Jump to content
gatoni

Αλλαγή Εξωτερικής Εμφάνισης

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους παιδιά.

Θα ήθελα την γνώμη σας, καθώς και τα φώτα σας για μια αλλαγή που θέλω να κάνω στο golf μου. Το golf μου είναι 5 fsi, 1.4 . Θέλω να του αλλάξω το look σε gti. Δηλαδή να αλλάξω μάσκες, spoiler, να βάλω εξατμίσεις κτλ. Μιας και δεν είμαι και πολύ "σχετικός" με τι άλλο χρειάζεται, θα ήθελα πρώτα την γνώμη σας για το αν αξίζει και δεύτερον τι χρειάζεται για να το κάνω. Τέλος, φυσικά θα ήθελα να ακούσω και πιθανές τιμές.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν πολλα θεματα που θα σε βοηθησουν... Κ εγω εχω κανει το ιδιο αλλα εχω το GT κ το εκανα look GTI. Απ' οτι ξερω εσυ που εχεις το FSI πρεπει να αλλαξεις μετοπη, προφυλακτηρα και θολους μπρος πισω κ δεν ειμαι σιγουρος για τραβερσα. Αν κανω λαθος να με διορθωσει καποιος. Θα σε συμβουλευα αν σου αρεσει να το κανεις, αλλα να το κανεις σωστα!!! Δηλαδη να αλλαξεις ζαντες, φρενα, προφυλακτηρες, εξατμιση, φαναρια (αν δεν εχεις τα μαυρα) και αεροτομη. Να το κανεις ολοκληρωμενο αλλιως αν λειπει κατι το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο (πχ golf look GTI με ζαντες απο fsi ή λευκα φαναρια). Αν θες να δεις το δικο μου ελα σε καμια συναντηση να σου πω που αγορασα τα υλικα αλλιως στειλε μου pm.

Το αν αξιζει δεν θα σου το πει κανεις... Αν σου αρεσει και το γουσταρεις προχωρα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν πολλα θεματα που θα σε βοηθησουν... Κ εγω εχω κανει το ιδιο αλλα εχω το GT κ το εκανα look GTI. Απ' οτι ξερω εσυ που εχεις το FSI πρεπει να αλλαξεις μετοπη, προφυλακτηρα και θολους μπρος πισω κ δεν ειμαι σιγουρος για τραβερσα. Αν κανω λαθος να με διορθωσει καποιος. Θα σε συμβουλευα αν σου αρεσει να το κανεις, αλλα να το κανεις σωστα!!! Δηλαδη να αλλαξεις ζαντες, φρενα, προφυλακτηρες, εξατμιση, φαναρια (αν δεν εχεις τα μαυρα) και αεροτομη. Να το κανεις ολοκληρωμενο αλλιως αν λειπει κατι το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο (πχ golf look GTI με ζαντες απο fsi ή λευκα φαναρια). Αν θες να δεις το δικο μου ελα σε καμια συναντηση να σου πω που αγορασα τα υλικα αλλιως στειλε μου pm.

Το αν αξιζει δεν θα σου το πει κανεις... Αν σου αρεσει και το γουσταρεις προχωρα... ;)

Φίλε μου έχεις PM!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, εχω το golf v GTI '08

περιπου σε 2 εβδομαδες θα το κανω look r32 πισω και θα του αλλαξω ολη την εξατμιση απο μπροστα..

οποτε θα μου μεινουν στα χερια σποιλερ πισω και ολη η εξατμιση..στειλε μου pm αμα ειναι να το συζητησουμε φιλε..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.