Jump to content
ΒΑΣΗΛΕΙΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ

Problima Relanti

Recommended Posts

καταρχη εαν βαλανε διαγνωστικο θελω να μου πησ εαν βγαζη καποιο σφαλμα και ποιο ειναι αυτο .απο πεταλουδα γκαζιου δεν εχει τυχη μεχρι στιγμησ σε tsi να σβηνη οποτε το βλεπο λιγο δυσκολο απο αντλια υψηλησ εαν ητανε δεν θα σου εσβηνε απλα δεν θα τραβαγε ωποσ πρεπει .εαν παλι ητανε απο μπεκ θα ρεταρηζε πραγμα που εαν δεν σου ρεταρη δεν ειναι ουτε απο εκει ,οταν σου σβηνη σου ξαναπερνη εμπροσ η δεν περνη καθολου??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φιλε  να  ισε καλα οταν ινε στα φαναρια  κε  παο να  ξεκινισοσ πεφτουν  ι  στροφεσ κε παι να σβισι αμα  πατισο gazi  ine ok φευγι  δε  σβινι  παντα sto  διεθνι  ινε  πιραυλοσ

Link to comment
Share on other sites

φιλε  να  ισε καλα οταν ινε στα φαναρια  κε  παο να  ξεκινισοσ πεφτουν  ι  στροφεσ κε παι να σβισι αμα  πατισο gazi  ine ok φευγι  δε  σβινι  παντα sto  διεθνι  ινε  πιραυλοσ

 

1ον γραφεις τοσο λαθος και μπερδεμενα επειδη δεν ξερεις (δεν το λεω κοροιδευτηκα) η επειδη εχεις καποιο θεμα με το pc - κινητο σου?

 

2ον το προβλημα ειναι δεδομενο δεν κραταει στροφες το αμαξι. και ρωταω αν οταν πατας συμπλεκτη για να αλλαξεις ταχυτητα παλι σου σβηνει και μου ειπες οχι.

παρομοια συμπτωματα βγαζει και ο αισθητηρας λ αν δεν κανω λαθος τουλαχιστον σε πεζο αυτο κανει. τραβα σε ενα μαστορα και πες του να κατσει να δει τι φταιει και να στο φτιαξει. οχι προφορικα εναι εκεινο ειναι το αλλο.πες του να του αφησεις το αμαξι και να σου πει ακριβως τι φταει ξαναλεω ομως οχι να σου πει οτι φταιει ολο το αμαξι .καποιον εμπιστο η κανα γνωστο απο κανα φιλο δεν εχεις?τι στο καλο?

Link to comment
Share on other sites

καλιμερα πριν  3 χρονια  πηγενα απο το χωριο στο  βολο σε καπια φαναρια  πηγα να ξεκινισο βαζο  ταχιτητα  παταο λιγο gazi   κε κανι 1 βββββββββββββββββββββββ  κε σβινι μετα παταο μιζα μπορι να  παρι μπορι οχι καμποσε φορεσ πεφτι κε ι  μπαταρια μετα ακροδεκτεσ  περισοτερεσ φοφεσ το κανι οταν ι βενζινα γραφι 140 κμ ακομα κε κατο  πιγενο εκι που το πιρα  το βαζι στον εγκεφαλο μου  λει  αλαγι  αντλια ιψιλισ πιεσισ κε βαλβιδα τουρμπο  περιπου μου ιπε  400   ευρο  οκ  θα δουμε  φευγο   θα δουμε του  λεο 400 ευρο κενουριο αυτοκινιτο   αστο βαλε  κατοσταρα βενζινα κε 1 ενισχιτικο 15 ευρο κε  θα δουμε  φεβγο   περναι κεροσ  πιγενο  στον  γιανακοπουλο vw  του  λεο  στα φαναρια  μου σβινι μολι πατισο gazi  να  φιγο  σβινι το βαζι στο   μιχανιμα   λει εστιτιρασ λ κε βαλβιδα τουρμπο  οκ   σβινι  κε το φοτακι το κιτρινο που ιχε αναψι  μυ λει οκ φεβγισ  μολσ φεβγο  παο στα φαναρια  τα ιδια γιρναο πισο  ρε πεδια τι πλιρονο  το ξαναβαλανε τιποτα τα  ιδια  ολα  καλα  τι καλα  λεο να σβινι  κενουριο  golf  asto  na  to ψαξουμε κε θα δουμε το ψαχνουνε 3  μερεσ με αθηνα τιλεφονα αποδο απο κι  μου λενε τιν εβαψεσ  αλαγι μπεκ  1100  ευρο τι λετε ρε πεδια   τι 1100 ευρο  μου λενε αστα βαλε 100  ενισχιτικο κε θα δουμε  περασε  πολισ κεροσ   πιγα  εξοτερικο περασανε  περιπου  15000.κμ  δεν ιχε πολα σβισιματα   στον αυτοκινιτοδρομο καμπανα πιγενε  τορα  τελεφτεα παλι τα ιδια ανεβενα σε ισαδι   με 100 κμ κε αναβι λιχνια μιχανι κε λει verstart kati tetio den προλαβα  να το γραψο  ,ιταν  ενασ  φιλοσ  απο γερμανια το λεο  το προβλιμα το βαζι στο μιχανιμα  κιτα θα σβισι ι ενδιξι νε εσβισε λε μετα παι στι μιχανι σικονι  το καπακι που γραφι vw  ke bgagi ι φισακι κε σβινι ι μιχανι κε αναβι το εpc ke tremi ,moy  lei to pedi  soy kani ayto otan soy sbini tremi I mixani gia naπαριρι μπροσ να λεο καθαρισετο .......................αυτα  ινε φιλεμου για το golf  soy ta γραψα καθαρα  τι να κανο δεν  ξερο ολι ινε λοποδιτεσ  σε ζαλιζο  κε σενα   με ταπροβλιματα    κε  ευχαριστο που ασχολιθικεσ με το θεμα μου κοστασ βολοσσσσσσσ

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα και με έπιασε πονοκέφαλος......... :no:

 

Πρώτα κάνε κάτι με τον τρόπο που γράφεις και μετά πήγαινε σε ένα άλλο εξειδικευμένο συνεργείο vw να βρεις άκρη. Έτσι όπως τα περιγράφεις είναι πολύ συγκεχυμένα και μπερδεμένα τα πράγματα.

Μπορεί να είναι τα πάντα μπορεί και τίποτα και να έχεις θέμα με τις κακές βενζίνες.

Καλά ξεμπερδέματα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα και με έπιασε πονοκέφαλος......... :no:

 

Πρώτα κάνε κάτι με τον τρόπο που γράφεις και μετά πήγαινε σε ένα άλλο εξειδικευμένο συνεργείο vw να βρεις άκρη. Έτσι όπως τα περιγράφεις είναι πολύ συγκεχυμένα και μπερδεμένα τα πράγματα.

Μπορεί να είναι τα πάντα μπορεί και τίποτα και να έχεις θέμα με τις κακές βενζίνες.

Καλά ξεμπερδέματα.

ΦΙΛΕ ΠΙΓΑ ΕΚΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ     ΣΤΙΝ ΠΡΩΗΝ  VW    ΚΕ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟΝ ΕΓΕΦΑΛΟ  ΚΕ  ΕΒΓΑΛΕ  ...................  BAΛΒΙΔΑ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΤΗΣ  ΠΙΕΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΥΣΙΜΟΥ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΠΟΡΑΔΙΚΑ   ΚΕ ................  ΣΥΣΤΗΜΑ   ΡΥΘΜΗΣΗΣ ΠΙΕΣΗΣ ΥΠΕΡΠ  ΣΤΑΤΙΚΑ........ΚΟΣΤΑΣ

Edited by ΒΑΣΗΛΕΙΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα και με έπιασε πονοκέφαλος......... :no:

 

Πρώτα κάνε κάτι με τον τρόπο που γράφεις και μετά πήγαινε σε ένα άλλο εξειδικευμένο συνεργείο vw να βρεις άκρη. Έτσι όπως τα περιγράφεις είναι πολύ συγκεχυμένα και μπερδεμένα τα πράγματα.

Μπορεί να είναι τα πάντα μπορεί και τίποτα και να έχεις θέμα με τις κακές βενζίνες.

Καλά ξεμπερδέματα.

75  000 κμ  golf gt 140

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΑΝΤΟΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ  ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΟ ΞΕΡΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΣΥΓΝΩΜΙ ΓΙΑ ΤΗ ΖΑΛΟΥΡΑ   ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟ  ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΑΝ :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας εξηγησεις πάλι αυτό που σου είπε ο φίλος σου απο Γερμανία; Στην ουσία για μπεκ ολοι σου λένε αλλα μου φαίνεται δύσκολο να ισχύει στα 75.000

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

piga  sti  vw κε ebale  ΔΙΑΓΝΟΣΤΙΚΟ   ΓΡΑΦΙ ΒΑΛΒΗΔΑ ΡΗΘΜΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΙΕΣΗΣ  ΤΟΥ ΚΑΥΣΙΜΟΥ   ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΠΟΡΑΔΙΚΑ............. ΚΕ ΣΗΣΤΗΜΑ ΡΥΘΜΗΣΗΣ ΠΙΕΣΙΣ ΥΠΕΡΠΛ  ΣΤΑΤΙΚΑ  ΤΙ   ΙΝΕ ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΟΣΤΑΣ  ΒΟΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Νομιζα οτι σε λένε βασίλειο βερνίκο, κώστα σε λένε ?

Γράφε ελληνικά, καθαρά με ολόκληρες τις λέξεις γιατι μας κούρασες ρε φίλε...

Να βοηθήσουμε οπου μπορούμε, αλλά σεβάσου και μας λίγο, τα μάτια και ο εγκεφαλός μας κολλήσανε! Έλεος!

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ   ΑΜΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΑ  ΕΝΤΑΞΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΡΑΦΟ   ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ..........................

Edited by ΒΑΣΗΛΕΙΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.