Jump to content
GIORGOSGOLF

Giorgosgolf-Για Σας Είμαι Νέο Μέλος Και Φωτό Του Car Μου

Recommended Posts

καλο!!!!!μπραβο μαν.......και ενα ακομα μπραβο που εριξες λεφτα σε ενα <<Παλιο>> αμαξι που ομως τα αξιζει 100%....

 

πως σας φαινεται που οδηγατε απο τα δεξια?η μαλλον εαν εχεις οδηγησει ποτε αμαξι που εχει το τιμονι αριστερα που σου φαινεται...ασχετη απορια :db:

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα μηνουμε και οι 2 με την απορια...δεν ξανα οδηγησα αριστεροτιμονο...μαλλον ειναι 8εμα συνη8ειασ....φιλοι μου υπαρχη κανενας στιν ελλαδα που μπορο να βρω αυτο που 8ελω?μαντρα...ι καποιος..μιχανικος...ι καποιο που θα με βοηθισει?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ωραίο το golfaki  σου φίλε γιώργο !!!  να το χαίρεσαι !!   ειναι κακό και μουράτο  !!

:thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη κιολας αλλα το συγκεκριμενο μοντελο της honda στην φωτο ειναι και πολυ εργαλειο :roadrage: και προσωπικα και φιλικα παντα εαν μου λεγαν διαλεξε ενα απο τα δυο θα επαιρνα το honda...

μην παρεξηγηθω οχι πως το δικο σου δεν ειναι καλο.καθαρα προσωπικη γνωμη ^_^

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη κιολας αλλα το συγκεκριμενο μοντελο της honda στην φωτο ειναι και πολυ εργαλειο :roadrage: και προσωπικα και φιλικα παντα εαν μου λεγαν διαλεξε ενα απο τα δυο θα επαιρνα το honda...

μην παρεξηγηθω οχι πως το δικο σου δεν ειναι καλο.καθαρα προσωπικη γνωμη ^_^

Έχουν κάτι τα civicακια!Αλητεία θα το λέγα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.