Jump to content

Recommended Posts

σειρα εχουνε τωρα τα φρενα φιλε μου σκεφτομαι να βαλω η τετραπιστονα η εξαπιστονα με αλλους δισκους μπροστα η 288 η 312 απλα θελω αλλα ακρα για να κουμπωσουνε τα φρενα :-) πως την βλεπεις την ιδεα μου??

Link to comment
Share on other sites

4 πιστονα....6 πιστονα ειναι υπερβολη για το βαρος του πολο....(και για την ιπποδυναμη του αστεια ειναι και τα τετραπιστονα βεβαια αλλα περι ορεξεως....) :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν το νομιζω φιλε μου ο θειος μου ξερει καλητερα τι θα βαλουμε στο πολακι μου :-))) ετσι και αλλιως οπου κια να ρωτησεις πως αρχιζει η βελτιωση ενος αυτοκινητου δλδ αυτοι που ξερουνε θα σου πουνε απο φρενα και ειναι ωρα να μπουνε και στο δικο μου και ας αργησα γτ θελουνε και 2000 ευρω ολα μαζι μαζι με τα ακρα και τους δισκους :-))) και ειναι ενα ωραιο δωρο για μενα για την πρωτοχρονια αν ολα πανε καλα :-)))

Link to comment
Share on other sites

Με βάση τα άλογα σου και το βάρος σου είναι υπερβολή τετραπίστονα και άνω...

Βάλε 312 μπροστά απο το μεγαλύτερο tsi με σωληνάκια υψηλής και πίσω βάλε ότι έχει το polo gti με σωληνάκια πάλι!

Δεν στο λέω με κακή διάθεση απλώς αν δεν έχεις σκοπό να περάσεις τα 200 άλογα είναι σπατάλη να χαλάσεις 2000 σε φρένα.

Link to comment
Share on other sites

Με βάση τα άλογα σου και το βάρος σου είναι υπερβολή τετραπίστονα και άνω...

Βάλε 312 μπροστά απο το μεγαλύτερο tsi με σωληνάκια υψηλής και πίσω βάλε ότι έχει το polo gti με σωληνάκια πάλι!

Δεν στο λέω με κακή διάθεση απλώς αν δεν έχεις σκοπό να περάσεις τα 200 άλογα είναι σπατάλη να χαλάσεις 2000 σε φρένα.

Μπρος στα καλη τι ειναι ο πονος.....οικονομικος η σωματικος....? :hyper: :hyper: :hyper:

Link to comment
Share on other sites

χαχα απλα μπροστα θα βαλω τα φρενα αυτα και πισω δεν θα τα πειραξω καθολου τα εχουμε τσεκαρει ολα παιδια μην αγχονεστε μια βδομαδα τσεκαραμε το τι θα φτιαξουμε τωρα πρεπει να βρουμε ακρα γτ απο το golf 4 gti δεν ταιριαζουνε στα δικα μου και πρεπει να βρουμε μαλλον τα ακρα απο το s3 απο αυριο αρχιζει παλι το ψαξιμο :-) τα 200 αλογα το πολακι μου δεν γινεται να τα περασει με τπτ μεχρι και τουρμπινα αν αλλαξεις αντε να παει στα 180 αλογα παραπανω δεν φθανει μιας και δεν εχουνε βγει σφυριλατα εμβολα μονο στην αμερικη εχουμε βρει αλλα θα μας σκισει το τελωνειο ετσι και τα φερο ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

George οσο παει κ ομορφαίνει το οπλο σου..Με το τιμονι ψαρωσα στην αρχη οτι το αλλαξες,αλλα μετα προσεξα την μαγκια που εκανες.. Βαλε ενα βιντεο να μας αποτελειωσεις.. Και επειδη καταλαβαινω οτι το μερακι σου δεν τελειωνει ποτε,το αμαξι εχει πολλα πραγματα ακομα να παρει απο σενα.. Πανω που πηγα να σου πω να κανεις κατι κ με τα φρενα σου,τσουπ το βλεπω στα μελλοντικα σου σχεδια.. Μακαρι να μου φερει κ μενα ο Αη Βασίλης κανα σετακι φρενα

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο σε ζηλεύω φίλε το ομορφότερο polaki έχεις!! Να το χαίρεσαι αγορινα!! Τα φανάρια σου τα ζήλεψα και θα πάω και εγω να τα βαψω στο golfaki.

Αυτό το υλικό με το οποίο εβαψες ζάντες κλπ ειναι αυτό το dip που αφαιρείται αν δεν το θέλεις; Παίζει να μου πεις πως μπορω να το προμηθευτώ και εγω γιατί θέλω να κάνω κατι δοκιμές με χρώματα!

Χρόνια πολλά καλα Χριστούγεννα

Edited by AlexkSeRRes
Link to comment
Share on other sites

George οσο παει κ ομορφαίνει το οπλο σου..Με το τιμονι ψαρωσα στην αρχη οτι το αλλαξες,αλλα μετα προσεξα την μαγκια που εκανες.. Βαλε ενα βιντεο να μας αποτελειωσεις.. Και επειδη καταλαβαινω οτι το μερακι σου δεν τελειωνει ποτε,το αμαξι εχει πολλα πραγματα ακομα να παρει απο σενα.. Πανω που πηγα να σου πω να κανεις κατι κ με τα φρενα σου,τσουπ το βλεπω στα μελλοντικα σου σχεδια.. Μακαρι να μου φερει κ μενα ο Αη Βασίλης κανα σετακι φρενα

George οσο παει κ ομορφαίνει το οπλο σου..Με το τιμονι ψαρωσα στην αρχη οτι το αλλαξες,αλλα μετα προσεξα την μαγκια που εκανες.. Βαλε ενα βιντεο να μας αποτελειωσεις.. Και επειδη καταλαβαινω οτι το μερακι σου δεν τελειωνει ποτε,το αμαξι εχει πολλα πραγματα ακομα να παρει απο σενα.. Πανω που πηγα να σου πω να κανεις κατι κ με τα φρενα σου,τσουπ το βλεπω στα μελλοντικα σου σχεδια.. Μακαρι να μου φερει κ μενα ο Αη Βασίλης κανα σετακι φρενα

χαχα σε ευχαριστω ρε γιωργο να εισαι καλα φιλε μου...παντως αν θελεις φρενα ανετα μπορω να σε βοηθησω μιας και εχω το θειο μου το αλανι ρε συ :-) οντως πρεπει να σας ανεβασω ενα videaki να το δειτε πως παει συντομα θα γινει και αυτο :-)))

Γιώργο σε ζηλεύω φίλε το ομορφότερο polaki έχεις!! Να το χαίρεσαι αγορινα!! Τα φανάρια σου τα ζήλεψα και θα πάω και εγω να τα βαψω στο golfaki.

Αυτό το υλικό με το οποίο εβαψες ζάντες κλπ ειναι αυτό το dip που αφαιρείται αν δεν το θέλεις; Παίζει να μου πεις πως μπορω να το προμηθευτώ και εγω γιατί θέλω να κάνω κατι δοκιμές με χρώματα!

Χρόνια πολλά καλα Χριστούγεννα

Γιώργο σε ζηλεύω φίλε το ομορφότερο polaki έχεις!! Να το χαίρεσαι αγορινα!! Τα φανάρια σου τα ζήλεψα και θα πάω και εγω να τα βαψω στο golfaki.

Αυτό το υλικό με το οποίο εβαψες ζάντες κλπ ειναι αυτό το dip που αφαιρείται αν δεν το θέλεις; Παίζει να μου πεις πως μπορω να το προμηθευτώ και εγω γιατί θέλω να κάνω κατι δοκιμές με χρώματα!

Χρόνια πολλά καλα Χριστούγεννα

σε ευχαριστω ρε συ να εισαι καλα επισης χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα να εχουμε ...οχι τις ζαντες δεν τις εβαψα με plasti dip ειναι ηλεκτροστατικη φαβη μαυρο ματ σε φουρνο ρε συ..με plasti dip εχω βαψει μονο τα σηματα και τους καθρεφτες και φυσικα μπορω να σου πω απο που τα πηρα απο θεσαλονικη τα πηρα ρε συ αν θελεις μπορω να σου δωσω το τηλ του παιδιου τα στελνει σε ολη την ελλαδα :-)))

Link to comment
Share on other sites

καλα διαβασες φιλε για να βαλω μεγαλυτερες δαγκανες στο πολακι μου και μεγαλυτερους δισκους πρεπει να αλλαξουμε ακρα στο αμαξι μου γτ δεν χωρανε τα μαμα ακρα μεγαλυτερες δαγκανες και εχουμε βρει απο s3 τωρα κυνηγαω με τον θειο μου να παρουμε μια καλη τιμη για να κανουμε και την δοκιμη κιολας γτ απο οτι δοκιμασαμε απο golf 4 gti τα ακρα δεν ταιριαζανε ενα με δυο πραγματα με τα ακρα του polo :-( οποτε ειμαστε στο ψαξιμο ακομη

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να κρατησεις τα λευτα να πας κανα ταξιδακι ρε φιλε.. πεταμενα λευτα.

Βαλε απο polo GTI αμα θες να βαλεις φρενα τοσο πολυ.

Link to comment
Share on other sites

ε σε λιγο καιρο θα ερθει η στιγμη να φυγω κιολας :-) ενταξει δεν θα πληρωσω και 2000 ευρω οσο σας ειχα πει γτ χθες μιλησα με τον θειο μου και μου πε οτι εχει στην αποθηκη δαγκανες οποιες θελω και εχει και δισκους μονο για τα ακρα θα βαλω λεφτα xaxax μου το πε επειδη ειναι γιορτες και θα μου τα κανει δωρο :-)) οποτε ψαχνουμε απο αυριο παλι για ακρα να βρουμε

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει ρε φιλε θελω να κανω και αλλο πιο ομορφο ..οπως μετα απο ανασκοπιση που εκανα και στα ξενα site δεν βρηκα αλλο πολακι τοσο βελτιωμενο και εξωτερικα και εσωτερικα ερχεται και η μπαρα θολων σε 10 μερες για να δουμε :-)

Link to comment
Share on other sites

πολλα λεφτα ρε μαν ριχνεις στο 1200 κυβικων πολακι........μην μου πεις παλι οτι τα παιρνεις μιση τιμη πολλα ειναι

κατα τα αλλα καλη δουλεια δεν λεω αλλα τα μπικικινια ειναι πολλα

Φιλικα ε......αντε καλη πρωτοχρονια να εχουμε

επισης καποιοι λενε οτι η καταστροφη του κοσμου θα γινοταν συμφωνα με το παλιο ημερολογιο των μαγιας οποτε μην χαιρεστε κουφαλες!!!!!!!!!!!!!!

They will return!!!!!!!

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα τελικα φιλε σπυρο για τα φρενα θα μου τα βαλει δωρεαν ο θειος μου μαζι με τους δισκους μονο τα ακρα θα πληρωσω εγω :-)) οποτε κομπλε ειναι για ολα αυτα που εχω βαλει στο αμαξι μου απο την μερα που το πηρα ειναι 3120 ευρω που μπορω να πω οτι αν τα περνα απο αλλου μαζι με την εργασια θα πηγαινε ανετα στην διπλασια τιμη ....

Link to comment
Share on other sites

με τη σειρα μου να σου πω και γω 1000 μπραβο για ολες τις τροποποιησεις φοβερη δουλεια ειναι πολυ ωραιο.να την κανεις και τη μετατροπη στα φρενα να φρεναρεις καλυτερα.αληθεια ο θειος σου βαφει δαγκανες???θα με ενδιεφερε να βαψω κοκκινες τις μαμα που εχω πανω...

Link to comment
Share on other sites

Αν το πάμε αναλογικά...

-του Αλέξη(122) έφτασε 270+

-του Θέμη(140) έφτασε 340+

Ε του πούστη να μην φτάσει 220-240??? :D

Link to comment
Share on other sites

ναι ομως ξεχασες κατι βασικο ρε συ ...με μαμα εντοσθια δλδ θα φθασει τοσο ?? μιλαμε για μοτερ 1.2 πανω απο 220 αλογα δεν φθανει με τπτ μετα θελει σφυριλατα μεσα ρε συ τα λεω καλα??:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.