Jump to content
cos50

Αλλαγή Ελαστικων Passat 1600 Fsi. 12Ος Του07

Recommended Posts

Γεια χαρα σε όλους μια γρηγορη ερωτηση μεταξη κοντινεταλ πριμιουμ κοντακ5 και πιρελι p7 blue (215/55/16) ποιο λετε εσεις ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ψηφίζω το pirelli λόγω των χαρακτηριστικών του για οικονομικότερη οδήγηση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απάντηση προφεσορ αν και μου ειπαν 2λαστιχαδες οτι πετανε βυζια στο πλαι δεν ξερω αν αληθευη εσεις ακουση τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απάντηση προφεσορ αν και μου ειπαν 2λαστιχαδες οτι πετανε βυζια στο πλαι δεν ξερω αν αληθευη εσεις ακουση τιποτα

Οπότε, στο εξής να μην τα λέμε pirelli

Να τα λέμε βυζ-relli  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ακούσει κάτι σχετικό για καρούμπαλα ή βυζιά όπως τα είπανε οι λαστιχάδες αλλά για να το λένε κάτι θα ξέρουν.....

Link to comment
Share on other sites

εγω που εχω τα pirelli cinturato P7 για δευτερη σεζον, δεν ειχα κανενα προβλημα μεχρι τωρα

Και γιατί να έχεις πρόβλημα βρε Ηλία ?

Επειδή είχαν 1-2-3 άλλοι ?

Τους έχω βαρεθεί αυτούς τους γενικούς αφορισμούς της αγοράς

 

Για πάρε (πάρτε) μάτι από GOODYEAR EAGLE F1 ASSYMETRIC 2

(παραγωγής 2011, τοποθετημένα το '12,

με καμμιά 25αριά χιλιάδες χιλιόμετρα πάνω τους)

Φωτό πριν από 5-6 μέρες, όταν και αντικαταστάθηκαν τα 2 μπροστά

(και τα 2 είχαν το ίδιο πρόβλημα)

Δεν είναι γενικό το πρόβλημα,

αλλά επειδή είχε εμφανιστει και στο Assymetric 1

η GOODYEAR πρέπει να το επιλύσει.

 

http://postimg.org/image/ysu510o45/

 

http://postimg.org/image/s13py5z4l/

Link to comment
Share on other sites

στα τοσσες χιλιαδες η και εκατομυρια λαστιχα  που βγαζουν οι εταιρειες καποια θα βγουν και ελλατωματικα. ειτε ειναι λαστιχα η ψυγεια η αμαξια η  ρουχα και οτι αλλο υπαρχει και κατασκευαζεται και καταναλωνεται μαζικα

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα έτσι έιναι απλα με τους λαστιχαδες δεν βρισκης ακρη έτσι έκανα μια έρευνα μεσω ιντερνετ για τα τεστ του 2013 σε λάστιχα 215/55-16 τα περισσότερα έδιναν την εξής σειρά ντανλοπ μλου ρισπονς 1 γκουντ γιαρ 2 κοντι 3 κλπ θα βαλω τα νταλοπ τελικά και θα σας πω μετα τι λένε σας ευχαριστω ολους για της απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα ντανλοπ σε στεγνό έιναι αριστα στο βρεγμενο ομως ειναι απαιχτα και σε πατημα και σε φρένα ήταν λες και οδρομος ήταν στεγνος για την ωρα με 1000 χιλ ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και τα συνιστω ανεπιφύλακτα

Link to comment
Share on other sites

για μενα παντως αυτα που φοραει πανω απο το εργοστασιο τα Dunlop SP Sport 215/55 R16

ειναι πολυ καλα γινεται να βρουμε τα ιδια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.