Jump to content
johnnyd73

ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΠΟΡΤΩΝ Golf 5

Recommended Posts

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ;ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΒΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΩ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ.ΕΧΩ ΤΟ 1600 SPORTLINE. ΕΝΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ 1400 ΑΝΑΒΟΥΝ!ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΕΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΜΠΟΥΡΔΕΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε και εγω έτσι νόμιζα μέχρι που το έπαξα. Τα πρώτα GOLF V είχαν λαμπάκια στις πόρτες. Τα facelift δεν έχουν. Και εγω ξενέρωσα με αυτό το θεμα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν παιζει ρολο η εκδοση παντως μπορουνε να μπουνε και τωρα, το ειχα ρωτησει για το Polo και γινοτανε αρα θα γινεται και για το Golf. Αν πας σε μια αντιπροσωπεια θα σου πουνε το κοστος,

Link to comment
Share on other sites

Μηπως παιζει ρολο η εκδοση? Οπως στο Polo?

Εσυ ποια εχεις?

Δεν ξερω αν παιζει ρολο η εκδοση παντως μπορουνε να μπουνε και τωρα, το ειχα ρωτησει για το Polo και γινοτανε αρα θα γινεται και για το Golf. Αν πας σε μια αντιπροσωπεια θα σου πουνε το κοστος,

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ;

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ;

Εγω τα έβαλα με ¤ 20. Ούτε και εμένα είχε γραμμές. Πολύ φιλική τιμή. Στην αντιπροσωπεία θα στα βάλουμε με ¤ 50

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι γυφτια αυτο το πραγμα??Ή εμενα μου φαινεται?

Αμαξι 20+ χιλιαδων να μην εχει ενα πραγματακι κοστους 10€?

Link to comment
Share on other sites

οχι γυφτιά δεν ειναι!

new_killpc.gif

αν ομως μαζευτουν ποσες χιλιάδες αγοραστές των εν λόγω Γκολφ κ στηθουν εξω απο τη διευθυνση της VW να δεις μετά πως αλλαζουν κ πως φτιαχνονται ολα.αντε γιατι το παρατραβηξανε το σχοινί με το γκολφάκι. ολο προβλήματα κ γυφτιλικια. κ δώσαμε ενα κάρο λεφτά.γ@μω΄τη μ....α τους! :angry:

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

οχι γυφτιά δεν ειναι!

αν ομως μαζευτουν ποσες χιλιάδες αγοραστές των εν λόγω Γκολφ κ στηθουν εξω απο τη διευθυνση της VW να δεις μετά πως αλλαζουν κ πως φτιαχνονται ολα.αντε γιατι το παρατραβηξανε το σχοινί με το γκολφάκι. ολο προβλήματα κ γυφτιλικια. κ δώσαμε ενα κάρο λεφτά.γ@μω΄τη μ....α τους!

Προφανως το οτι δεν ειναι γυφτια το λες ειρωνικα ε? :angry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Δεν είναι διακοσμιτικά, είναι ανακλαστήρες.

Κι εμένα έτσι είναι και ψήνομαι να κάνω πατέντα, να βάλω λεντάκια άσπρα να φέγγουν προς τα κάτω. Πολύ εύκολη μόντα.

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε Κωστα, και εγω μαζι σου. Και μπορουμε να παρουμε και τα ανακλαστικα που ειναι μισα κοκκινα και μισα ασπρα οπως στο comfortline. Kουμπωτα ειναι και σιγα το κοστος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι διακοσμιτικά, είναι ανακλαστήρες.

Κι εμένα έτσι είναι και πσίνομαι να κάνω πατέντα, να βάλω λεντάκια άσπρα να φέγγουν προς τα κάτω. Πολύ εύκολη μόντα.

Εμένα μου πέρασαν γραμμή από το φλάς και μου αλλάξαν τους ανακλαστήρες.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου πέρασαν γραμμή από το φλάς και μου αλλάξαν τους ανακλαστήρες.

Επρεπε ομως να ανοιξουν ολη την πορτα ε?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nightangel
Δεν είναι διακοσμιτικά, είναι ανακλαστήρες.

Κι εμένα έτσι είναι και πσίνομαι να κάνω πατέντα, να βάλω λεντάκια άσπρα να φέγγουν προς τα κάτω. Πολύ εύκολη μόντα.

Το ξέρω Κώστα :) αλλά άκου με που στο λέω.Είναι διακοσμητικά.Μόνο έτσι μπορούσαν να το σκεφτούν. thumbsdown.gif

Εμένα μου πέρασαν γραμμή από το φλάς και μου αλλάξαν τους ανακλαστήρες.

Καλά αυτό και αν το ξέρω. :whistling: Και ο Θανάσης τι θα έκανε ? tongue.gif Το ίδιο θα κάνω και εγώ.

Στο LCR που είχα πρίν, ήταν πάντως ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΦΩΤΑΚΙΑ και όχι μούφες.

Αυτό δεν είχε φωτάκια στα σκιάδια :lol:

Απίστευτοι οι τύποι του group worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
τεσσάρι για πάντα....!

Ποιό από όλα, αυτό που έχει φωτάκια στιην πόρτα ή αυτό που δεν έχει?

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

ποιο τεσσαρι δεν εχει φωτάκια στην πόρτα?οσα έχω δεί έχουν...πάντως είναι ψιλογυφτιά να παρατηρούνται τέτοιες ελλειψεις σε αυτοκίνητα της vw...συγκρινοντας το δικό μου με του πατέρα μου το οποιο στην ιδια κατηγορία τιμής είναι και 1800(leon 20v) το λιοντάρι έχει παραπάνω trip computer , προβολέις ομίχλης , μπρίζα στο πορτ παγκαζ, ,μόνωση στον καθρεφτη στο χώρο του κινητηρα καθώς και στο καπώ και προστατευτικη ποδιά....και 8 ηχεια ενώ το golf 4....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.