Jump to content

Recommended Posts

Ναι ηταν, και το δικο σου το Polaki το εχω δει να κυκλοφορει, απο κοντα ειναι τρομερο ειδικα με τις bbs...

Ευχαριστώ αδερφέ!Παρομοίως για το Γκολφάκι!Keep walking :good:

Link to comment
Share on other sites

Στεργιο βάψε ρε και τα πλαινα προστατευτικά και τα χέρουλια ιδιο χρωμα..δεν ταιριάζουν μαύρα!η εξατμιση παντος ειναι πολυ όμορφη!αντε να δω ρε μπαγασα τι μοτέρ θα πεταξεις επάνω!

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Ανέστη αλητεία οι ζάντες πάντως!

ειναι μικρες και με λαθος οφσετ..πιο πολυ ταιριαζουν αυτες οι ζαντες σε 3αρι και 4αρι golf κατα την γνωμη μου παρα σε 5αρι.Νομιζω οτι τις εχει βαλει προσωρινα ο Στεργιος αν δεν κανω λαθος. 

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε δεν κανεις λαθος προσωρινα ειναι πανω, αν και 17αρες με 35αρι offset, ναι δειχνουν μικρες, αλλα τις πηρα ανταλλαγη με τα λαστιχα για τα πραγματα που εδωσα απο τη μετατροπη στο look. Οποτε προσωρινα ειμαι οκ, το potenza παντως εχει αλλο πατημα. Οταν ζεσταθει χαιρεσαι να το στριβεις, σε πατημενα κομματια απλα μπαινεις οπως ερχεσαι, σε ενα αυτοκινητο δλδ ανω των 170-200 ιππων ειναι το ιδανικο καλοκαιρινο ελαστικο.
Για μοτερ σκεψεις υπαρχουν πολλες και για 6κυλιδρο αλλα ενα ενα για να ψαχτουμε λιγο παραπανω, το καλυτερο θα ηταν να ειχα τωρα ενα σεβαστο ποσο να κατεβαινα Αθηνα 0-400 και να εκανα μια παρομοια μετατροπη οπως εχει στο S3 του αλλα με R36 κινητηρα. Αλλα υπομονη δε βιαζομαστε, το χαιρομαι περισσοτερο σε καθε του σταδιο!
Επομενη σταση στο project το σαλονι!Αμα προλαβω το GTi που εχω βρει και δεν το παρει κανας αλλος μεχρι το τελος του μηνα...

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε δεν κανεις λαθος προσωρινα ειναι πανω, αν και 17αρες με 35αρι offset, ναι δειχνουν μικρες, αλλα τις πηρα ανταλλαγη με τα λαστιχα για τα πραγματα που εδωσα απο τη μετατροπη στο look. Οποτε προσωρινα ειμαι οκ, το potenza παντως εχει αλλο πατημα. Οταν ζεσταθει χαιρεσαι να το στριβεις, σε πατημενα κομματια απλα μπαινεις οπως ερχεσαι, σε ενα αυτοκινητο δλδ ανω των 170-200 ιππων ειναι το ιδανικο καλοκαιρινο ελαστικο.

Για μοτερ σκεψεις υπαρχουν πολλες και για 6κυλιδρο αλλα ενα ενα για να ψαχτουμε λιγο παραπανω, το καλυτερο θα ηταν να ειχα τωρα ενα σεβαστο ποσο να κατεβαινα Αθηνα 0-400 και να εκανα μια παρομοια μετατροπη οπως εχει στο S3 του αλλα με R36 κινητηρα. Αλλα υπομονη δε βιαζομαστε, το χαιρομαι περισσοτερο σε καθε του σταδιο!

Επομενη σταση στο project το σαλονι!Αμα προλαβω το GTi που εχω βρει και δεν το παρει κανας αλλος μεχρι το τελος του μηνα...

φιλε καλοταξιδο να ειναι!!!

γνωμη μου αν ειναι να φτασεις το αμαξι στο επιπεδο που λες,μη βαλεις απο gti!

Aν εχεις χρημα βαλε απο r32-ttrs,και τα αλλα αμαξια που εχουν το συγκεκριμενο σαλονι!

Αν δε δίνεις τόσο χρημα το σαλονι του s3 (οχι το bucket) ειναι μια χαρα

κατι ακομα πιο οικονομικο ειναι μπροστινα απο corsa opc, φιλος απο τη recaro μου ειπε οτι με μια μικρη πατεντα μπαίνουν!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.