Jump to content

Recommended Posts

Το παρόν τόπικ κλειδώνει, εφαρμόζοντας πλέον τους κανονισμούς για την συγκεκριμένη κατηγορία. Θα γίνει ολοκληρωτική καθαριότητα στο τόπικ αυτό (όπως θα γίνει και σε όλες τις παρουσιάσεις) και αν ο δημιουργός του θέλει να κάνει κάποια ενημέρωση για το αυτοκίνητό του, θα πρέπει να ειδοποιεί κάποιον από τους τοπικούς ή γενικούς διαχειριστές να το ξεκλειδώνουμε, να κάνει την ενημέρωσή του και κατόπιν θα ξανακλειδώνει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το Topic ξεκλείδωσε και πάλι κατόπιν ενημέρωσης που έλαβα από τον kokito ότι το "θηρίο του" αγρίεψε κι άλλο, οπότε περιμένουμε να μας πει το τι έχει κάνει :D

Link to comment
Share on other sites

Θα τα πω πολύ απλά:

εκκεντροφόροι πιο άγριοι

καθρέπτες Μ3

αμορτισερ bilstein sport

ελατήρια apex 3 πόντοι χαμήλωμα

πηγή pioneer καινούρια με mp3

ενισχυτής felix 1000watts

sub JBL 1000

όργανα πίεσης λαδιού και volts

εξάτμιση καινούρια από μπροστά(χταπόδι καινούριο 4,2,1, αγωνιστικός καταλύτης, ελεύθερο τελικό 11cm διάμετρος)

μπουλ λεβιέ ταχυτήτων αλουμινίου

φτιάχνεται προφυλακτήρας εμπρός

και στα σχέδια είναι καινούριες ζαντες...

Έχω καιρό να γράψω καθώς είχα πολλά προβλήματα και ένα ατύχημα όχι με το δικό μου αμαξι.Ελπίζω τώρα να μπορέσω να είμαι πιο κοντά στο club.

Ερχονται και φωτογραφίες σύντομα.Να ξανακλειδώσει αν είναι και όταν βγάλω ξαναξεκλειδώνει να τις βάλω.....

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ'όλα σιδερένιος φίλε kokito και καλοτάξιδο το ανανεωμένο σου θηρίο B)

Link to comment
Share on other sites

Aυτοκόλλητο είναι φίλε μου..Κάπου στο θέμα golf εσωτερική εμφάνιση έχω και φωτογραφίες καλύτερες.Καλό είναι και όσο καιρό το έχω καλά κρατάει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.