Jump to content
Guest Polakias TDI

Ρωτάμε; Απαντάει. Ξαναπαντάμε.

Recommended Posts

Guest Polakias TDI

Κάτι που έχω παρατηρήσει στα χρόνια που ασχολούμαι με τα forums & το οποίο πραγματικά με εξοργίζει -στα όρια του να με προσβάλλει κιόλας- είναι το γεγονός πως όταν κάποιος επιλύει ένα θέμα του ή λαμβάνει μια βοηθητική απάντηση, οφείλει στα πλαίσια της συνεργασίας, της ανταλλαγής απόψεων αλλά και της γενικότερης έννοιας ενός forum, να απαντάει γαμώτο.

Ειτε για να πει «Polakia, αυτό ήταν τελικά, το βρήκε ο μάστορας αμέσως» ή «Polakia ατυχήσαμε» ή «Polakia βλακείες με συμβούλεψες» ή «παιδιά καμία γνώμη άλλος;».

Το να μπω σε ένα φόρουμ, να ρωτήσω, να μου απαντήσουν κάποιοι δαπανώντας χρόνο & φαιά ουσία & να μη μπει αυτός που ρώτησε για να πει τουλάχιστον ένα «ευχαριστώ» ή κάτι από τα παραπάνω ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΖΗΤΗΣΕ ΒΟΗΘΕΙΑ το βρίσκω τουλάχιστον αναιδές.

Αυτά.

Απλά το σκεφτόμουν εδώ και καιρό & ήθελα να το μοιραστώ.

Τωρα μπορώ να πάω να πάρω τα χάπια μου.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σε όλα τα forum έτσι είναι η έτσι λειτουργούν κάποιοι ...:aggressive:

 

Μη σκας και μην χαλάς την ζαχαρένια σου:hug: 

 

Κάποιοι μπαίνουν μόνο και μόνο στο club και γενικά σε όλα.

Μόνο και μόνο για βρούνε μια λύση στο πρόβλημα τους. Και μετά μην τον ξαναείδατε.. 

 

Συμβαίνουν και αυτά.

 

Σε αλλά forum "τέτοια" υποτιθέμενα μέλη η διαχειριστές τους διαγραφούν μετα απο ενα μικρό χρονικό διάστημα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Polakias TDI
6 hours ago , OMINUS said:

Δυστυχώς σε όλα τα forum έτσι είναι η έτσι λειτουργούν κάποιοι ...:aggressive:

 

Μη σκας και μην χαλάς την ζαχαρένια σου:hug: 

 

Κάποιοι μπαίνουν μόνο και μόνο στο club και γενικά σε όλα.

Μόνο και μόνο για βρούνε μια λύση στο πρόβλημα τους. Και μετά μην τον ξαναείδατε.. 

 

Συμβαίνουν και αυτά.

 

Σε αλλά forum "τέτοια" υποτιθέμενα μέλη η διαχειριστές τους διαγραφούν μετα απο ενα μικρό χρονικό διάστημα.

 

 

Καλημέρα. Δεν ξέρω ρε συ, απλά δεν έχω μάθει να «λειτουργώ» έτσι. Τελικά έχω καταλήξει πως αυτή η αναθεματισμένη η έλλειψη παιδείας μας είναι μέσα σε όλα. Δεν ξέρω, ενδεχομένως είμαι εγώ λάθος.

Τελοσπάντων, χθες ήθελα να αναφέρω αυτό που με ενοχλεί κατά περιόδους, είτε σε ερωτοαπαντήσεις σε θέματα ή σε προσωπικά μηνύματα. Μια ενημέρωση τι έγινε τελικά, ένα ευχαριστώ, ένα emoji.

Άντε καλημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα ούτε και εμένα μου αρέσει να γίνετε αυτό.

Και εγώ δεν λειτουργώ έτσι. 

 

Έχεις δίκιο ότι και να πούμε, πες κάτι και ας μην σε βοήθησε η πληροφορία...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.