκαλί από το πίσω σήμα. Χτες κιόλας!!!

nai,oreo xroma.den pai to portokali les?emena mou aresi!den trelenoume ala fenete poli kala to ''W'',vameno carbon.

Link to comment
Share on other sites

nai,oreo xroma.den pai to portokali les?emena mou aresi!den trelenoume ala fenete poli kala to ''W'',vameno carbon.

Πολύ ωραίο να το χαίρεσαι.

Άντι για πορτοκαλί βάψε το στο χρώμα του αυτοκινήτου. Το πορτοκαλί είναι ξεκάρφωτο με το όλο concept του αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σπάνιο αλλά όμορφο χρώμα επέλεξες! Ωραίο το polo σου, αν και θα ήταν ακόμη καλύτερο χωρίς το πορτοκαλί αυτοκόλλητο πίσω στο σήμα και τους ανεμοθραύστες.

Link to comment
Share on other sites

16.000 euro!apo extra den exi pola,einai to HL.,kai den exi tipota parapano apo to standard exoplismo.extra exo vali ego fime 3M,simera evala elatiria hamilomatos eibach.kai siga siga elpizo na valo kai zantez 17''.

Edited by billy77
Link to comment
Share on other sites

Βγάζεις οπωσδήποτε το πορτοκαλί... Και στο συγκεκριμένο αμάξι κατ´εμε δεν βάζεις 17αρες. Θα έχεις καλύτερο πάτημα αλλα θα χάσεις απόδοση και θα ανέβεις και σε κατανάλωση.

Μάξιμουμ 16αρα .. Αν και ομολογώ ότι του gt μου αρέσει πολυ η ζαντουλα.

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/2998486/ εδώ είσαι και θα γίνει κουκλι...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μην βαλεις 17 αρα ζαντα γτ θα χασεις αρκετα ρε συ οκ???τα ελατηρια ποσσα εκατοστα ειναι χαμηλωμα??και ποσο τα εβαλες φιλε??με τις 17 αρες θα χασεις πολυ σε επιταχυνση και θα σου καιει πιο πολυ φιλε

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ακουσε με και θα δεις ρε συ...16 αρα φορας τωρα οπως εγω?

γτ πανω πανω γραφεις 1200 tsi 90 hp??? αφου 105 αλογα λενε οτι ειναι και δυναμομετρηση αν το κανεις θα δειξει 112 αλογα φιλε

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μην βαλεις 17 αρα ζαντα γτ θα χασεις αρκετα ρε συ οκ???τα ελατηρια ποσσα εκατοστα ειναι χαμηλωμα??και ποσο τα εβαλες φιλε??με τις 17 αρες θα χασεις πολυ σε επιταχυνση και θα σου καιει πιο πολυ φιλε

to exo xamolosi peripou 3 pontous,kai fenete poli kala tora xamilomeno.200 euro me kostise.

φιλε μου ακουσε με και θα δεις ρε συ...16 αρα φορας τωρα οπως εγω?

γτ πανω πανω γραφεις 1200 tsi 90 hp??? αφου 105 αλογα λενε οτι ειναι και δυναμομετρηση αν το κανεις θα δειξει 112 αλογα φιλε

forao 15'' tora.kai nai einai 1200 cc,90 hp.

βγαίνει και έκδοση των 90 hp , μπορεί να είναι αυτό

afto einai!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε τα φαναρια τα εχεις σκουρινει??

oxi,etsi einai!

εγώ θα πρότεινα να βγάλεις το πλαστικό της αντιπροσωπείας απ την πινακίδα, το πορτοκαλί είναι πρωτότυπο και αναλόγως τα γούστα :diablo:

den to skeftika afto!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.