Jump to content
Mauros_Pit

Πρόβλημα Με Το Ταμπλώ

Recommended Posts

Γειά σας. χερετώ όλους τους φίλους του club. Θέλω κι εγώ να σας πω το προβλημά μου μήπως μπορέσει κάποιος να με βοηθήσει. έχω ένα passat to 1.6 fsi comfortline μοντέλο 2007. είχα βάλει (για κακή μου τύχη) στον κεντρικό αεραγωγό ένα μπουκαλάκι αποσμητικό, ξέρετε αυτά που πουλάνε στα jumbo  αυτό για κάποιο λόγο χύθηκε και μου ξεκόλησε το ταμπλώ ακριβώς κάτω απο τον αεραγωγό. το σφουγγάρι που έχει απο μέσα κόπηκε, κάηκε στην ουσία. Πήγα στην αντιπροσωπεία μου είπαν οτι θέλει αλλαγή καινούργιο δηλαδή πήγα σε έναν φαναρτζή τα ίδια, πάω σε έναν ταπετσέρη και με τα χίλια ζόρια να προσπαθήσει λέει μήπως και μπορέσει να το φτιάξει. είμαι σε αδιέξοδο πείτε μου κάτι αν γνωρίζετε, και αν αλλάζει όλο το ταμπλώ η χωρίζετε στα δυο. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ολο ταμπλο, ποιο οικονομικα να βρεις κανα μετεχειρο, η αλαγη θελει μαστορα με Α@@@@@α

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα φίλε για τη ζημιά που έπαθες!!Όπως είπε και ο chilli το ταμπλώ πάει όλο μαζί και είναι πανάκριβο αν το πάρεις καινούριο.Μεταχειρισμένο σε κάθε περίπτωση θα σου βγει πιο φθηνό.

Link to comment
Share on other sites

ω φιλε κριμα και εγω εχω ενα αποσμητικο μικρο μπουκαλακι και το εχω στην ιδια θεση με σενα αλλα ευτυχως δεν μου εχει χυθει 

πες μου λιγο ποιο εχεις βαλει κι ας μην παιζει ρολο

Link to comment
Share on other sites

βαλε μια φωτο να δουμε τι ζημια 

αυτη ειναι η ζημια. Βεβαια δεν ειναι πολυ μεγαλη. Σημερα ειχα παει στον ταπετσερη και μου το διορθωσε αλλα οχι τελεια για να πουμε την αληθεια φενεται λιγο. Νομιζω σε πρωτη φαση θα το αφησω ετσι και βλεπω αργοτερα αν κανω καποια αλλαγη

ω φιλε κριμα και εγω εχω ενα αποσμητικο μικρο μπουκαλακι και το εχω στην ιδια θεση με σενα αλλα ευτυχως δεν μου εχει χυθει 

πες μου λιγο ποιο εχεις βαλει κι ας μην παιζει ρολο

φιλε μου απο το jumbo το ειχα παρει να σου πω την αληθεια μου δε θυμαμαι τι μαρκα ηταν (αν εχουν μαρκες αυτα). Αν το εχεις παντως στην ιδια θεση σου συνιστω να το βγαλεις

post-24732-0-60229700-1383597397_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Αν πιάνουν τα χέρια σου μπορείς να το φτιάξεις και μονος σου δεν είναι τίποτα, θα μείνει μονο η ζημία στον αεραγωγό αλλα αυτόν τον αλλάζεις δεν ειναι θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Αν πιάνουν τα χέρια σου μπορείς να το φτιάξεις και μονος σου δεν είναι τίποτα, θα μείνει μονο η ζημία στον αεραγωγό αλλα αυτόν τον αλλάζεις δεν ειναι θέμα.

οπως ειπα το συμμαζεψα αρκετα αλλα οσο ναναι φαινεται στη φωτο δε μπορεις να το καταλαβεις ακριβως πως ειναι, απο κοντα φαινεται αλλιως. Απο κατω ακριβως απο το μεσαιο ανοιγμα εχει κρεμασει ελαφρως σαν να εχει κανει δηλαδη δυο βυζια ας το πουμε, αυτο ειναι κιολας που δειχνει ετσι λιγο παραπανω. Εκει θα δω αυριο μηπως το ζεστανω λιγο να μαλακωσει και του βαλω κατι απο κατω να το κραταει σε ολο το μηκος και οταν κρυωσει μπας και ισιωσει θα το δοκιμασω δεν εχω να χασω κατι. Ευχαριστω για τη συμπαρασταση να ειστε καλα

Link to comment
Share on other sites

ναι στο δεξιο αεραγωγο ειναι και να φανταστεις χθες σε κατι στροφες στο δρομο επεσε κατω ολο οχι το υγρο ευτυχως θα το βγαλω και θα βαλω δεντρακι και παλι δεντρακι  :nea:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.