Jump to content
apoelara89

Μπροστινο Lip Gti Σε Gt

Recommended Posts

παιδια θα ηθελα να ρωτησω καποιο παιδι αμα ξερει να μου πει...εγω ειμαι κατοχος Golf gt και to αμαξι μου μπροστα κατω εχει αυτο το συγκεκριμενο Lip ...... εγω θελω να βαλω to lip του gti που εχει ακομα ενα κοματι πλαστικο μεσα στην μεση το οποιο μπορεις να το αγωρασεις και μονο του (στα αγγλικα λεγεται splitter) ο κωδικος του ειναι 1k0 807 110 9b9..  

 

η ερωτηση μου ειναι αμα δοκιμασε καποιος απλα να παρει το μεσεο και να το περασει πανω στο μαμισιο που εεχει το golf gt για να ξερω μην το παρω και αδικα απο αντιπροσωπεια γιατι τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν μονο το μεσαιο πλαστικο το εχουν 120 ευρο

 

 

 

 

****η πρωτη η φωτο ειναι οπως ειναι στο δικο αμαξι μου και η δευτερη με το πλαστικο στην μεση 

post-23675-0-26004700-1372348663_thumb.j

post-23675-0-20653400-1372348761_thumb.j

Edited by apoelara89
Link to comment
Share on other sites

Guest black gt

κ εγω θελω να το παρω αλλα δεν εχω ρωτησει ποσο κανει,120 μονο το μεσαιο ακουγονται παρα παλλα, λογικα μπαινει ανετα βηδωτο ειναι,

Link to comment
Share on other sites

120 ειναι στην αντηπροσωπια..σε εξω μαγαζια μπορει να ειναι πιο φτηνο...αλα εγω προβληματιζομε γιατι πηρε καπου το ματι μου σε ξενα σαιτ οτι δεν  τεριάζουν οι βιδίτσες  για να βηδωσουν....αν το επραξε καποιος ας μας ενημερωσει

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω καποιο παιδι αμα ξερει να μου πει...εγω ειμαι κατοχος Golf gt και to αμαξι μου μπροστα κατω εχει αυτο το συγκεκριμενο Lip ...... εγω θελω να βαλω to lip του gti που εχει ακομα ενα κοματι πλαστικο μεσα στην μεση το οποιο μπορεις να το αγωρασεις και μονο του (στα αγγλικα λεγεται splitter) ο κωδικος του ειναι 1k0 807 110 9b9..  

 

η ερωτηση μου ειναι αμα δοκιμασε καποιος απλα να παρει το μεσεο και να το περασει πανω στο μαμισιο που εεχει το golf gt για να ξερω μην το παρω και αδικα απο αντιπροσωπεια γιατι τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν μονο το μεσαιο πλαστικο το εχουν 120 ευρο

 

 

 

 

****η πρωτη η φωτο ειναι οπως ειναι στο δικο αμαξι μου και η δευτερη με το πλαστικο στην μεση 

Φίλε μου καλημέρα. Το συγκεκριμένο κομμάτι που δείχνεις στην φωτογραφία προέρχεται απο το edition30, είναι βαφόμενο και είναι ένα ενιαίο κομμάτι. Στοιχίζει άβαφο περίπου στα 300€ (μιλάμε για γνήσιο πάντα). Υπάρχει όμως και πιο οικονομική λυση αυτή που έκανα στο δικό μου golf. Μπορείς να πάρεις το μεσαίο χειλάκι απο το gti και να το βιδώσεις επάνω στο δικό σου. Ταιριάζει ακριβώς. Μπορείς να μπείς στο garage του vwclub και να δείς πως έχω κάνει το δικό μου.

Edited by jonnypilot
Link to comment
Share on other sites

μπορει κάποιος να με βοηθησει και να μου δείξει καπου στο ιντερνετ οπου μπορω να το αγωρασω? επειδη εψαξα παντου και μονο την μεσαια λεπιδα δεν το βρισκω πουθενα

Link to comment
Share on other sites

το εχω βαλει εγω μονο το κατω κοματι στο δικο μου...σε golf gt...

δεν ειναι τιποτα...

μπαινουν τα κουμπωματα και θελει 2 βιδουλες στις ακρες...

 

δεν ειναι τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Αν παρεις τους προφυλακτηρες Look GTI που μπαινουν στην μετωπη απο τα tsi, δεν το εχει αυτο το κομματι που ψαχνει ο φιλος στο πρωτο post?

Link to comment
Share on other sites

απο που το αγωρασες φιλε?? απο το ιντερνετ? ψαχνω ψαχνω και δεν μπορω να το βρω

 

ebay...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αν ψάχνεις αυτό το κομμάτι που έχω κυκλώσει στην φωτογραφία μπορείς να το πάρεις απο αντιπροσωπεία. Περίπου 50€ έχει και κουμπώνει ακριβώς κάτω απο την ποδιά του Gt.

post-8837-0-62875700-1373531279_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Στο e-bay και να μην γράφει ότι στέλνει Κύπρο, κανε ερώτηση στον πωλητή. Τις περισσότερες φορές μαθαίνουν αυτοί το κόστος και σου απαντούν.

 

Με αυτόν τον τρόπο έχω ψωνίσει πολλές φορές από πωλητές στο e-bay Γερμανίας που δεν έστελναν Ελλάδα, στην τελική και αυτοί να πουλήσουν θέλουν.


Ρίξε και εδώ μια ματιά μήπως και βρεις κάτι : http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1311.R4.TR10.TRC1.A0.Xgolf+5+spo.TRS0&_nkw=golf+5+spoilerlippe&_sacat=0&_from=R40

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.