Jump to content
passatebos

Τι Γινεται Τωρα ;

Recommended Posts

Εχω ενα προβλημα απο χθες το απογευμα , το οποιο δημιουργηθηκε ξαφνικα !! Κανω εισοδο στο forum κανονικα κ μετα κανω αποσυνδεση , την επομενη φορα που θα ανοιξω το forum με εχει μεσα χωρις να κανω εισοδο . Εχω διαγραψει τα cookies κανονικα , αλλα το κανει απο οποιοδηποτε υπολογιστη και να μπω ,αρα δεν ειναι προβλημα του δικου μου μονο . Το εχω μονο εγω αυτο το προβλημα ; Οεο ;

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο κανει και σε εμενα.

Εμφανιζει ενα μηνυμα error στην κεντρικη σελιδα και πανω με δειχνει συνδεδεμενο κανονικα.

Μολις κανω logout και log in λειτουργει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το κάνει κ σε εμένα εδώ και 3 μέρες περίπου. Ενώ κάνω αποσύνδεση κανονικά, όταν ξαναμπώ στο φόρουμ με έχει συνδεδεμένο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Πανο !!! Κατι πρεπει να κανουμε , εσεις οι mod ακουτε ;;;;; Ε καλα μου παιδια ;;;

Γεια σου κ εσενα Σωτήρη!!

 

Υ.Γ: Πάλι τώρα που μπήκα στο φόρουμ με είχε συνδεδεμένο, χωρίς να κάνω σύνδεση!

Edited by Jimtic
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κ εσενα Σωτήρη!!

 

Υ.Γ: Πάλι τώρα που μπήκα στο φόρουμ με είχε συνδεδεμένο, χωρίς να κάνω σύνδεση!

Παρτο πετα το. Θα σου παρω αλλο.   :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Παρτο πετα το. Θα σου παρω αλλο.   :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θελω και εγω ενα !!!!! Παρε μου και εμενα ............

Link to comment
Share on other sites

Θα σου παρω και εσενα Σωτηρη και θα στο δωσω Καστορια :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θα το περιμενω .... Αντε να παμε Καστορια !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω παρατηρήσει καθόλου.

 

 

Θα το κοιτάξω και θα σας ενημερώσω :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω παρατηρήσει καθόλου.

 

 

Θα το κοιτάξω και θα σας ενημερώσω :)

Κωστα δες το γιατι κατι καναμε στον υπολογιστη μου με τον Κοσμα κ εφτιαξε , αλλα μπηκα σημερα απ τον υπολογιστη της δουλειας κ μου κανει το ιδιο !!!

Link to comment
Share on other sites

ααα... ώπα, στο κάνει και στη δουλειά και στο σπίτι ξανά ή μόνο στης δουλειάς;

Παίζει να είναι θέμα του προγράμματος περιήγησης σου (browser :p ).

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το κανει απο της δουλειας αλλα κ απο οποιοδηποτε υπολογιστη μπω εκτος του σπιτιου.

Και μολις παρατηρησα οτι ενω κανω εξοδο το messenger κατω δεξια δεν σβηνει...

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Ετσι συμπεριφερεται το msn παραμενει σιωπηλο κατω στην γραμμη εργασιων

 

οσο για το θεμα login καποιο cookies αφηνει που θελει σβησιμο με καθαριστη π.χ CCleaner

Δεν μου το εκανε εμενα .. Μολις εκανα log out εσβηνε , μετα την αναβαθμηση του forum αρχισαν τα οργανα ....

Τωρα που μπηκα απ της δουλειας με ειχε συνδεδεμενο ...

Και δεν το εχω μονο εγω αυτο το προβλημα  , για να πω οτι ειναι ο δικος μου υπολογιστης ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Rouleman

το κανει μετα την αναβαθμιση του σαιτ, σημερα εσβησα και ξαναεγκατεστησα τον firefox, νωμιζοντας οτι αυτος φταει, και με την νεα εκδοση του firefox, παλι το κανει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι,

 

το επιβεβαιώνω και εγώ πως όντως πρόκειται για πρόβλημα αλλά -ευτυχώς- είναι πρόβλημα του λογισμικού.

Σύμφωνα και με το παρακάτω ticket: 

http://community.invisionpower.com/resources/bugs.html/_/ip-board/cant-sign-out-r40372

 

είναι bug του λογισμικού το οποίο θα λυθεί στην επόμενη έκδοση του forum. Οπότε... υπομονή λίγες μέρες :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα απο χθες το απογευμα , το οποιο δημιουργηθηκε ξαφνικα !! Κανω εισοδο στο forum κανονικα κ μετα κανω αποσυνδεση , την επομενη φορα που θα ανοιξω το forum με εχει μεσα χωρις να κανω εισοδο . Εχω διαγραψει τα cookies κανονικα , αλλα το κανει απο οποιοδηποτε υπολογιστη και να μπω ,αρα δεν ειναι προβλημα του δικου μου μονο . Το εχω μονο εγω αυτο το προβλημα ; Οεο ;

 

 

Καλησπέρα και πάλι,

 

το επιβεβαιώνω και εγώ πως όντως πρόκειται για πρόβλημα αλλά -ευτυχώς- είναι πρόβλημα του λογισμικού.

Σύμφωνα και με το παρακάτω ticket: 

http://community.invisionpower.com/resources/bugs.html/_/ip-board/cant-sign-out-r40372

 

είναι bug του λογισμικού το οποίο θα λυθεί στην επόμενη έκδοση του forum. Οπότε... υπομονή λίγες μέρες :)

Κωστααα , εχω το ιδιο προβλημα παλι !!!!!!!!!!!

 

Μετα απο καθε αναβαθμιση μου το κανει .....

Link to comment
Share on other sites

παίζει να το ξαναχάλασαν σε αυτή την έκδοση του λογισμικού.

 

Θα κοιτάξω την σελίδα της Invision και θα σας ενημερώσω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.