Jump to content
Nikwlis

VW Tiguan 2016 - αγορά!

Recommended Posts

Να σας πω κάτι σαν νέος ιδιοκτήτης Golf.

Ότι μπορείς να βάλεις extra κάντο τώρα. Μετά και πιο ακριβά θα σου κοστίσει και ίσως κάποια να μην γίνονται αν δεν κάνεις σαματά μεγάλο.

Εγώ έφθασα το ανώτατο Budget μου και δεν το μετάνιωσα, είπα μάλιστα αν είχα κι άλλα χρήματα θα έβαζα ακόμα περισσότερα extra.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. και εγω το full πηρα με οροφη, headup display, αλλα για τους καθρεφτες το εμαθα μετα αφου το παραγγειλα. πιστευα 43000 αμαξι θα τους εχει στανταρ... μετα ηταν αργα ειχε κλειδωσει η παραγγελια. μπορω να κανω κατι τωρα?

ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να τους παρω μεσα απο την vw η γινετε να γινουν ηλεκτρικοι οι μαματοι???

Αυτο θα σου το πει η αντιπροσωπεια. Θα σου βγει ακριβα στο τελος και δεν αξιζει

Link to comment
Share on other sites

135 ευρω κοστιζαν αν το παραγγελνα με ηλεκτρικους καθρεφτες. τωρα για να τους βαλω μετα δεν ξερω...

Αλλο η παραγγελια την ωρα που παραγγελνεις το αμαξι και αλλο μετα. Αυτο λεμε πως μετα βγαινει πολλαπλασιο το κοστος

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω και κατι ακομα. το αμαξι εχει φαναρια φωτα led basic... ταιριαζουν τα φαναρια led mid??? 

Δε καταλαβαινω τι ρωτας. Το αμαξι εχει τα βασικα λεντ τα οποια ειναι εξτρα και τα λεντ με πολλες λειτουργιες τα οποια εχουν διαφορους μηχανισμους. Η διαφορα στη τιμη τους ειναι διπλασια. Δε μπορεις να εχεις τα απλα και μετα να βαλεις τα πιο καλα. Τα εχουμε πει πολλες φορες πως βαζοντας μετα την αγορα εξοπλισμο που δεν εβαλες στη παραγγελια θα βγει πανακριβα και δεν αξιζει

Link to comment
Share on other sites

Μετά μεγάλης λύπης έμαθα πως εβδομάδα παραγωγής του δικού μου είναι η 44... καλό Δεκέμβρη δηλαδή Ελλάδα!!! Αααααχ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά μεγάλης λύπης έμαθα πως εβδομάδα παραγωγής του δικού μου είναι η 44... καλό Δεκέμβρη δηλαδή Ελλάδα!!! Αααααχ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ποτε παραγγειλες? Υ.Σ. Ειδα πως παραγγειλες 20 Αυγουστου. Μπορει να σου ερθει και πιο νωρις

Link to comment
Share on other sites

Το ανοιχτόχρωμο σαλόνι λέτε θα λερώνει πολύ εύκολα;

Έτσι πιστεύω ειδικά με παιδιά θα γίνει σύντομα ανθρακί... όποτε παρτο εξ αρχής :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι πιστεύω ειδικά με παιδιά θα γίνει σύντομα ανθρακί... όποτε παρτο εξ αρχής

Sent from my iPhone using Tapatalk

Παιδιά του δημοτικού κιόλας.

Μάλλον όχι απλά ανθρακί. Κατάμαυρο θα έπρεπε να το πάρω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα την exclusive εκδοση και εχει τα βασικα led. τα led basic... βρηκα ομως και τα led mid απο τσεχια 800 ευρω.... και ρωταω λοιπον μπορω να τα αλαξω??? η δεν γινετε???

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα την exclusive εκδοση και εχει τα βασικα led. τα led basic... βρηκα ομως και τα led mid απο τσεχια 800 ευρω.... και ρωταω λοιπον μπορω να τα αλαξω??? η δεν γινετε???

Έχεις κάποια σελίδα να τα δούμε;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.