Jump to content
rodgolf

ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ-ΒΑΦΕΙΟ ΣΤΗ ΡΟΔΟ?

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ-ΒΑΦΕΙΟ? 15. ΜΕΡΑ ΖΩΗΣ TOY GOLFV ΗΡΘΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΑΡΗΣΤΕΡΟ ΦΤΕΡΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ ΟΔΗΓΟΥ.

ΣΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΕΝΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ, ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕ :):)

Link to comment
Share on other sites

Αν και απο οσο ξερω εχει Φανοποιειο-Βαφειο και ο Ξενακης, αλλα λογο αντιπροσωπειας φοβαμαι οτι θα βαρανε την τιμη.

Εξαρταται απο τι φαναρτζοδουλια θες, γιατι για παραδειγμα μπορεις να πας στον Καμπουρη που κανει τα body kits και να στο φτιαξει αλλωστε απο φαναρτζης ξεκινησε και εχει πολυ καλες διασυνδεσεις με ολους τους βαφεις. Εγω προσωπικα εκει θα πηγαινα και για βαφεα εχει εναν πολυ καλο στον δρομο προς Καλαμωνα.

Αν θες στειλε ενα πμ να παμε και μαζι ετσι και αλλιως ολο αυτον τον καιρο καααααθομαι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα… Δεν σου συνιστώ καθόλου την αντιπροσωπεία μακριά και αγαπημένα λόγω άσχημης εμπειρίας.

post-3005-1137531059.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω σε ολους σας, βρηκα εναν φανοποιο. καλος ανθρωπος ειναι. τωρα για την δουλεια του θα σας πω οταν δω το αποτελεσμα στα μεσα τησ αλλης βδομαδας...

Link to comment
Share on other sites

Βεβαιως και θα σας πω αν μου αρεσει η δουλεια του. Υποψην οτι ειναι στη Ροδο το φανοποιειο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΦΑΝΟΠΟΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΜΟΥ ΠΗΡΕ 130Ε ΓΙΑ ΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑ (ΜΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΦΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΠΟΡΤΑΣ). ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ. ΤΙ ΛΕΤΕ?

ΤΟ ΒΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΛΙΓΟ. 90 ΓΙΑ ΤΟ ΦΤΕΡΟ ΚΑΙ 80 ΓΙΑ ΤΗ ΠΟΡΤΑ ΠΗΡΕ. ΓΙΑΥΤΟ ΤΙ ΛΕΤΕ? ΑΝ ΣΥΜΦΟΝΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΦΑΝΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΒΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΠΑΝΤΩΣ!

Edited by rodgolf
Link to comment
Share on other sites

ΛΟΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΦΑΝΟΠΟΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΜΟΥ ΠΗΡΕ 130Ε ΓΙΑ ΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑ (ΜΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΦΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΠΟΡΤΑΣ). ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ. ΤΙ ΛΕΤΕ?

ΤΟ ΒΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΛΙΓΟ. 90 ΓΙΑ ΤΟ ΦΤΕΡΟ ΚΑΙ 80 ΓΙΑ ΤΗ ΠΟΡΤΑ ΠΗΡΕ. ΓΙΑΥΤΟ ΤΙ ΛΕΤΕ? ΑΝ ΣΥΜΦΟΝΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΦΑΝΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΒΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΠΑΝΤΩΣ!

Θα μας πεις ποιο ειναι για να ξερουμε που να παμε και εμεις (μη κακο)?

Παντως οσον αφορα το βαφειο, οι τιμες ειναι σχετικα καλες. Εμενα για τη μια πορτα μου ζητουσαν 102€.

Edited by panosgolf5
Link to comment
Share on other sites

Θα μας πεις ποιο ειναι για να ξερουμε που να παμε και εμεις (μη κακο)?

Παντως οσον αφορα το βαφειο, οι τιμες ειναι σχετικα καλες. Εμενα για τη μια πορτα μου ζητουσαν 102€.

102 € ??? δεν σου χαρισαν τα 2 ευρω ρε Πανο ??? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου RodGolf αν τελικά έμεινες ευχαριστημένος από την δουλειά του συνάδελφου στην Ρόδο, τότε όλα είναι καλά.

Βασικά το 90 e είναι μια τιμή που εδώ στην Αθήνα τουλάχιστον την διατηρούμε από την αρχή του ευρώ, ενώ όλα τα υλικά έχουν πάρει αύξηση τουλάχιστον 5 φορές.

Όσο για την πόρτα έπρεπε να σου πάρει επίσης άλλα 90, ειδές λοιπών ότι σου πείρε μόνο 80 (εκτός αν έκανε κάποιο σβήσιμο) και να μην ξεχνάμε ότι στην επαρχία η τιμές είναι λίγο τσιμπημένες! ¶ρα λοιπών τα χρήματα που σου πήραν ( και ο φανοποιός ) είναι SPECIAL!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΣΥ ΈΜΕΙΝΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ!

Dimos AutoPainter :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ. ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΡΟΔΟ ΠΡΟΣ ΙΑΛΥΣΟ, OTAN ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ SUPER MARKET ΠΑΠΠΟΥ ΣΤΡΙΒΟΥΜΕ ΑΡΗΣΤΕΡΑ. ΣΤΑ 700-800 ΜΕΤΡΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΧΟΡΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΔΥΟ, ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΡΗΣΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 200 ΜΕΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΑΡΗΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ. ΕΝΑΝΤΙ ΤΑΒΕΡΝΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ. ΔΥΟ ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ. ΠΟΛΥ ΕΞΗΠΥΡΕΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΦΕΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟ ΠΗΓΕ Ο ΦΑΝΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΒΑΦΕΙΟ.

ΦΙΛΕ ΑUTOPAINTER EΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ (ΦΑΝΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΒΑΦΕΑ). ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ, ΑΝ ΚΑΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ.

ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΤΛ, ΜΠΡΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.