Jump to content
giannis1153

θορυβος απο πισω κατω στο καθισμα

Recommended Posts

γεια σασ φιλοι μου εχθες πηρα ενα μεταχειρισμενο πολο του 11 ντιζελ 1.2.ακουγεται ενα βουητο απο το πισω καθισμα, απο κατω νομιζω πως ειναι. πηρα τηλ αυτον που το πηρα και μου ειπε ετσι ακουγεται απο την αρχη. ενας φιλος μου ειπε οτι πρεπει να ειναι η αντλια πετρελαιου.

ξερει κανενας τι μπορει να ειναι η αν ειναι  φυσιολογικο?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιάννη, ψάξε στην ενότητα του Golf. Ένα άλλο μέλος, με Golf 7 καινούργιο είχε παρόμοιο ήχο και ήταν όντως η αντλία πετρελαίου την οποία και άλλαξε. Αν θες περισσότερες λεπτομέρειες στείλε ένα pm στο μέλος Stellbouz που είχε το πρόβλημα ;-)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ faniaros δευτερα -τριτη θα παω να το δω στο συνεργειο. το κακο ομως ειναι οτι εχει τρεις μερες που το πηρα και αυτος που το πηρα δεν μου ειπε τπτ, αντιθέτως μου ειπε οτι ετσι ειναι απο την αρχη...

τελος παντων βλεπουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε το καλύτερα φίλε μου για να είσαι σίγουρος και εύχομαι να είναι φυσιολογικό όντως και να μην είναι η αντλία

Link to comment
Share on other sites

αν είναι η αντλία σου έπαιξε μεγάλη π*******α το τυπάκι.

 

edit: προσεχουμε το λεξιλογιο μας.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Ή πίσω αντλία κάτω από τα καθίσματα είναι μία απλή αντλία όπως όλες οι αντλίες.η ή αντλία υψηλής πίεσης του πετρελαίου είναι μπροστά στον χώρο της μηχανής και αυτή είναι που κοστίζει τα κέρατα της!!!!πάρε πολλές γνώμες για την πίσω αντλία μην σου πιασουν τον κωλο χωρίς λόγο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι γινετε ακομα δεν εχω προλαβει να παω να το δω λογω δουλειας. πιστευω να προλαβω αυριο η το σαββατο. αυτη πισω η αντλια ξερει κανεις ποσο περιπου κοστιζει? ευχαριστω μαγκες για τις απαντησεις....

Edited by giannis1153
Link to comment
Share on other sites

τελικα σημερα πηγα στην αντιπροσωπεια και μου ειπαν οτι δεν ειναι τιποτα θελει καθαρισμα η σιτα που εχει κατω απο την αντλια.εχει μαζεψει βρωμια και ζοριζεται γι αυτο ακουγεται ετσι.τωρα θα περιμενω να αδειασει το ντεποζιτο και θα παω να το καθαρισουν...

θα αλλαξουν και τα φιλτρα μου ειπαν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.