Jump to content
iplocker

Επιλογή ηχοσυστήματος media κτλ.

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.
Θα ήθελα σας παρακαλώ τις γνώμες σας για επιλογή ενος καλό Media ηχοσυστήματος .
Έχω δεί διάφορα όπως :
https://www.amazon.co.uk/Pumpkin-Android-Navigation-Bluetooth-Subwoofer/dp/B06XHXNGMK/ref=pd_sbs_107_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=9KDE8BMV1ZP4D61B19WD

ή
http://www.ebay.co.uk/itm/8-Android-7-1-DVD-GPS-Sat-Nav-for-VW-PASSAT-Touran-Sharan-Tiguan-GOLF-EOS-T5-/291572518944?hash=item43e3139020:g:I80AAOSwzahZgFiO

απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει βάλει κανείς και πόσο αξιόπιστα ειναι !
Σημαντικό επειδή έχω δει μερικά φορεμένα, θα ήθελα να μπορώ να δω την οθόνη την μέρα, να έχει καλή φωτεινότητα δηλαδή.
Αυτο το DAB+ τι ειναι βρε παιδιά ?

Ευχαριστώ.

Edited by iplocker
Link to comment
Share on other sites

 για να μην ανοιγουμε και 100 θεματα με τα Navigation του τιγκουαν,τουλάχιστον ας τα εχουμε όλα καπου...ειπα να γραψω εδώ την απορια μου....αφου ουτε η ιδια αντιπροσωπεια δεν ξερει του γρατσια εκει που ρωταω συνηθως,,,το γραφω κ εδώ μηπως το χει δει κανεις,,,,,κ ξερει,,,όταν το παραγγειλεις ετσι με τοnavigation to 9.2 σου δινουν και το dynoaudio μαζι?στην ελλαδα δεν εχω βγαλει ακρη.στο εξωτερικο στα βιντεο λενε με τις 8αρες οθονες το εργοστασιο δινει το dynoaudio μαζι...δηλαδή πρεπει να είναι όπως στην φωτο τα ηχεια.

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

πανω σε αυτό που ρωτάς...εχω βάλει εγω στο γκολφ κινέζο 7 χρονια τωρα.μια χαρα εχει βγάλει τα λεφτα του στα 7 χρονια,με συμβατότητες τρελες που αμα τα ηθελες απτο εργοστασιο ηθελες μια μικρη περιουσια που λενε...οκ τα αρνητικα της συμβίωσης μαζι με τον κινεζο.μερικες φορες στα γεράματα κολλαει και ότι κ αν πατησει ς θέλει ρεσταρτ,,,,μετα τυχαίνει να μην ανταποκρίνεται λιγάκι.,...ίσως κάποια λειτουργια του,,,,εγώ Πρώτη φορα πήγα σε γνήσιο στο τριτο vw μου από περιέργεια  να δω τις διαφορες...500 ευροπουλα κινεζια 8αρα τοτε το 2010 με καμερες για οπισθοπορεια ,ψηφιακη τηλεοραση και αναλογικο δεκτη συν μπλοοτουθ συνδεσιμοτητα κτλ...ότι ηθελες εκανε...όχι από εβαυ όμως .απτο εργοστασιο το ιδιο ..εδώ βεβαια προτεινουν αξιολογα στις πηγες μηχανήματα που πλεον είναι παρομοια..

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

η απαντηση της αντιπροσωπειας......ότι ναναι .....αφου το πουλαν σε ολο το κοσμο ετσι εδώ γιατι όχι ?

 

σχετικά με το dynoaudio δεν μας το δίνει στα έχτρα επόμενος δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει οτι το dynoaudio η ελληνικη αντιπροσωπια δεν το φερνει για τα οχηματα μας...

εγω προσωπικα ημουν ευχαριστημενος απο τον ηχο που παρεχει το αυτοκινητο αλλα εβαλα δικα μου ηχεια after market για να αυξησω την ποιοτητα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.