Jump to content
adamkwn

Μεμβρανες Παραθυρων Polo 9N

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια. Θελω να βαλω στο polo μου αντηλιακες μεμβρανες. Το θεμα ειναι πως δεν ξερω ποια εταιρια εχει την καλυτερη σχεση τιμης-προϊοντος. Γνωριζω οτι ισχυει το οτι δινεις παιρνεις, αλλα λογω εποχης μπορω να διαθεσω μεχρι 150-160 ευρω. Το αυτοκινητο ειναι 5θυρο και ενδιαφερομαι για μεμβρανες στα παραθυρα οδηγου-συνοδηγου, των πισω και το πισω. Εχει κανεις να προτεινει κατι; Εβαλε καποιος προσφατα για να πει την γνωμη του;

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις.

Link to comment
Share on other sites

Σωστό ότι στο θέμα ζέστης θα είναι μικρές οι διαφορές...

 

Εγώ είχα βάλει ASWF πριν 3 χρόνια και ήταν στα €110 (τρίθυρο αλλά η τιμή ήταν ίδια για όλα τα μοντέλα), μικρή σκάλα μπροστά (οδηγού-συνοδηγού) και μεσαία όλα πίσω (είχε 3 σκάλες συνολικά) και σκέφτομαι ότι μάλλον ήμουν υπερβολικά επιφυλακτικός και θα έπρεπε να τα πάω μια σκάλα πιο σκούρα το καθένα.

Σε αμάξι που μπήκα με 3M ή LLumar, δε θυμάμαι ποιο, δε μ άρεσε ότι έγραφε και τη φίρμα τους σε μια γωνία πάνω στη μεμβράνη.

 

Πάντως τώρα πια και λόγω οικονομικών συνθηκών θα πρέπει να έχουνε πέσει οι τιμές κάτω από €100 για μεμβράνες.

Link to comment
Share on other sites

Με lummar μιλησα και ειπε 155 ευρω για ολα τα τζαμια εκτος του μπροστινου παρμπριζ για 5θυρο αμαξι. Ευχαριστω πολυ ολους σας. Θα μιλησω και με 3Μ και θα δω τι γινεται. Απλα θελω μια ποιοτικη εταιρια γιατι δεν θελω να κανει φουσκαλες στην τοποθετηση ή μετα απο 1-2 χρονια να αρχισει και να χαλαει η μεμβρανη. Αν και λογικα τα 10 χρονια εγγυηση που δινει η lummar και το εφ'ορου ζωης που δινει η 3Μ τα καλυπτει αυτα δεν ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Πολλά κατά τη γνώμη μου.

 

Εμένα έχουν εγγύηση εφ'όρου ζωής οι μεμβράνες που σου ανέφερα παραπάνω και δεν έχουν ούτε μια φουσκάλα, αψεγάδιαστες.

 

(δεν θέλω να κάνω διαφήμιση στις μεμβράνες μου αλλά δυσφήμιση στις "ποιοτικές" εταιρείες :p )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.