Jump to content

Recommended Posts

Πολυ καλη επολογη του χρωματος, και οπως λες (και για να το λες) λογικα απο κοντα θα ειναι ακομα καλυτερο!

Απο εκει και περα οι παρατηρησεις μου:

1) Συμφωνω 100% με τον Μιχαλη, τα πλαϊνα δεν ταιριαζουν καθολου με το αυτοκινητο και τον χαρακτηρα του.

2) Δεν θα εβαζα τα προσθετα σποϊλερακια μπροστα και πισω! Τι νοημα εχουν? Μπροστα θα μπορουσες να βαλεις το μακρυ σποϊλερ της μαμα VW και να το αφησεις ετσι.

3) Οντως η μπουκα καλυτερα να ηταν 2πλη ή μια οβαλ (εδω που τα λεμε κι εγω τετοια μπουκα εχω-στρογγυλη- επειδη δεν ηθελα πολλα πολλα σε εξατμισεις και γενικα σε εξωτερικες βελτιωσεις).

4) Θα αλλαζα τη μασκα μπροστα με μια badgeless την οποια δεν ξερω αν θα εβαφα (βεβαια πρεπει αυτο αν μεινει αβαφο παει με καποια αλλα πλαστικα αβαφα).

5) Απο φωτα, μπροστα clear smoked της FK με Angel Eyes και πισω Lexus smoked ομως.Επισης πακετο θα πηγαιναν και τα φλασακια στο πλαι (clear φυσικα) καθως επισης clear ενωμενο το φως ομιχλης που εχει σε καθε μερια με τον μεσαιο ανακλαστηρα και οχι αυτους τους αεραγωγους (που δεν σημαινει οτι δεν ειναι ωραιοι, απλα τι θα εβαζα εγω).

7) Τελος μια ζαντα 16αρα ισως, με μικρο χειλακι στο πλαϊ για να δειχει ακομα καλυτερα.

Αυτα :wacko:

ΥΓ: Τι θα εκανα εγω στο αυτοκινητο μου σου λεω, και δεν κρινω τι εκανες εσυ ετσι?

Εφοσον σου αρεσει εσενα τα σχολια περιττευουν απλα επειδη ζητησες παρατηρησεις και ωντας κατοχος 3αριου, σου λεω. tongue.gif

Edited by koukouroukou
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε Παναγιωτη...Απλα την γνωμη μας λεμε...Αφου μας την ζητησε αλλωστε το παλικαρι...Κι εγω ειμαι κατα ολων σχεδων τον σποιλερ...Πλην ελαχιστων, διακριτικων, και κυριως ΟΕΜ καταστασεις εξωτερικα, οσο πιο πολυ γινεται...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας. Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με τα σχόλια σας, ίσα ίσα τα θεωρώ συμβουλές.

- Όσο αφορά τα πλαϊνά ίσως το σχέδιο είναι λίγο υπερβολικό (και εγώ είχα αμφιβολίες πριν) αλλά επιλέχτηκε γιατί ήταν το μόνο που ταίριαζε ώστε να μην υπάρχουν σκαλοπάτια σε σχέση με το εμπρός και πίσω σποιλερ.

- Εξάτμιση, είναι ένα θέμα που με απασχολεί και εμένα. Ερευνώ το θέμα και σκέφτομαι να βγάλω από μια οβάλ μπούκα σε κάθε μεριά του προφυλακτήρα.

- Ζάντες λέω να βάλω 16αρες για να μην χτυπάει τόσο στις λακκούβες, που έχουμε πολλές.

- Φώτα μπροστινά θα μπουν τύπου golf 4.

- Φλας εμπρός, φλας πλάγια και πίσω φανάρια θα βάλω τύπου lexus λευκά.

- Για φιμε τζάμια δεν έχω σκεφτεί τίποτα.

Για την ώρα το επόμενο βήμα είναι η τοποθέτηση του υπολογιστή όπως έχω αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.