Jump to content
DarthVader

Τί ελαστικά φοράμε?Εντυπώσεις!προτάσεις!

Recommended Posts

Guest dubbeR_Stoilas

Σε αυτή τη διάσταση όσα είδα ήταν σε δείκτη Υ

Πληροφοριακά:

untitled2hr7.jpg

Πάντως ανεξαρτήτως δείκτη, αν το λάστιχο είναι σωστό ζεσταίνεται μια χαρά. Έχω δείγμα από ταPilot Sport που φοράω τώρα και θα σας πω και για τα Fulda λείαν συντόμως.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Το έγραψα στο πρώτο ποστ, είναι οικονομικό θέμα και πάντα value for money αφού δεν υπάρχει ρευστό

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που εχω fulda δεν θα ξαναβαλω, και εγω για λογω χρηματων τα εβαλα αλλα τελικα δεν αξιζει, καλυτερα να δωσεις παραπανω και να βαλεις κατι καλυτερο παρα αυτο το πραμα!!στην τελικη τα λαστιχα ειναι αυτα που θα σε "σωσουν" στην δυσκολη

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες εγω εβαλα τα κλεμπερ στο θηριακι μου και ειμαι ευχαριστημενος γιατι ζεσταινονται αμεσως!Το κακο ειναι ομως οτι θα τα αλλαξω γρηγορα με τετοια ιπποδυναμη!

Link to comment
Share on other sites

σαν λαστοιχο το fulda δεν ειναι για πολυ γρηγορη οδηγιση, δεν ειναι πολυ σταθερο και με δεν θα μπεις με οσα θα εμπαινες με ενα καλο λαστοιχο σε μια στροφη (φυσικα παιζει ρολο και ο οδηγος)!εξαρταται και απο την οδηγιση που κανει ο καθενας, μπορει εσυ stoila να μεινεις ικανοποιημενος....εγω παντως που δεν πηγαινω και ολη την ωρα φετα δεν με ικανοποιησε που να πηγαινα κιολας!

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Θα δείξει. Εγώ δυστυχώς ακόμα περιμένω καθώς έχουν έλειψη και θα έρθουν από την επόμενη εβδομάδα. Έχουν πολλή ζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια, παίζει όμως πάντα το value for money

Από οτι βλέπω δεν τα έχει κανείς σε υπόλυψη τα fulda οπότε μίπως πρέπει να αναθεωρίσεις για το value for money?Στο value υπολογίζεις και την στούκα στον μπροστινό που φοράει σοβαρά λάστιχα και σταματάει σαν να έχει ρίξει άγκυρα?

Είπα ότι τα συγκεκριμένα λάστιχα τα έχω δεί σε βαρύτερα και πιο δυνατά αυτοκίνητα και ίσως να δουλέουν μόνο σε τετοια!Αν είναι σκληρά και ζεστένονται δύσκολα ίσως δεν είναι και η καλύτερη επιλογή που μπορείς να κάνεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Έβαλα την προηγούμενη week Goodyear F1 και είναι άψογα! κ βεντούζα οταν βρέχει :wacko:

Δημήτρη πόσο πήγαν τα F1 και σε τι διάσταση? εγω που θα βάλω 16άρια λεω να βάλω michelin exalto όπως κάνω εδω και πολλά χρόνια. Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη πόσο πήγαν τα F1 και σε τι διάσταση? εγω που θα βάλω 16άρια λεω να βάλω michelin exalto όπως κάνω εδω και πολλά χρόνια. Τι λέτε?

225 / 45 / 17

620€ :D

Edited by ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε να δεις τα κλεμπερ ειναι τα πιο μαλακα λαστιχα πιο μαλακα ακομα και απο τα μισελεν τα παιλοτ και λογικο ειναι να ζεσταινονται στο μπαμ αλλα και να φθειρονται στο μπαμ γενικα εγω τα εβαλα προχειρα μεχρι να βαλω κατι πιο καλο και σαν μια προχειρη λυση τα συνιστω,κανουν πολυ καλη δουλεια τωρα για την βροχη δεν νομιζω να ειναι και παρα πολυ καλα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειχα καιρο να παρακολουθησω το θεμα αυτο και σε καποιες ερωτησεις που μου κανατε δεν ειχα απαντησει.....συγγνωμη

λοιπον φοραω 215/35/17 dunlop sp sport maxx και το αμαξι ειναι απιστευτο...τα λαστιχα μου στοιχησαν 1120e αλλα αξιζουν καθε ευρω που εδωσα και με το παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.